Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Jak jsem jiz napsal na uvodni stranku webu, akce v Tatrach se blizi a dalsi zajemci uz maji smulu. Vylet se tedy uskutecni ve slozeni:

ridici - malej Mira, pan Cerny (zije-li? :) )
kompars - Blanka, Olga Halamkova, Hombre, Anglie, ev. pplk.Zitny na vlastni pest

Pokud nas jeste sleduji kolegove ze Slovenska, bylo by fajn, kdyby se chteli pripojit, pripadne jeden kolega z Brna uz taky dlouho nikde nebyl a do Tater to zas nema tak moc daleko :mrgreen: (podle smajlika se snad pozna :lol: )
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Arnold Hackl »

Jo, pan kolega z Brna se poznal. :mrgreen:
Zatím mám pořád na ten víkend volno, takže to vypadá nadějně, ale domluvíme se až těsně před akcí.
Pokud už by nebylo v chajdě volno, tak si přinejhorším schrupnu v autě. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Vzhledem ke konečnému počtu účastníků 6 (O.Halámková, předsedovic, Anglie, pan Černý a já) a dvěma nocím jsem takto upravil rezervaci. Tím, že jsme nenaplnili původně plánovaný počet 8-10 lidí a musel se změnit typ pokojů (snad i k lepšímu ;) ), nepatrně vzrostla cena o 2,- EUR/noc, což by snad neměl být problém. Takže konečná cena je 22,- EUR/noc se snídaní nebo 28,- EUR s polopenzí (to jsou spíše ceny pro CK). Stále jsme níže než oficiální cena 21,50 EUR/noc bez stravy pro "člověka z ulice"... ;) :D
Pokud někdo další dorazí (třeba Árny :mrgreen: ), což budeme jen rádi, tak se o nocleh už musí postarat sám, ale neměl by to snad být problém... ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Predsedovi by meli zajem o polopenzi, jak ostatni? Stejne budeme muset "neco" veceret, takze bychom to mohli vyuzit.
A jak se zmenil ten typ pokoju? Pujde tedy o dvouluzaky s wc vzdy pro jeden pokoj, nebo v cem je ta zmena? :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Tu polopenzi domluvíme na místě. Paní vedoucí nás umístí místo do dvou dvojpokojů (2x2 dvoulůžáky) do dvou apartmánů pro 2+2 (předsedovi budou mít samozřejmě soukromí 8-) ) a 1+1 osoby s dvěmi ložnicemi po dvou lidech (nebo jednom člověku) a jednou společnou místností. Ještě jsem to neviděl... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
myr60
poručík
Příspěvky: 145
Registrován: pon 20. dub 2009 0:48:00

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od myr60 »

Ospravedlnujem sa za dlhsi vypadok z fora, boli ine povinnosti a aj trampoty. O vylete som si diskusiu precital a tesim sa. Momentalne to vyzera tak, ze cez vikend budem v Poprade, t.j. urcite by som sa rad zucastnil. Uz par rokov tam nie som miestny, ale napriek tomu spat mam kde, takze tuto stranku so mnou riesit netreba. Auto mam tiez (standardne osobne), mozem teda pomoct s odvozom, ak by bolo treba. Na piatok ale nemozem slubit nic, to len pricestujem do PP a pravdepodobne dost neskoro. Od soboty budem (hadam) volny, tak by som nechal na Vas dohodu, kde a ako sa stretnut. Vravim, auto mam, dojdem. Na Bilikovu chatu ak, tak peso, auto necham v Smokovci. Povolenku si vybavovat nebudem a ostatne sa mi aj trochu prieci jazdit autom az hore :-)

Kontakt na mna som poslal malemu Mirovi.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Vyborne, prave vcas pane kolego ;) . Taky se tesime a snad vyjde pocasi :roll: :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

myr60 píše:Ospravedlnujem sa za dlhsi vypadok z fora...
Skvělá zpráva, pane kolego. My máme tedy v plánu spáchat drobný přestupek a v souladu s místními zvyklostmi v pátek večer vyjet nahoru, ale tam vozidlo(-a) nechat až do neděle. V sobotu se tady chystáme obrazit Smokovec a Lomnici, takže budeme moc rádi, když k tomu budeme mít jako průvodce pravého horského vlka... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak z definitivní platností potvrzuji svoji absenci na výletě. Bohužel malý Žitný má zánět st.ucha a já musím být v dosahu. Krom toho jsem si vzpomněl , že slavím narozeniny a asi mne někdo přepadne... Přeji tedy výletníkům dobrý lov dokumentace a šťastnou cestu... :D :D Ať se se vrah dostaví....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, dnes tedy vyrazime smer Tatry, bohuzel pocasi je zatim proti nam, tak snad se trochu umoudri a nebude nam delat neprijemnosti. Vsechno radne zdokumentujeme a prineseme urcite obsahlou reportaz co a jak ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
myr60
poručík
Příspěvky: 145
Registrován: pon 20. dub 2009 0:48:00

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od myr60 »

Zajtra rano budem v Smokovci :-) Teplotu tam predpovedaju na cca 14 stupnov a aj prsat ma, hlavne cez obed. Snad im predpoved s tym dazdom nevyjde ;)
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od huba.buba »

Přátelé , kamarádi. Užijte si to a nezapomeňte vše podrobně zmapovat a včas podat zprávu nám do štábu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

No přátele zatím nám tu kvalitne prší a panoramata se skrývají v mlze,nicméně mista tu poznavame a díky kolegovi myr60 se tu dobře orientujeme. Prave jsme na letišti v Popradu a čekáme na letadlo s Honzou až přiletí :D . Halusky i borovicka na výbornou,akorát holt ten Jadran dneska asi nebude ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Tatry aneb možno tou dolinou idie ten voz...

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak zatim prvni hodnoceni od predsedy po dnesnim uspesnem navratu. Akce se vydarila na 99%, to 1% je bohuzel pocasi, ktere nam nepralo, da se rict ani minutu. Dest a mlha nas provazely celou dobu, takze trochu degradovaly nasi snahu o porovnani mist nataceni, zvlast tech, ktera obsahuji v pozadi ta panoramata :) . Pro ilustraci prikladam dve fotky.
IMG_3422.jpg
IMG_3422.jpg (21.54 KiB) Zobrazeno 5398 x
IMG_3436.jpg
IMG_3436.jpg (35.48 KiB) Zobrazeno 5397 x

No ale ostatni jinak na vybornou, objevili jsme prakticky vse co jsme planovali. Chata Sohaj ma vybornou atmosferu, hlavne svym polozenim v lesich. Ubytovani i papani vyborne ;) . Jak uz jsme psal primo z letiste, pan kolega myr60 nas vyborne vedl a usetril nam i cas pri patrani po mistech nataceni. Takze jeste jednou diky a nekdy treba na oplatku v Praze "U Zemana" ;) .
Dalsi dik patri nasim neznym polovickam, ktere pripravily na cestu pro nas, hladove vlky, rizecky a jahodovou bublaninu, oboje vyborne kvality. No a samozrejme i sem patri dik malemu Mirovi a panu Cernemu za ridicske umeni 8-)

Takze nekdy priste urcite repete, jen si musime u pani majitelky objednat to pocasi :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Tatry aneb možno tou dolinou ide ten voz...

Příspěvek od malej Míra »

Také se připojuji s bezprostředním hodnocením akce. Počasí se sice tentokrát totálně spiklo proti nám, asi náhradou za všechny ty vydařené akce v minulosti, to byl ale jediný nedostatek právě uskutečněného výletu. Především bych chtěl poděkovat našemu novému kamarádovi Mirovi (Myr60), který nás celou sobotu prováděl po místech natáčení. Snad bude někdy příležitost mu to v Čechách oplatit. Dále děkuji Blance za skvělé řízky a Olze Halámkové za vynikající jahodovou bublaninu.
Zmapovali jsme opravdu vše, co bylo v plánu. Fotky máme, ikdyž bez panorámat. Jen ve stručnosti: projeli a prošli jsme krom chaty (samozřejmě, protože jsme tam nocovali) i veškerá místa kudy drandila Volha z letiště až na chatu s Honzou i následně s paní Horňákovou, místa natáčení filmu "Vrah přijde do Kina" u hotelu Grand, pod lanovkou u Skalnatého Plesa, nakoukli jsme k bazénu v hotelu Bellevue a navštívili jsme i místo, kde stávala cikánská koliba, kde si Honza dává na usmířenou s režisérem džbánek Tokaje. Příjemné večery jsme pak trávili stylově s haluškami a jinými dobrotami, pivkem a borovičkou v hospodě chaty Šuhaj, sice ne úplně autentické, ale přesto dýchající atmosférou seriálu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět