Setkani Hradec-Bizova

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Hanele »

Klukovníku, pana Černého (nebo kohokoliv jiného vhodného) klidně pozvi ;)
Ale do hudby se raději nepleť - ta skladba se jmenuje Widorova toccata :roll:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

Hanele píše:Klukovníku, pana Černého (nebo kohokoliv jiného vhodného) klidně pozvi ;)
Ale do hudby se raději nepleť - ta skladba se jmenuje Widorova toccata :roll:
No a co jsem jako napsal špatně? C.M. Windor je můj obíbený skaldatel.. /teda hned po Liškovi.../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Hanele »

No, v obou těch slovech jsi napsal navíc písmeno N - je to Widor a toccata. ;) 8-)
Ale to je jedno. Nechci tu bejt za hnidopicha. A ještě k tomu off topic. :oops:
Takže zpět k tématu. :arrow:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Michálek »

Přátelé kolegové, děkujeme za pozvání.
Samozřejmě při vstupu na místo srazu toccatu rád zahraji, ale prosil bych originál varhany z Krásného pole (Nalžovic/Chlumu u Sedlčan), přeci jenom už je mám v ruce. No, a kdyby to náhodou opravdu nešlo, tak se spokojím s těmi z Dolan (Doksan), ale to by pak maximálně bylo requiem. Ono je nutné zachovávat seriálovou pietu. Jen doufám, že bude-li přítomen pan Brabec, že se mnou nebude moc smýkat a znovu žádat doznání - jak už jsem tu uvedl, s panem farářem jsme to ďáblovo poselství opravdu spálili. Čestné varhanické. ;)
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Lída »

Věčná škoda, že nedorazí Stardust :( ...Moc tedy prosím pana klukovníka, který se s panem Brabcem asi nejvíce zná, aby ho ještě zkusil na náš sraz pozvat ;) ;) ;) a pokud by to nevyšlo, tak co třeba pan Tomsa :?:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

Lída píše:Věčná škoda, že nedorazí Stardust :( ...Moc tedy prosím pana klukovníka, který se s panem Brabcem asi nejvíce zná, aby ho ještě zkusil na náš sraz pozvat ;) ;) ;) a pokud by to nevyšlo, tak co třeba pan Tomsa :?:
Mě nemusí nikdo moc prosit. Pokud bude p. Brabec v Praze, slíbil že přijde..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od huba.buba »

Kolego plukovníku - jak jsme mluvili na letním Silvestru - bude třeba vyslat rozvědky více směry.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

já už ji můžu poslat jen na p.Brabce na nikoho jiného vliv nemám. Musí taky zapracovat m.Míra a ostatní...P pozval bych tedy p.Černého ze štábu.ˇAt probereme alespoň tu Kubu když nám ženy dávají košem... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Fredy »

Škoda,škoda,škoda,že to Hanka Bízová zrušila. :( Neměl jsem se asi tolik těšit...... :( Jednou to snad ale vyjde..... ;) Klidně zkuste toho pana Černého ze štábu.Alespoň bychom viděli i pohled na seriál z té druhé strany,tedy za kamerou.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Fredy »

Ahoj.Nějak to zde usnulo.Už se ví,kdo tedy přijde za hosty?
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

Pan Jelínek akci potvrdil--

Tak řekněte urychleně kdo z vás dorazí abych na něj nebyl sám..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Honza Zeman »

Predpokladam, ze ti, co se prihlasili, dorazi, i kdyz tam nebude pani Razlova... Pokud kolega Zitny pozve i toho pana ze stabu, co byl na Kube, muzete to pojmout jako predcestovni poradu. Za sebe zatim nedokazu rict jestli dorazim, mam tri pracovni dny.

Toto tema zatim zamykam, at to tu nepleteme, kdyz to s touto dvojici zatim nevyslo. Pokracujte kdyztak v debate v Beznych srazech.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Zamčeno