Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Doktor Vesely »

plk.Žitný píše:....Zvláště se mi líbila mistrova historka....
Určitě padlo více historek. Jen by to chtělo příště udělat tak, aby to slyšeli i ostatní. To mě na setkání mrzelo nejvíc.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Honza Zeman »

To je pravda, bohuzel nam chybi dokonale zazemi a vybaveni.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Salaba »

Rozloučení s restaurací U mjr.Zemana bylo příjemné i když řada z nás v závěru sotva potlačovala slzy nad koncem našeho "genia loci" v Krakovské... :cry: 8-) Proto možná ty tklivé písně na závěr a únava některých ze sklenek pitých na žal ;)
Díky všem - hostům a hlavně organizátorům - tedy těm, kteří přispěli ke skvělému průběhu akce včetně odvozu hostů, pohoštění, A-V projekce...
Přátelé nashledanou v novém - ať žije nová restaurace U majora Zemana! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Arnold Hackl »

Po včerejším odpočinkovém dni se konečně dostávám k počítači, abych zhodnotil akci.
Byla určitě povedená a účastí hostů i členů patřila k těm větším - vždyť jsme se tam tak tak vešli.
Děkuji všem za společnost a organizátorům za skvělou organizaci a dopravu hostů.
Hombre píše:... Pan pokladnik a mozna i zpivajici kolega Kraken to s pokrocilym dobou opet ponekud prehaneli a neudrzeli sve pudy na uzde :roll: ;)
Myslím si, že pan pokladník měl v pokročilých večerních hodinách skvělé projevy a to jak řečnické, tak kulturní a kolega Kraken zase předváděl zajímavé břišní kreace a jeho magnetická hlava byla taky docela pěkné vystoupení. :mrgreen:
Historek jsem taky moc neslyšel, zaujalo mě ale sdělení od pana Jelínka, že 31. díl Majora Zemana se měl opravdu točit a vyprávěl i děj podle scénáře, kerý tenkrát už četl. A zajímavé taky bylo vyprávění paní Talpové o natáčení postelové scény s pánem ze Salcburku.
Zpráva ohledně případné sekery mě překvapila, protože s panem doktorem Salabou jsme odcházeli jako předposlední a zejména panu doktorovi záleželo na tom, aby se nic takového nestalo. Účet už byl téměř celý přeškrtán a pamatuji si, že piva po našem odchodu zůstala tři, což je myslím si dokonce méně, než by mělo být. Při placení jsme se ještě pobavili, když se nás obsluha ptala, kdo platí toho Niederleho, tak jsme s panem doktorem nevěděli o jakou specialitu se jedná, ani jdo ji měl. Naštěstí se to vysvětlilo, byly tím myšleny 2x 2 deci červeného vína, které pan Niederle vypil. Rozdělili jsme se o to tedy s panem doktorem napůl. :mrgreen:
Na závěr musím poděkovat panu doktorovi za nocleh a snídani (dokonce si uvědomil, že mám státní příslušnost Velké Británie a udělal mi k snídani tousty). :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:...kolega Kraken...a jeho magnetická hlava byla taky docela pěkné vystoupení...
No právě k přídavku k uvednému "kousku" mám asi největší výhrady. A sice když se náš "umělec" pokoušel neúspěšně stejným způsobem upevnit lžíci na čelo i panu Jelínkovi. Asi si neuvědomil, že na rozdíl od něj pan Jelínek má v hlavě mozek a ne magnet... :evil:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 07. úno 2011 20:26:01, celkem upraveno 2 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ano, máš pravdu, vidlička na čele pan Jelínka (v ruce Krakena) a namazený toust před obličejem pana Jelínka (opět v ruce Krakena) to byly takové dvě kaňky na jinak úspěšné akci.
Příště budeme muset Krakena od hostů poněkud separovat.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:...to byly takové dvě kaňky na jinak úspěšné akci.
Příště budeme muset Krakena od hostů poněkud separovat.
To je velmi decentně řečeno, já bych neváhel to označit za průser. Přeci jen je potřeba si uvědomit, že pan Jelínek není nějakej Krakenův kámoš, s kterým chodí chlastat, ale že je to pro nás vážený host... :evil:
Vedle těchto úletů jsou i ta s vypitými panáky houstnoucí stáda volů (vůči panu Jelínkovi také nevhodné) v mluveném projevu pana pokladníka drobným přešlapem. :oops:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od kraken »

Ty tvoje hodnocení mého chování by si měl mírnit kyž víš co jem za poslední rok a další dva prožil. Já vím že jsiúžasný a chytrý ale právě takový lidé jako ty jsou pro mě nudní.Jestli chceš abych jenom seděl jak pecka a poslouchal tvoje nekonečný řeči tak to je príma a ale je to nuda. I když někdy ti to vyjde. Takže opatrně se separováním atd.neberte mi tu jedinou radost ze Zemana co mi zůstala mám vás všechny rád a proto zpívám a dělám různé kousky atd. jestli to někdy přeženu to je možné ale věřte že to je všechno od srdce.
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Doktor Vesely »

Přátelé, pojdme spíš řešit jiné věci. Věci pro které jsme tam přijeli a pozvali hosty. Například si navzájem poslat fotografie hostů ja s mini sedíme a debatujeme, podělit se příběhy, které vyprávěli a některí z nás je neslyšeli. To je myslím náš jediný cíl. A ať ma předseda podklady napsat další zajímavý článek, proložený fotkami.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Honza Zeman »

Kulturu projevu nekterych z nas nema cenu resit zde, to si pak projevime osobne. Malou omluvou muze byt to, ze tahle Krakovska byla naposled, a tak se ponekud povolily mravy. Ale uznavam, ze delat takove skopiciny, ktere tu pise Mira je i na poslednim srazu, zvlast v pritomnosti hostu, velmi nechutne. Tady jsem selhal i ja, ze jsem pozdeji nedaval pozor, a proto jsou tyhle zvesti pro me novinkou.

Nicmene, fotografy bych pozadal o zaslani vytvoru jako podklady pro chystanou reportaz.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od huba.buba »

Tak já už jsem si sám sobě vynadal , slezl jsem ze stromu opět na zem s výhledem na světlejší zítřek.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Elden »

Mrzí mě, že mi nevyšlo se důstojně rozloučit s Krakovskou, což se vám i mistrům hereckým, jak čtu příspěvky, povedlo :D
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od nalim159 »

Seriál mám hodně rád, fórum sleduju už nějaký ten pátek, kvituji aktivity, které pořádáte... Rád se někdy nějaké akce zůčastním.
Ovšem některé výše uvedené příspěvky bych přece jen na veřejné fórum nepsal, dost to připomíná pranýř a kádrovou práci současně. Tím samozřejmě nikomu nestraním, jen říkám, jak to na člověka zvenku působí. Je mi do toho prd, ale prostě mi to nedalo... Snad právě kvůli tomu, co jsem napsal do první věty.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od Arnold Hackl »

Pane kolego, ty jsi nějak cimprlich, vždyť takhle my se pošťuchujeme po každé akci. :mrgreen:
Já bych v tom žádné kádrování ani pranýř neviděl.
Vždyť co by to bylo za hospodu, kdyby si v ní chlapi nemohli ani zabékat. :mrgreen:
Až se na webu objeví fotky z akce bude jistě hned každému jasné, že taškařice to byla opět povedená. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Konec restaurace "U majora Zemana" a posledni sraz tamtez

Příspěvek od nalim159 »

Cimprlich nejsu právě vůbec, bral jsem to v tom duchu, o kterém píšete - čili co by to bylo za hospodu...
A taky, jak jsem říkal, nic o tom nevím (a proto jsem se měl držet hesla mlčeti zlato). A jestliže to je jakýsi kolorit :) ...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět