Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:V tom by u nas nemel byt problem, kompromisne bych to stanovil na 9:45 pred pokladnami v hale vlakoveho nadrazi Praha-Smichov, snad to vyhovuje i ostatnim?
Díky předsedo, už se moc těším... ;) :D
Hanele píše:No, přiznám se, pro mě je to trochu čára přes rozpočet, takhle budu muset vyjet vlakem z Třeboně už v 5:30 místo v 8:09... :?
To mě mrzí, ale nemohu jinak. 8-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Olga Halámková »

Já jsem i o víkendu ranní ptáče, takže pro mě není problém ;)
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Lída »

Také přijedeme ;) . Náš mladší zemanolog má sice zrovna ten den narozeniny, budou mu 2 roky, ale rodinnou oslavu přesuneme na jindy ;) ...Dostane tedy od nás krásný dárek v podobě procházky po místech natáčení, z čehož bude mít zajisté radost :lol: ...Co se dá dělat, vzdělávat se musí hned odmalička ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:To mě mrzí, ale nemohu jinak. 8-)
Pane kolego, chápu. Doufám jen, že fanklub tuto moji oběť patřičně ocení... ;) :lol:... třeba přihláškou ke členství 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...Doufám jen, že fanklub tuto moji oběť patřičně ocení... ;) :lol:... třeba přihláškou ke členství 8-)
Paní kolegyně, minimálně já to rozhodně oceňuji a jako členka jste se již osvědčila, tedy na výroční schůzi na podzim budete po zaplacení členského příspěvku oprávněna volit naše statutární orgány. Ano, i u nás už mají ženy volební právo, tato vymoženost k nám dorazila... :mrgreen:
Lída píše:...Náš mladší zemanolog má sice zrovna ten den narozeniny...
Tak tomu říkám přístup! Nenapadá mě důstojnější oslava narozenin příslušníka našeho klubu než výlet po místech natáčení... :D

Jinak pokud bude po skončení výletu následovat rekapitulace v restauračním zařízení, tak předpokládám, že po splnění svých sportovních závazků se budu moci znovu připojit ke skupině někdy kolem 18:00h... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:... budete po zaplacení členského příspěvku oprávněna volit naše statutární orgány. Ano, i u nás už mají ženy volební právo, tato vymoženost k nám dorazila... :mrgreen:
Jsem opravdu ráda, že ve fanklubu funguje rovnoprávnost i v praxi... :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Arnold Hackl »

My jsme totiž takovej velice kolektivní kolektiv. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Anglie »

Lída píše:Také přijedeme ;) . Náš mladší zemanolog má sice zrovna ten den narozeniny, budou mu 2 roky, ale rodinnou oslavu přesuneme na jindy ;) ...Dostane tedy od nás krásný dárek v podobě procházky po místech natáčení, z čehož bude mít zajisté radost :lol: ...
To je pěknej dárek, jednoznačně.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od huba.buba »

Abych nevypadal , že se Vás ... plachej .. tak zatím za sebe nepotvrzuji, onemocněl jsem totiž velice zákeřnou a nakažlivou chorobou , kdy téměř píšu závěť... (mám rýmu) - ale za týden ... to je ještě času.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Fredy »

Měl jsem 2.10. jít do fachy,ale naštěstí kolega ajznboňák to vzal za mě,tak bych se měl objevit na podzimní procházce po naší stověžaté.Na viděnou v Práglu.Fredy. :P P.S.Kolegovi Huba-Bubovi přeji brzké uzdravení.....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze jen pro poradek, v nedeli startujeme v 9:45 od pokladen v hale Smichovskeho nadrazi. Pocasi jsem objednal luxusni, takze snad to vydrzi :D . Dobrou obuv s sebou :D . Jestli pak bude jeste chut a vule jit splachnout prach z cest, tak se domluvime na konci. K "Zemanovi" to bude asi pro vetsinu z nas trochu z ruky.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Jestli pak bude jeste chut a vule jit splachnout prach z cest, tak se domluvime na konci. K "Zemanovi" to bude asi pro vetsinu z nas trochu z ruky.
Navrhuji někde P5 (Smíchov, Zbraslav), abych se mohl večer co nejdříve znovu připojit... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Anglie »

Hombre píše:Jestli pak bude jeste chut a vule jit splachnout prach z cest, tak se domluvime na konci. K "Zemanovi" to bude asi pro vetsinu z nas trochu z ruky.
To nepochybně, přesto bych tam zkusil stylově ze Střeláku dojít.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od jasny.sokol »

Dobrý den, jsem fanoušek seriálu 30 případů majora Zemana a chtěl bych se zúčastnit nedělní vycházky. Mohl bych se zúčastnit i když nejsem ve svazu aktivních členů? Do Prahy je to daleko na výroční schůze a taky podle financí je to trochu z ruky. Pokud bych se mohl učastnit tak jak vás na to Smíchově poznám? Také v kolik vidíte konec vycházky? Moc rád bych se zúčastnil je to zážitek na celý život. Už jsem po nějakých místech natáčení jezdil sám a musím říct že v reálu je to přímo romantické. Třeba zámek Líšno u Benešova je vskutku krásný a musím říct že jsem se tam opravdu cítil jako Honza Zeman a že jsem si dokázzal živě představit kde stát takový Sepp když chytali blázna. Prosím o odpověď . Děkuji Petr Odvárka
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Druha podzimni prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Zdravim, no prijit samozrejme muzete, nebudeme proti :) . Jak nas poznate? Tak nejlepe mi asi zavolejte, az budete na miste. Cislo najdete na webu v sekci Kontakty. Prochazka bude urcite do odpolednich hodin.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět