Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Hradec -Wunder Pepi-Kuba+ Stardust

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak vzhledem k tomu, čas rychle utíká by bylo dobré konečně uskutečnit pracovní setkání lidí z expedice Kuba.
Vzhledem k tomu, že paní bytná -Žitná v červnu cyklicky odjíždí , byla by možnost v sobotu 18.6 udělat pracovní výjezdní zasedání+následný mejdan u ,,plukovníka,, -neb hnízdo by bylo volné. /a 17.6 mám narozeniny/
Samozřejmě +- týden podle toho jak budou mít oba hlavní aktéři čas.

Takže bych začal v čase T poradu v cca v 5 lidech+hosté, kteří se chtějí expedice zúčastnit

V čase t +45 minut byla pokračovala normální klubová akce ještě se Stardustem pro kterou by třeba Fredy zajel..
Je to jen nápad , ale fakt čas kvapí a umělci se potřebují včas vyvázat...

P.S Osobně si myslím,že jinak než přes ,,Kubu ,, Wunder pepiho mezi nás nedostaneme,,,

Tak se k tomu předsednictvo vyjádřete - ahlavně ti, kteří chtějí na Kubu jet..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Arnold Hackl »

Musím se přiznat, že expedice Kuba mě velice zajímá.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Arnold Hackl píše:Musím se přiznat, že expedice Kuba mě velice zajímá.
Jedete pane kolego?






Kdo nejede s námi jede proti nám... :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Arnold Hackl »

Jel bych rád a rozhodně raději s vámi, než proti vám. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Mě tato expedice také velmi zajímá, ale přiznám se, že zatím neznám žádné bližší informace...Předběžně se tedy hlásím na červnový sraz ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od Salaba »

Jako ideální termín pro kubánskou expedici by byl čas mezi 14.únorem až 4.dubnem - právě v tomto klimaticky příznivém čase probíhalo v roce 1978 natáčení dílů 30PMZ ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od Salaba »

pan Černý píše:... mezi 14.únorem až 4.dubnem... Pane kolego, pane kolego... Na toto období v příštím roce je to vše směřováno :mrgreen:
No tak to je ideální! :mrgreen: Ještě popřát hodně zdraví Comandante Castrovi aby režim vydržel minimálně rok :D ...nebo lépe 2 roky - pro velký úspěch by bylo ideální expedici zopakovat k 35.výročí natáčení :mrgreen: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tak předběžnej devizovej příslib jsem od manželky obdržel. :mrgreen:
Pokud mi manželka vydá taky pas, tak by to mohlo klapnout. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak první otázka je zodpovězena druhá zní na jak dlouho.

Pokud bychom využili standardního zájezdu tak je to 7 nocí +2 dny cesta.

Viz třeba:
http://kuba.kentaurus.cz/zajezdy-na-kub ... noci-9-dni
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od Arnold Hackl »

Pokud by to měl být klasický zájezd, tak já bych se spíš než délkou raději řídil tím, aby pokud možno vedl přes nějaké místo (a snad i více míst), kde se natáčelo. Sám jsem už viděl zájezd, kde byly dvě noci v hotelu Bella Vista (Los Jazmines). Kdyby k tomu přibylo ještě Varadero (což není nereálné a kde se údajně natáčela ta golfová scéna), případně Santiago či Trinidad, tak bych byl spokojen. Ten zájezd byl ale delší.
Jinak za sebe muhu říct, že by mi 7 dní na ostrově svobody bohatě stačilo. :mrgreen:
Ale asi by ta délka pro mě nebylo to úplně nejdůležitější.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od malej Míra »

Už jsme tuto záležitost debatovali s plukovníkem v zimě v Krakovské. Termín byl stanoven rámcově na jaro 2012 (výhledově donazimy) tak, jak je uvedeno nahoře a zejména pokud by nás bylo více než 5, nejlépe tedy 8-10 lidí včetně hostů, tak bychom určitě oslovili nějakou cestovku, jako třeba Kentaur, aby nám takový "výlet" udělala na klíč s tím, že bychom ji patřičně zviditelnili jak jen bude v našich silách (tady mě i napadá zkusit nabídnou prostřednictvím kolegy knohomola spolupráci TV Barrandov ať už v jakékoliv podobě - účast kameramana, nebo zhodnotit námi pořízený materiál a jánevímco :) ). Snad by nám cestovka vyšla vstříc časovým plánem, ale i cenou. Protože tohle není akce jako Tatry nebo Rujana, kdy se můžeme v pondělí rozhodnout, ve středu dohodnout a v pátek vyrazit, tak budeme muset celou organizaci brát vážně a seriózně a nejspíš i vybírat něco jako nevratnou zálohu od vážných zájemců, abychom tento projekt dotáhli do zdárného konce už i s ohledem na hosty. U hostů bychom asi chtěli stanovit nějakou rozumnou finanční "spoluúčast", ale to je otázka dalšího vyjednávání jak s nimi, tak se cestovkou. Tak nějak tedy vypadá počáteční úvaha a rozvaha o výpravě do země s měděnou půdou... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od plk.Žitný »

Vyjádření televize je pro tento projekt dost klíčové pro další způsob financování expedice. a řekl bych , že je nutné na něj počkat.
Jsou 3 základní varianty
A. Cestu herci /hercům/ zafinancuje televize / a my ostatní si to hradíme z vlastní kapsy /- sleva kterou dostaneme řekněme za propagaci cestovky a dohození nalších lidí/

B. Cestu herci-hercům /nepředpokládám že jich bude víc než 2/ zaplatíme my a za případný výnos z natočeného materiálu bychom se pak my /dále jen,,účastníci zájezdu ,, :lol: :lol: :lol: /spravedlivě rozdělili. S tím,že komu a za jakou cenu se materiál prodá by se mělo mezi účastníky zájezdu hlasovat.

Varianta C.Bez herců, Každý si vše hradí na své triko...
Měla by se tady jasně domluvit hned na začátku nějaká pravidla , ať se tady později nedohadujeme a každý další budoucí účastník zájezdu by musel s pravidly souhlasit.
Co říkáte?
P.S. Poprosím kolegu Knihomola aby zjistil zda by TV Barrandov měla o spolupráci zájem.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od Arnold Hackl »

Těžko se k tomu vyjadřovat, varianta A nezáleží na nás, naopak varianta C je taková tutovka, při které se v podstatě nemusíme na nic ohlížet a stačí jen vybrat zájezd. U varianty B zase záleží na tom, kolik se nás sejde (v extrémním případě by se mohlo stát, že tři "obyčejní" budou platit zájezd dvěma hercům).
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od Arnold Hackl »

Ještě mě tak napadlo, nečekejme od televizí zázraky. Já mám strach, že to funguje tak, že buď tam osobně dobře znáte někoho, kdo o tom přímo rozhoduje a pak je možno jim prodat i víkendovou cestu k babičce jako road movie nebo tam nemáte nikoho a pak to buď od vás vezmou zadarmo nebo to od vás vezmou, když jim k tomu přidáte ještě sponzorskej dar.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Kuba aneb cesta na Ostrov svobody

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych si osobně přál že by dopadla varianta b 5 lidí +p Jelínek
Propočet 6 * 24000/5 tj 28800 a budeme doufat, že se nám podaří prodat někomu nějaká videa.
Já osobně doufám, že cestovce dohodím nějaké lidi na které mi sleví.




Pokud to nedopadne , jel bych alespoň sem :lol: :lol:

http://cestuj.aukro.cz/listing.php/sear ... tring=kuba
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět