Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě že piji jen Coca Colu a tyhle věci řešit nemusím..

Postelovou scénu s p. Talpovou bych také moc nerozmazával. /Jsou tu také děti :D :D :D /
Na p. Jelínkovi to snad nezanechalo nějaké následky, alespoň si cestou nestěžoval..

U nových hostů je potřeba si dávat fakt pozor a tvářit se profesionálně..
Udělal bych pravidlo, že pivo a alkoholické nápoje se smí podávat až po 22 hodině.. :idea:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Doktor Vesely »

plk.Žitný píše:...Udělal bych pravidlo, že pivo a alkoholické nápoje se smí podávat až po 22 hodině.. :idea:
Alkohol jen z rukou lékaře a na lékařský předpis. :D
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Blanka »

No spíše až po odchodu vážených hostů...Naštěstí jsem tam již v době Krakenova extempore nebyla, styděla bych se asi za něj :o Je hezké, že herci mezi nás chodí rádi,berou fanklub seriózně a ne jako partu bláznů :), tak si tohle renomé snad nemusíme kazit předváděním se ,,pod parou", vidličkami na čele apod. :shock: :D Možná by předsednictvo mohlo zvážit zavedení případných sankcí za takovéhle ,,přestupky" ;)
Jinak sraz mě příjemně ohromil jak množstvím hostů tak množstvím členů, kteří dorazili... někteří opravdu z daleka. Doufám, že brzy dojde k ,,resuscitaci " restaurace a budeme se scházet v tak hojném počtu dál . Díky všem za organizaci a speciální poděkování Dr. Veselému za catering z Valašska... frgálky byly luxusní :mrgreen:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Doktor Vesely »

plk.Žitný píše:Ještě že piji jen Coca Colu a tyhle věci řešit nemusím..
No právě že piješ jen Coca Colu. A já furt přemýšlel který dobrodinec mi jednu zaplatil. :D Vyřešil jsem to tak, že jsem zaplatil jinému pivo. Na dalším srazu ti nezapomenu vrátit. :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Honza Zeman »

Timto bych debatu o nevkusnostech a excesech v pozdejsich hodina teto akce povazoval za ukoncenou... Prece jen si nas ctou vsichni, ceka nas setkani s panem Pohanem, tak at nejsme za k.eteny. Pozitivni ohlasy jsou samozrejme vitany :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Baresi »

Hombre píše:Pozitivni ohlasy jsou samozrejme vitany :)
Původně jsem se chtěl vyjádřit i k výše uvedeným "neřestem alkoholové nálady" nicméně respektuji pokyn pana předsedy a nechám se pokárat osobně... :) Co se týče vzniklého dluhu ...byl jsem poslední kdo platil a proto se mne to asi týká nejvíce...Info o této situaci jsem podal předsedovi a jak on píše ve své podstatě nebylo co k řešení.....Jediné co mne zaráží je výše útraty pokud se zde dovídám,že jsem vlastně neměl co platit ale o tom raději osobně.....Jak všichni víte patřím mezi nováčky.Vlastně jsem absoluoval první sraz tohoto typu (s hosty) první část byla rozpačitá jelikož jsem neměl tu možnost (z důvodu zasedacího pořádku) naslouchat historkám přítomných hostů....Nicméně druhá část pro mne byla neuvěřitelným zážitkem za který Všem děkuji...Již to že jsem získal podpisy přítomných na mou relikvii (květy) ale především to že jsem měl tu čest míti "pro sebe" p.Jelínka na několi málo minut díky čemu jsem se dověděl spousty zajímavých informací a osobně poznal tohoto seriálového gentlemana a také jsem byl účasten křížového výslechu který vedl kolega Míra ve věci "místa natáčení na Kubě"...Je pravdou že jednání někoho z Nás mne jemně řečeno překvapilo každopádně se moc těším na další podobné zážitky.....
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od malej Míra »

Baresi píše:...a také jsem byl účasten křížového výslechu který vedl kolega Míra ve věci "místa natáčení na Kubě"...
Tak se nám pomalu skládají střípky do mozaiky míst natáčení na Kubě. Pan Jelínek má obdivuhodného pamatováka, jen má ještě za domácí úkol si vzpomenout kde že to hráli golf. :lol: Ale tvrdil, že to musí být někde v okolí Costa Sur, protože toho koně (Greif) prý nikde sebou netahali, koně byli zapůjčeni z jednoho hřebčína poblíž. Jinak to shrnu takto: Hotel Bella Vista, přestřelka se Spellmannem a helikoptére (Viňales), sídlo Mestreye a bungalovy (Santiago), stanový tábor, honička na koni, bažina a snad i golf (Costa Sur). Pan Jelínek uvedl i tip na pana kameramana Josefa Hanuše, který tam prý měl nějaké známé ještě z dob, kdy tam dříve natáčel jeho otec... ;) :D
Jestli jsem Krakena touto debatou nudil, jak tvrdí, tak se mu dodatečně omlouvám... :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Baresi »

malej Míra píše:Tak se nám pomalu skládají střípky do mozaiky míst natáčení na Kubě.
Bylo to velmi zajímavé a nechápu jak by to mohlo někoho nudit.....dokonce okolo golfu zajímavá debata...i okolo španělštiny...p.Jelínek španělsky neumí a nikdy se neučil ale španělský text si dodneška pamatuje ,což předvedl ;) Jen jsem chvílema nabyl dojmu že je trošičku rozpačitý ze znalostí kolegy Míry které značně převyšovali jeho vynikající vzpomínky...škoda jen že onen výslech nebyl konfrontován s pozdější prohlídkou fotografií s předsedou....
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od malej Míra »

Baresi píše:...škoda jen že onen výslech nebyl konfrontován s pozdější prohlídkou fotografií s předsedou....
To mě mrzí, že této prohlídky jsem se už "nedožil", ale snad to s předsedou dáme nějak dohromady. Anebo dáme příště panu Jelínkovi "opáčko". :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Honza Zeman »

Ale urcite, ty fotky samozrejme pan Jelinek nevidel naposledy a jak jsem psal, ke kazde mel co rici, at uz se jednalo o lidi na nich nebo mista nataceni.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Willy Kleiber »

Chlapi, co ta postelová scéna paní Talpové??? :) ;) Napište mi to kdyžtak prosím soukromě (pan Arnold Hackl by mohl :lol: ) na mail - strejde@seznam.cz...díky za laskavost
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:Chlapi, co ta postelová scéna paní Talpové???...
K tomu není dohromady moc co dodat. Paní Talpová si nepřála abychom pouštěli připravený úryvek. Natáčelo se to na Barrandově v ateliéru a pro oba herce to bylo složité o to víc, že pár let před tím spolu měli vztah, navíc o panu Abrhámovi říkala, že to je v tomto směru ve skutečnosti velmi uzavřený člověk, neboli žádný Dalibor Vrána, Arnošt Blažej, poručík Rudi od dragounů atd. Víc až osobně, to se sem nehodí, už tak jsem možná napsal víc než jsem měl.. ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne stř 09. úno 2011 9:32:05, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Dobesch »

Presne jak pise Malej Mira - a tak nezbyva nez dodat ze pouze, dle pani Talpove, byla z Motorestu Severka v ateierech tocena jen a pouze tato "postelova scena" jinak vse byl realny motorest. A pak uz k tematu byly jen drobnosti, jako ze "ta deka" cim vic ji cudne tahala nahoru vyjizdela vice a vice z cejchy (nebo naopak) a tak si nebyla moc jista co se zakryva a co ne :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Lída »

Tak jsem poprvé na diskuzním fóru. Mějte se mnou trpělivost, neboť s fóry nemám moc zkušeností :roll: ...Vybrala jsem si přezdívku Lída, protože mimo jiné učím také kreslení :) Ale znáte mě ze sobotního srazu, kterého jsem se také zúčastnila. Musím říct, že to byl pro mě skutečně zážitek, fakt super!!! :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od plk.Žitný »

Lída píše:Tak jsem poprvé na diskuzním fóru. Mějte se mnou trpělivost, neboť s fóry nemám moc zkušeností :roll: ...Vybrala jsem si přezdívku Lída, protože mimo jiné učím také kreslení :) Ale znáte mě ze sobotního srazu, kterého jsem se také zúčastnila. Musím říct, že to byl pro mě skutečně zážitek, fakt super!!! :lol:
To jsi ty, jak jsi se tam pusinkovala s p. Jelínkem? Nebo se pletu? :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět