Setkani Hradec-Bizova

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Honza Zeman »

Damy a panove, rad bych vas informoval, ze i kdyz jsou prazdniny okurkovou sezonou, pro Fanklub by tomu tak byt nemuselo. Na 12.8. od 18:00 jsme domluvili sraz dvou ceskoslovenskych serialovych agentu, tedy Hanky Bizove (Regina Razlova) a Jirky Hradce (Rudolf Jelinek). Vsechni provereni jste zvani, prostor restaurace by mel byt cely nas, projekce, asi obcerstveni a apod. Prihlasky sem ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Hanele »

Já se moc ráda hlásím! :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

Jak jsem již slíbil předsedovi oba ,,národní poklady ,,dopravím do restaurace a zpět..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Lída »

Také Plzeň dorazí ;) a moc se těší ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Bába kořenářka »

Já bych taky měla dorazit! Snad to už konečně vyjde ;)!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od L.B. »

Dívám se do svého ohmataného a hustě popsaného diáře a zjišťuji, že mám volno, takže (aniž bych to předem prohovořil se svou drahou chotí) určitě přijedu.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od 6529 »

Též by mi to mělo po dlouhé době vyjít, takže se na 12. 8. hlásím k účasti na setkání.
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Fredy »

Trnov také hlásí příjezd na setkání Hradec-Bízová.Parádní úlovek pane předsedo a pane plukovníku.Doufám,že to klapne!Už se těším!Ahoj. :P
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od malej Míra »

Můžete se mnou počítat... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Willy Kleiber »

Taky se budu snažit dorazit!
Jen doufám, že Hanka Bízová nebude mít "lábusoidní" sklony (= snažit se vyhýbat otázkám na natáčení Zemana) ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

Willy Kleiber píše:Taky se budu snažit dorazit!
Jen doufám, že Hanka Bízová nebude mít "lábusoidní" sklony (= snažit se vyhýbat otázkám na natáčení Zemana) ;)
A proč by je měla mít?

Snad ví, kam jde? a mezi koho.. :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Michálek »

Vážení kolegové, rádi bychom se této akce také zúčastnili, ale nevíme, zda jsme „prověření“. Zatím jsme byli jen na srazu na Zbraslavi, jinou příležitost jsme neměli. Čtu tady určité politování, že vás v Kadani bylo málo, ale to jsme ještě čekali na registraci, jinak by nás tento výlet určitě zajímal. No a nyní byl jakýsi Silvestr, kde jsem to pochopila jako vyloženě přátelskou akci známých lidí (patrně i na soukromé půdě), kam mě ani nenapadlo se hlásit. Nyní je tedy setkání s herci, které je evidentně tradičně zajímavé, protože lidí se hlásí hodně. Pochopitelně bychom taky rádi poznali další lidi jako Malého Míru, Fredyho, babku kořenářku atd. Prostě máme o danou tématiku zájem a rádi bychom časem nějak zapadli, což nelze jenom příspěvky. Prosím tedy pana předsedu a pokladníka, aby nám napsali, jak to vidí. Varhanice Michálková :P
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, bohuzel mam smutnou zpravu, pani Razlova si spletla datumy a v ten patek bohuzel nemuze :( . Nejak me ted nenapada, koho jineho k panu Jelinkovi pozvat, pokud by ovsem mohl pan Brabec, tak by to mohlo byt prijemne posezeni...

A pro novacky, myslim, ze neni problem ve vasi pripadne ucasti. Osobne jsme se poznali, dokonce jste nam ukazali cennou relikvii (kterou jsem obdrzel, ale dosud jsem nebyl schopen to dat na web :oops: ), takze jste zvani take.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od Michálek »

Hombre píše: takze jste zvani take.
Děkujeme, rádi příjdeme a to i v případě, kdyby žádný herec nepřišel a konalo se jen setkání členů. :P
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Hradec-Bizova

Příspěvek od plk.Žitný »

S tou Hankou Bízovou je to napínavé...

Nemám tedy pozvat p. Černého -ne toho našeho. Člena realizačního štábu na Kubě...Možná, že by se do té doby pochlapil a přinesl nám slíbené záběry ...

Co se týče kolegy Michálka , rád bych ho poznal ale musí při vstupu zahrát Windorovu toccantu abychom věděli, že je to on... :D /Varhany bych zajistil../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Zamčeno