Výroční schůze fanklubu 2010

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Hlasim, ze vcerejsi predani horke zasilky z Valasskeho Mezirici probehlo uspesne, dve lahvinky slivovicky lezi doma pripraveny na schuzi, dekujeme pane doktore :lol: .

A druhou zpravou potvrzuji ucast pana Rudolfa Jelinka na nasi vyrocni schuzi v Krakovske ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Zapomněl jsem k těm lahvinkám slivovice letáček jako k lékům a to : Výrobce, složení, léčivá látka, pomocné látky, indikační skupina, charakteristika, indikace, kontraindikace, nežádoucí účinky, interakce, upozornění a v neposlední řadě dávkování (předávkování), způsob užití a datum poslední revize (vypálení).
Kontaktujte mě, kdo chce poslat informační leták k tomuto léku.
Nespotřebované množství vraťte do nejbližší lékárny. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepožívejte po uplynutí doby použitelnosti :lol: .
Jakožto doktor musím mít péči a dozor nad vydanými léky.
Pozdravujte ode mě Rudolfa Jelínka. Je skoro naše rodina, aspoň příjmením. Mám bratrance Jelínkovy (Jenda, Ivoš, Petr).
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od malej Míra »

Doktor Vesely píše:...léčivá látka, pomocné látky, indikační skupina, charakteristika, indikace, kontraindikace, nežádoucí účinky, interakce...
Co se týče těch instrukcí. Mě se vždycky líbilo, jak na německých televizních programech za reklamou na medicínské přípravky musí být ze zákona věta: "Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Artzt oder Apotheker." Jsou mistři, kteří to umějí přeříkat asi za 4 sekundy aby ušetřili za drahý reklamní čas. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, zpet k tematu.

Mam dobrou zpravu ohledne dalsiho hosta, tentokrat se mezi nas prijde podivat pan Ivo Niederle alias Lada Skladal, takze urcite se dozvime neco noveho. Zaroven bych poprosil, pokud mate nejake dotazy, pripravte si je, pripadne napiste sem, pokud se nemuzete osobne zucastnit ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...tentokrat se mezi nas prijde podivat pan Ivo Niederle alias Lada Skladal...
To je skvělá zpráva! :) Pana Tomsu jsme (zatím) letos nepozvali, nicméně myslím, že to jsou kamarádi. Oba velcí sportovci (i hokej) a oba se podíleli na filmu Ledoví muži, což byla Tomsova premiéra. Určitě by někdy stálo za to je pozvat společně... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

malej Míra píše:Pana Tomsu jsme (zatím) letos nepozvali.
Prave proto jsem te chtel poprosit, aby jsi pana Tomsu pozval i letos ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Prave proto jsem te chtel poprosit, aby jsi pana Tomsu pozval i letos ;)
Á, tak to je jiná, pokusím se... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Pratele, zpet k tematu.

Mam dobrou zpravu ohledne dalsiho hosta, tentokrat se mezi nas prijde podivat pan Ivo Niederle alias Lada Skladal, takze urcite se dozvime neco noveho. Zaroven bych poprosil, pokud mate nejake dotazy, pripravte si je, pripadne napiste sem, pokud se nemuzete osobne zucastnit ;)

Tak to je super zpráva. Ještě kdyby přišla Blanka Svobodová -Mutlová tak od ježíška letos už nic nechci :lol: :lol:

A co pan Kubíček? p.Mrkvička , p. Maciuchová Byli pozváni?
Třeba, když budou vědět že přijde více jejich kolegů, nechají se snáze přemluvit..

Už vidím ten nával ,,taky fanoušků ,,v Krakovské. :D
Neměli bychom sepsat zhruba seznam účastníků, abychom se tam vůbec vešli.. :o
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Pane kolego klid, neporadame manifestaci, ale setkani s nekolika herci, ktere je navic jen pro cleny a "proverene" fandy, ostatni nemaji pristup. Proto i zde apeluji na nas vsechny, abychom si tam nevodili radobyfandy.
Zhruba vime, kdo se z nas ucastni, ale neskodilo by to zde potvrdit, jestli skutecne prijdeme. Pani Obermaierova je v jednani....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od malej Míra »

Pan Tomsa mi včera večer potvrdil účast. Už se moc těší... ;) :D
Já také. 8-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od huba.buba »

koukám , že se letos s hosty roztrhl pytel, pro užší vedení fanklubu - slaďme včas detaily ohledně techniky , programu atd...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Bába kořenářka »

Přátelé, ještě nevím, jestli se budu moci zúčastnit (máme zkoušku v divadle), ale moc bych prosila o co nejpřesnější zdokumentování rozhovorů, pokud možno třeba točení na kameru (pokud by s tím hosté souhlasili), abychom i my nepřítomní z toho také něco měli... Tak strašně mě mrzí, že když jsou hosté, ještě nikdy jsem nemohla, a přitom mě to tak zajímá... ;(((! Předem díky!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

pan Černý píše:
huba.buba píše:koukám , že se letos s hosty roztrhl pytel, pro užší vedení fanklubu - slaďme včas detaily ohledně techniky , programu atd...
Jak jsem slíbil, tak mám zajištěnej projektor, je otázkou, zda hospoda má plátno, nebo je v salonku bílá stěna, nemohu si to vybavit.
Plátno kdyžtak mám, ale teď nevím rozměry. Nikdy jsem ho zatím nepoužil...Kdyžtak můžu dodat...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja mam doma stale tohle, jestli ma nekdo vetsi, tak ho vemte.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak si v pondělí napíšeme rozměry a jak se říká v kartách... větší bere.... :D :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět