Setkani s Janem Pohanem

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Doktor Vesely »

Přátelé dnes na setkání bohužel nedorazím. Mám jednání v TESCU v Košicích. :cry: To nebudu stíhat ani letecky. Je to velká škoda.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od plk.Žitný »

Doktor Vesely píše:Přátelé dnes na setkání bohužel nedorazím. Mám jednání v TESCU v Košicích. :cry: To nebudu stíhat ani letecky. Je to velká škoda.
Tak, a jsme bez pití :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od malej Míra »

Doktor Vesely píše:...v Košicích...To nebudu stíhat ani letecky...
Pane kolego, nechtějte abych Vás chytal za slovo a naplánoval to, viz OK0973, KSC-PRG 14:25-16:00, potom 17:00-20:00 besídka se Spellmanem a pak pozdě večer návrat OK0978, PRG-KSC 21:50-23:15 hupky dupky zpátky pro auto. Holt tentokrát vyjímečně bez švestiček... ;) :D
Odvoz z letiště a zpět na letiště klidně zařídím. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak prvni reakce po navratu ze setkani - jednoznacne pozitivni. Pan Pohan je sympatak kazdym coulem a povidani s nim bylo velmi zajimave. Moc se mu u nas libilo a opet muzeme tvrdit, ze jsme se nevideli naposled. Pusobil na me takovym spravnym chlapskym dojmem, kteremu nechybi vtip a zabavnost, ale ktery dokaze i vecne zkritizovat co se mu nelibi. Probirali jsme samozrejme jeho ucinkovani v serialu a dozvedeli se o nataceni na Kube nejednu zajimavost, dale i o jeho krimi filmech nebo sumavske trilogii s Tomasem Holym. Takze tri hodinky s Jamesem Spellmanem se povedly a na webu bude nasledovat reportaz s fotodokumentaci. Timto chci pozadat, pokud nekdo fotil, at zasle vysledky na kontaktni mail.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Tak prvni reakce po navratu ze setkani - jednoznacne pozitivni.
Podtrhuji tady každé předsedovo slovo , chválím i vzornou organizaci (i já se rád někdy stanu člověkem...) , pan Pohan je jednoznačně náš nový kůň. Nesmí zůstat v opomění i doufám nová členka Hanka , která má na setkání s Janem Pohanem lví podíl - jednoznačně sympaťanda , pevně věřím , že v autě u Baresiho v pořádku dorazila (P.S. - Hanko , ozvi se na infomail pro založení účtu zde na foru.) Jinak i obě naše další dámy (Olinka se Sabinou) - dělaly našemu klubu jen čest!Taky jsme to s panem doktorem , s plukovníkem a s Anglií u pěti piv řádně pochválili...nezbývá , než se těšit na reportáž (mimochodem , předsedo - ta z Krakovský tu pořád chybí...) a hlavně se těšit ,,na světlejší zítřky,, - tzn na setkání následující. ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Baresi »

Též se přidávám z pochvalou na organizaci a samozřejmně na Mistra který nezklamal mé očekávání ba naopak předčil ho ve všech směrech.Také chválím přítomné pro příkladnou reprezentaci .Hlavně jeden z nás smazal svuj podmínečný trest si myslím předsedo ? :D Nakonec i nepříjemnost ve formě abstinence a následné cca tříhodinové cesty o samotě domů se promněnila v milou "projížďku" s milou společností....Proto mohu konstatovat,že jsme to s novou členkou "učitelkou Hankou" zhodnotili a dokonce se dohodli na malé jihočeské pokračování....Ps: dovezl jsem jí v pořádku ;)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Honza Zeman »

huba.buba píše:mimochodem , předsedo - ta z Krakovský tu pořád chybí...
To si vzal za bojovy ukol pan Cerny, takze snad to bude brzo :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od plk.Žitný »

Také já se to hodnotím velmi kladně... Jediná škoda toho večera byla že tam zbyla velká ještě spousta jídla... :D :D Já vím , že mnozí máte doma lepší, ale dojídat se má... ;)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od malej Míra »

Vše důležité už bylo napsáno a proto bych chtěl hlavně poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci včerejší akce. Byla naprosto profesionální, v hezkém prostředí, podtrhuji bez jakýchkoliv prohřešků proti slušnému chování, (takže ta jedna žlutá karta odminula byla smáznuta :mrgreen: ) a pan Pohan byl skvělý společník i vypravěč a bylo vidět, že se mu mezi námi líbilo, což je jistě velký příslib do budoucna. A co se cateringu týče, já jsem si svůj podíl řízků určitě snědl, byly báječné... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Honza Zeman »

plk.Žitný píše:Jediná škoda toho večera byla že tam zbyla velká ještě spousta jídla...
Tady by treba pro priste nebylo na skodu domluvit tam, at nam prebytky zabali nebo tak neco. Prece jen si to platime...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Baresi »

Taky jsem si říkal jak rychle to zmizelo ..Mohli jsme mít výslužku s sebou :)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Hanele »

Nesmí zůstat v opomění i doufám nová členka Hanka , která má na setkání s Janem Pohanem lví podíl - jednoznačně sympaťanda , pevně věřím , že v autě u Baresiho v pořádku dorazila (P.S. - Hanko , ozvi se na infomail pro založení účtu zde na foru.)
Děkuji za připomenutí podílu mé maličkosti i za veškeré pozitivní ohlasy - na mou osobu :oops: , ale hlavně na pana Pohana :)
Jinak se poslušně hlásím zde na fóru!
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Doktor Vesely »

malej Míra píše:
Doktor Vesely píše:...v Košicích...To nebudu stíhat ani letecky...
...viz OK0973, KSC-PRG 14:25-16:00....
Míro, ten let byl z mezipřistáním v Poprade, nebo byl přímý do Prahy? :D
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od malej Míra »

Doktor Vesely píše:...Míro, ten let byl z mezipřistáním v Poprade, nebo byl přímý do Prahy? :D
Přímý samozřejmě, anebo bohužel? V Popradě na letišti jsem byli vloni při návštěvě Tater a žádná pravidelná linka do Prahy odtud v současnosti nelétá, ale to jen tak na okraj, že jsme odbočili... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkani s Janem Pohanem

Příspěvek od Lída »

Také já se musím přiklonit ke kladným ohlasům na večer s Jamesem Spellmanem :P , který neměl chybu. Pan Spellman je prostě štramák 8-). Už se těším na další setkání!
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět