Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

pan Černý píše:. Pro plukovníka mám jeden vzkaz - nekoupejte se v rybníku, kde žijí žáby, u vás v břiše by se mohly cítit lépe :mrgreen: a třeba by emigrovaly.
Nesměly by emigrovat jen na západ... To jediné bych asi neunesl... Jinak když mě budete vozit domů, pane Černý,rád budu pít to co ostatní... :D :D Jinak cedule na baru by měla být: Služební průkazy předložte bez vyzvání :lol: :lol: :lol:

Jinak si zvykám na funkci vrchního Ideologa klubu, na kterou jsem byl předsednictvem navržen... A jsem na ní hrdý...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja jsem na schuzi a na blaho clenu myslel jeste vecer v posteli :D , chtelo by to pozdejsi program schuze nejak ozivit. Proto me napadla jedna soutez s tematikou serialu. Neni to zadna slozitost, ale proveri to rychlost a znalost serialu. A samozrejme ceny budou. Takze dorazte na schuzi nalezite pripraveni ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:JProto me napadla jedna soutez
Skvělý nápad , pane předsedo. Také se pokusím vymyslet něco v tomto duchu. Třeba ,Šest ran do klobouku, pozměnit na ,Šest ran do Krakena,? Zajistí někdo Mauserku?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Ta soutěž je výborný nápad... Divím se jen ,že mě to jako ,,vrchního ideologa,,nenapadlo..Já bych udělal něco v duchu ,,A modří už vědí... /u nás rudí už vědí.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Pekna pozvanka na hlavni strane webu, diky, asi od pana pokladnika? Jeste k tomu dodam, ze vstup je pouze pro cleny a nam blizke kolegy, kamarady, fanousky!
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Jeste k tomu dodam,
Ano , pane předsedo - pozvánku jsem umístil - dodal bych pouze k účasti: každý nový zájemce o vstup (nebo účastník diskuzního fora , který se ještě žádné akce nezúčastnil) nechť se včas přihlásí na info@majorzeman.eu , kde uvede stručně něco o sobě.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak mi dnes ráno sám od sebe volal mistr .... hádejte který :lol: :lol: Vo /nápověda -volal mi po skype/ :D :D :D Slovy :Jeníku sice mi ukradly s doklady diář, mám to různě po papírkách ale myslím že bych toho 19 mohl...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Fredy »

To by byla dobrá zpráva pane kolego klukovníku. 8-) Nevím,jestli mám tedy zkoušet oslovit paní Talpovou či nikoliv.Byl jsem totiž osloven panem Černým.Co na to pan předseda?
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Na srazu jsme se domluvili, ze tu nebudeme zverejnovat, kdo prijde, vid plukovniku :evil: , mel jsi mi to napsat do SZ. Ano Fredy, oslov pani Talpovou a vysledek mi napis do SZ. Dalsi prispevky o potvrzeni ucasti hercu NEZVEREJNOVAT.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Fredy »

Omlouvám se,to jsem nevěděl...... :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

je promin předsedo samou radostí mi to ujelo..Ale jméno jsem neřekl, tak nevím proč se mračíš... Dojalo mě, že mi mistr sám volal a ptal se na termín ..... to je přece krásné, že se o nás tak zajímá..:oops: /Ale měla zafungovat cenzura.. Kdejaká narážka se tady maže -viď pokladníku :D :D / a taková super tajná informace unikne.. PS. Stejně to ještě není jisté...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Hanele »

pan Černý píše:...nastal čas, aby se konečně v šestičleném vedení fanklubu objevila nějaká něžnější bytost, je zjevně třeba prolomit ledy a uvědomit si, že bez dam bychom se na výletech ani nenajedli a u voleb je opomíjíme :oops:.
To je slovo do pranice, pane místopředsedo! :D
Pozitivní diskriminace a povinné kvóty pro ženy dorazily už i do FMZ?! :o :lol:
Ale vážně, je kandidatura žen do vedoucích funkcí něčím podmíněna?
Nebo stačí, když mi to politicky myslí a po odborné stránce... už se s tím budu muset nějak vypořádat sama? ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od plk.Žitný »

pan Černý píše:
plk.Žitný píše: Neusilujte tolik o nějakou tu funkci, myslím, že nastal čas, aby se konečně v šestičleném vedení fanklubu objevila nějaká něžnější bytost, .
Pana kolego a co předsedová -ta se ti nezdá málo něžná?
:lol: :lol:
Pokud jde o ženy ve vedení fanclubu tak bych navrhoval Babi Kořenářku. Je to zasloužilá čestná členka,znám jí řadu let... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Bába kořenářka »

A nebyla loni zvolena Olga Halámková? Už si nepamatuji, jestli ano, nebo jestli jen tomu byla velmi blízko... Počítala jsem hlasy a měla jich docela dost...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Lída »

Tak sobota se nám blíží...Já jsem sice toho času ve stavu nemocném, nepomáhá mi ani lipový květ :cry: , ale ještě mám nějaký ten den k dobru, ráda bych se zúčastnila!!! Jak to vypadá s hosty? Je na ně uvaleno embargo, já vím, ale můžete aspoň něco naznačit? To abych se lépe vyléčila... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět