Výroční schůze fanklubu 2010

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Také já se připojuji s kladným hodnocením ...A co se týká hostů měl jsem možnost /dík tomu že jsem je vezl/ poznat lépe celou Jelínkovic rodinu...
Pan pokladník se projevil nejen jako dobrý hospodář ,ale i jako skvělý moderátor večera... :D :D
Volba předsednictva proběhla dle očekávání - jen mi po vyhlášení výsledků voleb chyběl trochu onen frenetický potlesk jaký můžeme vidět třeba v Okresu na severu a v podobných seriálech... :D :D Kde se všichni divoce roztleskají :
asi takhle: http://www.youtube.com/watch?v=rCYF0mbbrA4
No snad příště...

P.S. Jen ta Blanka mě zklamala.. člověk se umyje krk a uši ,vezme si sváteční sako ....-A ono nic... :oops:
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne ned 28. lis 2010 17:36:39, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od malej Míra »

Výborná akce. Pan Niederle se nás ze začátku chvíli trobu bál (jako všichni před ním), ale nakonec jeho slova, že "je u vytržení, že existuje v dnešní době taková parta jako jsme my", byla téměř až dojemná. Bylo vidět, že se mezi námi cítil dobře stejně jako pánové Tomsa i Jelínek s chotí a zřejmě další pozvání ani on neodmítne. Jako dříve známý recesista ocenil naše fimařské pokusy na místech natáčení po 30-ti a více letech... ;) :D
Děkuji organizačnímu výboru za skvělou přípravu. :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě jedna milá drobnost která mě potěšila: V salonku, kde jsme měli být původně my se konala nějaká firemní akce nebo oslava nějakých cizích lidí. Po vstupu našich hostů , kteří si tam šli prohlédnout ,,zemanovskou výzdobu,, a po krátké řeči pana pokladníka na úvod se sál skoro ,,freneticky ,, roztleskal a pozdravil tam také naše hosty...
Myslím, že to i pro ně byla zajímavá kulturní vložka večera :D :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Elden »

Bylo to velmi povedené setkání, jen škoda, že to opět rychle uteklo. A při promítání se zavzpomínalo i na Mildu Kopeckého, jaký to byl Pan herec.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Info a fotky z teto povedene akce jsem zverejnil v prislusne sekci na webu. Takze ctete zde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět