Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Salaba »

pan Černý píše:Pro jedno na stojáka U Dvou Koček...tuto restauraci jsme si vybrali coby oběť, naštěstí již je tento drobný přestupek dávno promlčen ;)
No nevím jaký přestupek máte na mysli pane kolego :shock: , ale tahle restaurace již jednu oběť na svém "štítu" má - historie onoho trestného činu je známa a jistě i k dohledání - viz poznámka prof.Brauna ;) Jen doplním, že slangově se této restauraci začalo po onom činu říkat "Pacifik" (rozumněj paci-čky fik ;)) - holt klasická lidová slovesná tvořivost 8-) .

Přátelé kamarádi jak se rýsuje program této akce je mi moc líto, že se nebudu moci zúčastnit :( ale čeká mě daleká cesta za obchodem. A tak přeju hlavně pěkný počasí protože to ostatní včetně programu určitě nebude mít chybu. Už se teším na reportáž a vyprávění z celé akce ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Elden »

Oproti původním plánům se nakonec zúčastním, bohužel přijdu sám. Měl jsem v plánu přivést jednoho staronového člena a jednoho úplně nového. Snad se mi povede je přivést na další sraz.
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Anglie »

V kolik začíná procházka? Dost možná nebudu od začátku.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

O par prispevku zpet jsem navrhnul 11:00 a nikdo neprotestoval, takze to ber jako startovni cas.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Anglie »

Dík, přehlédnul jsem. Tak v sobotu
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Olga Halámková »

Máme za sebou podzimní procházku Prahou a nutno říci, že kdo se nezúčastnil, má opravdu čeho litovat. Počasí jsme si snad ani nemohli přát lepší a podařilo se nám od jedenácté hodiny dopolední projít všechna naplánovaná místa aniž bychom použili MHD ;) Pravda, málokoho z nás už asi odpoledne nebolely nohy, ale stačilo se občerstvit jedním točeným U dvou koček a únava byla pryč. Navíc musím poděkovat Pavlovi za to, jak skvěle celý "pražský okruh" ;) připravil a prof.Braunovi a panu předsedovi za to, že nás jím bezpečně provedli. Byla to prostě paráda. Takže díky všem kolegům za báječně prožitou sobotu a těším se na příští setkání :D :D
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Urcite muzu souhlasit, ze se nam prochazka vydarila. Jak pocasim, tak sestavenym planem a jeho realizaci. Byl to takovy prurez serialovymi misty nataceni a vlastne nejvetsi akce co se tyce mnozstvi mist, protoze tolik mist najednou jsme jeste neobchazeli. Nebyt asi pana profesora, trochu bychom bloudili, takze diky za spravny smer a hodne informaci ;) .
Vecerni "schuze" pak probehla ve standardnim duchu :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Elden »

Byl to velmi povedený výlet, od počasí až po skvělé vedení profesorem Braunem po trase, kterou vymyslel a posléze se k nám připojil pan Černý. Bohužel ale jeho obchod i stánek paní kořenářky byly zavřené, asi na ně něco lezlo :D A pan předseda pohotově pouštěl videoukázky, přímo na místě se tedy podařilo zrekonstruovat, kde stáli lidé či auta a kde byly tehdy kamery.
Zastávka U dvou koček hodně bodla, docházely už pomalu síly a bylo potřeba doplnit tekutiny. Zasloužené podvečerní posezení v domácí hospodě se také vydařilo.
Pokud si někdo dal tu práci a změřil to, tak by mě zajímalo, kolik km jsme nakonec včera ušli.
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Blanka »

Sobotní poznávací vycházka se opravdu povedla, kdo nebyl o hodně přišel ale tak je to skoro vždycky :lol: Počásko bylo skvělý a i když jsem se už nezůčastnila večerního rozboru v Krakovské, věřím že i tam vše proběhlo ke spokojenosti všech.... Viděli jsme toho opravdu hodně, díky všem kteří se podíleli na organizaci a obdiv pro ty, kteří narozdíl ode mně věděli kde se zrovna nacházíme a co se tam točilo :mrgreen: :P
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od malej Míra »

Také se připojuji s pozitivním hodnocením proběhlé akce a zejména bych rád vyzdvihl přípravu pana Černého, průvodcovství prof. Brauna, audio-video páně předsedy a to jedno orosené U Dvou Koček... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od děda Dejmek »

Tak já můžu opět napsat,že mě mrzí,že sem se nezůčastnil.Do Prahy sem dorazil až odpoledne.A můžu se vůbec účastnit takových akcí,když nejsem členem fanklubu?A jaký jsou vůbec podmínky,stát se jím?Nikde to napsaný nevidím :?:
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Smarja dedo, existuje i web a ne jen forum ;) . Na webu jsou potrebne informace, tam naleznes odpovedi na vsechny (snad) tve otazky.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Sepsal jsem z teto akce reportaz a spolecne s fotodokumentaci ji najdete na webu v sekci Srazy a setkani. Zaroven vyhlasuji malou soutez pro ty, kteri se vychazky neucastnili - co se nachazi na obrazku c.16 v teto reportazi? Co obrazek predstavuje? :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od prof. Braun »

Hombre píše: Zaroven vyhlasuji malou soutez pro ty, kteri se vychazky neucastnili - co se nachazi na obrazku c.16 v teto reportazi? Co obrazek predstavuje? :)
Chvíli jsem měl pocit, že jsem to já po flámu nebo po jízdě na řetízkovém kolotoči. Ale protože patřím mezi "účastníky zájezdu", tak vím - a nepovím! :D Ale ten zelenej mužíček se fakt poved! :lol:
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hombre píše:Zaroven vyhlasuji malou soutez pro ty, kteri se vychazky neucastnili - co se nachazi na obrazku c.16 v teto reportazi? Co obrazek predstavuje? :)
Tak to vím docela přesně. Na obrázku je namalované mistrovské dílo malíře Laciny, bratra babky kořenářky, malujícího na Karlově mostě :D . Nebo je to makro pohled na lesní pěšinu, která se zvedla a bouchla někoho do hlavy. :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Odpovědět