Výroční schůze fanklubu 2010

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes jsem mluvil s pani Obermaierovou, ma sice v tuto sobotu zajezd, ale pokud by prijela ve slusnem case zpet, tak by do Krakovske prisla. Nicmene jsem s ni predbezne domluvil neco na prosinec...

Jinak co se tyce nejake te organizace sobotni akce, tak my jako vedeni se sejdeme drive z duvodu pripravy prostor a instalace videa, ostatni staci, kdyz budete dochazet mezi 17:00 - 18:00. Na sestou vecerni je domluven prichod hostu, to bychom radi akci odstartovali. Programem je samozrejme beseda o serialu, volby do vedeni fanklubu a projekce dle nasi chuti. Na schuzi jsem si pripravil i male prekvapeni, takovou bilancni prezentaci :D .
Opakuji, ze pokud ma nekdo konkretni dotazy na hosty, pripravme si je, at pak nelovime v pameti na co ze jsme se to chteli zeptat...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Elden »

Skvělé. Pan doktor Veselý zaslouží pochvalu, určitě si na něj vzpomeneme :D A nějaké otázky k hercům určitě také vymyslíme.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak já bych už měl první otázku pro Jarušku Obrmayerovou -a sice zda si na mne vzpomene, když před 10 lety si přijela se svým Favoritem ke mě do krámu koupit pro syna monitor. :lol: :lol: Byl jsem tak překvapen a rozrušen , že jsem si ani nevzpomněl aby mi podepsala komix od Káji Saudka... :D :D Na zbytek dne jsem prodejnu zavřel a pokojně jsem vydýchával atmosféru kterou přivála Blanka....Bylo to jako když se k vám zavítá president nebo Tom Cruise -nebo tak něco...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:...Jarušku Obrmayerovou....Bylo to jako když se k vám zavítá president nebo Tom Cruise -nebo tak něco...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak ozvučení jsem hodil do Krakovské a jestli bude sníh padat tímto tempem a nebude tát, tak s mistrem dorazíme do Krakovské na koních... :D :D
Má jich ve stáji dost tak zapřáhneme sáně.Doufám že v Krakovské někde zaparkujeme... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Vážení přátelé, jelikož se nemohu účastnit dnešního výročního setkání, tak aspoň posílám několik otázek na vážené hosty:
Panu Jaroslavu Tomsovi:
1. Letos jste slavil krásných 80 let. Abych se dožil krásných 80-ti mám být kaskadérem, boxerem, nebo hráčem ledního hokeje?
2. Jaký byl váš nejkrkolomnější kaskadérský kousek?
3. Na který film nejraději vzpomínáte?
4. Jak moc bolí pády do papírových krabic?
5. Jak se naučit padat aby to nebolelo? Chtěl bych se to naučit. Zatím mi to moc nejde.
6. Osobní otázka: jako nezadaný jste se ženám líbil jako kaskadér, boxer, nebo hráč ledního hokeje? Ať vím, čím jsem měl být.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Otazky zaznamenany, pripraveno snad vsechno je, takze dnes se na miste uvidi, jak se to povede :) . Jen je mala zmena ohledne mista, nebude to v salonku, ale v predni casti restaurace, mame slibeno, ze bude cela hospoda nase. Tak navidenou vecer ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Dále mám otázky na pana Ivo Niederle.

1. Letos jste slavil krásných 81 let. Abych se dožil krásných 81 co mám dělat?
2. Jaké je to být konferenciérem? Můžu být i já, když koktám a docela mi to koktání jde?
3. Vzpomínáte rád na Stelu Zázvorkovou, když jste společně jezdili po představeních?
4. Se Stelou jste taky dělal tvz. pánské jízdy, jako to dělal pan Werich?
5. Byl jste moderátor sportovních utkání: Vzpomenete si na nějaké žblebty. A zážitky z moderování?
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hombre píše:...jak se to povede :) ....Tak navidenou vecer ;)
Trochu závidím, ale není všem dnům konec. Kdybych věděl, že tam přijde i dámská společnost, tak bych poslal vynikající slivovicu s medem. To je takové babské pití.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od huba.buba »

Tak vzhůru do Krakovský!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

Pokud přijde mistr Rudolf Jelínek tak mám tyto otázky:

1. Jste příbuzný s Rudolfem Jelínkem z Vizovic - výroba ovocných destilátů? Je to moje konkurence, ale příjemná.
2. Nový Jičín, kde jste po absolutoriu nastoupil, je od našeho města přes kopec. Tam jste určitě prožil své nevybouřené mládí. Řeknete nám nějaké historky a příhody?
3. Určitě jste zavítal do Valašského Meziříčí. Jak se vám líbily naše ženy a dívky?
4. Neříkali vám, že jste podobný herci Dellonu, nebo Belmondnovi? Pokud ano, tak buďte klidnej, mě to říkali taky.
5. Máte nějaké příhody z natáčení filmu "Baron Prášil" a "Smrt v sedle"?
6. Jsou koně váš celoživotní koníček? Chtěl jste být žokejem? Kolikrát jste spadl?
7. Mám doma houpacího koníka. Už mi to docela na něm jde. Je to dobrý start stát se žokejem? :lol:
8. Daboval jste rád Terence Hilla? Máte něco společného?
9. Líbila se Vám Regina Rázlová? Mě mooooc.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

A pro vynikající herečku Jaroslavu Obermaierovou mám tyto otázky:

1. Mám příjemných 112 kilo. Můžu zkusit baletit? Holubičku už umím.
2. Ráda sbíráte hřiby. Jaký je váš největší úlovek? Já jsem našel hřiba praváka, fotka vážila 12 kilo. :lol:
3. Máte pejska, já dva. Jak se jmenuje váš pejsek?
4. Řekněte nám nějakou příhodu, zážitek z natáčení filmu "Marečku podejte mi pero". Měla jste tam krásnou roli jako paní učitelka. Jako mladý a nevybouřený jsem tiše záviděl panu Smoljakovi, jak jste mu seděla na lavici a ........
5. Líbí se vám Hostýnské vrchy. Valašské Hvozdy jsou hned vedle. A co dovolená na Valašsku? Plánujete?
6. Kolikrát jste se filmově vdávala? Já jednou a doopravdy.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Willy Kleiber »

Jsem tady zřejmě první, tak díky všem za super sraz! :D
Hosté byli naprosto vynikající, všichni tři pánové jsou skvělí, pohodáři, a klobouk dolů před p. Niederlem! :!: Je to obyčejný, skromný pán, s velkým nadhledem. Jen ta paměť na Zemana mu moc neslouží, ale není se co divit, bral to jako jednu z mnoha rolí, točilo se různě napřeskáčku, takže to plně chápu...
Ještě jednou DÍKY!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Doktor Vesely »

A došlo i na moje otázky? Je škoda, že jsem tam nebyl. A kdo všechno přišel?
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2010

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak moje hodnoceni vcerejsiho vecera je take pozitivni, predevsim diky hostum jsme se bavili dobre. Pana Jelinka a Tomsu myslim zname uz dost dobre po minulych srazech, takze pozornost byla tentokrat hlavne na pana Niederleho. Ten i presto, ze ze serialu nevedel vlastne nic, zaujmul svym vykladem o zivote a svem pusobeni v herecke a konferencierske branzi. A sdelil i hodne raritni veci, ktere nebyly ani v jeho 13.komnate!
Pokud jde o vase otazky pane doktore, tak jsem je stihl polozit akorat panu Niederlemu a mame je zaznamenany na kamere ;)

Prostory byly tentokrat provizorni a myslim, ze to melo velky vliv na projekci, proto pokud pristi rok nenajdeme nejake vhodnejsi misto, musime si zajistit zadni salonek!

Diky i panu pokladnikovi za organizaci obcerstveni v podobe oblozenych mis (jejich financovani jeste musime doresit ;)) a samozrejme i personalu restaurace, ktery k nam byl jako vzdycky velmi vstricny 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět