Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Hanele »

pan Černý píše: obdivuju všechny, kdo tomu musí věnovat vlastně celou sobotu, u některých celý víkend. Takže díky za účast :mrgreen: .
Já zas děkuji za uznání, pane místopředsedo ;) S tím celým vikendem jste to docela trefil. Obzvlášť, když se ruší i některé rychlíky na trati Praha-České Budějovice, takže spoj na jih pak jede jednou za 4 hodiny :?
Hombre píše:Tak Lida i Hanele jiz za svou aktivitu vyplnily na schuzi prihlasku do fanklubu, takze to je pro ne doufam dostatecna odmena :D .
Ano, pane předsedo, troufám si říct, že odměna více než dostatečná :oops:
Děkuji celému vedení fanklubu a zároveň doufám, že důvěru ve mě vloženou nezklamete :lol:
Naposledy upravil(a) Hanele dne úte 22. lis 2011 11:34:49, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od L.B. »

Hombre píše:Jeste se objevil problem se zaverecnym vyuctovanim...
Nerad bych měl nějaký dloužek, jak to tedy bylo s pohoštěním? Já si své nealko pivo zaplatil a když jsem se ptal vrchního, kolik mu dám za pohoštění (protože minule jsem to platil u něj), tak mi řekl, že se dnes nic neplatí. Ještě před tím, když jsme na schůzi přijeli, ptal jsem se ohledně pohoštění i pana pokladníka a ten mávl rukou, ať to neřeším. Tak jak teda :? ...?
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od paní Truhlářová »

Baresi píše:....docela by mne zajímalo jak se mezi námi a s námi cítili nově příchozí kolegové a kolegyně ;)
Já jsem se z přílivu nových zážitků ještě nedokázala vzpamatovat! :lol:
Byl to pro mě ve vaší společnosti ohromující večer, který doufám nebude poslední. Mockrát děkuji za velice příjemné přijetí, hlavně ze strany Hanele, ale nejen od ní.
Děkuji i za možnost setkat se s tak (pro mě) významnými osobnostmi! :) Bylo to vážně úžasné.
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od huba.buba »

L.B. píše: Tak jak teda :? ...?
ohledně dobrot - není třeba si lámat hlavu , jen si nepamatuji , že bych například zkonzumoval 32 piv (ale je to možný :lol: ) vzhledem k poměrně velké množstevní slevě to docela šlo.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Hanele »

huba.buba píše: jen si nepamatuji , že bych například zkonzumoval 32 piv (ale je to možný :lol: )
A pak má to předsednictvo k něčemu vypadat :o
Nenechávejte v tý konzumaci pokladníka samotnýho, nebo z něj za chvíli bude druhej Kraken... :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od L.B. »

pan Černý píše:...nově příchozí jsem zaregistroval pouze dva, paní Truhlářovou a kamaráda L.B., tak vyčkejme jejich reakce.
Kamarád (krycí jméno Evžen [Huml pacient...?]) na fórum zatím ještě nechodí, tak jen mé postřehy - byl a je velmi nadšený, jak z přítomných členů a hostů (to především), tak z atmosféry, která na schůzi panovala, z výzdoby restaurace. Prostě od něj slyším jen samá pozitiva. Kritizivat nemůže, páč by dostal přes držku hned a definitivně :-)
pan Černý píše:Rád bych tedy za vedení fanklubu (snad) poděkoval členům z dalekého a širokého okolí : Lídě s manželem, ....L.B. s kamarádem, ...
Pane kolego, to zní strašně L.B.s kamarádem...to je skoro jako ... no fuj! Za naši účast neděkujte, vždyť Plzeň je od Prahy co by kamenem dohodil. Když šlápnu na plyn své 1,2 HTP, jsem tam jak na lóšadi.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od huba.buba »

L.B. píše: to zní strašně L.B.s kamarádem...to je skoro jako ... no fuj!

Použiju jednu citaci z nejmenovaného novějšího seriálu z fotbalového prostředí: ,,Jirko , vole , vždyť nám teď budou řikat bukvice,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Baresi »

huba.buba píše: jen si nepamatuji ,že bych například zkonzumoval 32 piv
Vzhledem k tomu že jsem platil opět jako jeden z posledních,vlastně předposlední, páč po mě platil už jen pokladník tak jsem prostě zatáhl všechny zbívající svijany (8ks)a hotovo...Jo a také pár panáků ale ty mi pečlivě počítala obsluha....prý 15 :)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím,
musím říct, že sobotní večer se moc povedl a těším se na další setkání (jestli chystáte ten předvánoční sraz). Soutěž byla skvělá, popravdě čekal jsem něco složitějšího :P (třeba určení záběru z jakého dílu je scéna, či doplnění rozhovoru v nějakém díle)
Také jsem rád že jsem poznal další super lidi jako je pan pokladník či doktor Veselý nebo kolega Tomáš co hrál v home videu v Líšnu doktora Wolfa.
Z řad hostů to byla asi ta nejlepší kombinace jaká mohla být. Jenom když už jsme byli u těch hostů, tak možná by nestálo za hřích někdy do budoucna pozvat herce jako např: Petr Kostka (Stanislav Bartoš z Štastné a veselé), nebo Jana Kanyzu (Josef Barkl z Rukojmí z Bella Vista), nebo Václava Postráneckého (Wunderpepi z Rukojmí z Bella Vista), nebo Františka Němce (plk.Žitný), nebo Jiřího Krampola (lodník Šimek z Loď do Hamburku), nebo Luďka Munzara ( Doktor Wolf z Vyznavačů ohně, nebo farář z Křížové cesty), nebo Jiřího Lábuse či Oldřicha Vlacha (z Mimiker) anebo Radoslava Brzobohatého (Pavel Bláha) a z hereček třeba Hanu Maciuchovou (Inge Scheller z Poselství z neznámé země).
Tak někdy příště nazdar a doufám že při nějakém výletě po místech natáčení se budou točit další videa. :lol:
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

jasny.sokol píše:Zdravím,
musím říct, že sobotní večer se moc povedl a těším se na další setkání (jestli chystáte ten předvánoční sraz). Soutěž byla skvělá, popravdě čekal jsem něco složitějšího :P (třeba určení záběru z jakého dílu je scéna, či doplnění rozhovoru v nějakém díle)
Také jsem rád že jsem poznal další super lidi jako je pan pokladník či doktor Veselý nebo kolega Tomáš co hrál v home videu v Líšnu doktora Wolfa.
Z řad hostů to byla asi ta nejlepší kombinace jaká mohla být. Jenom když už jsme byli u těch hostů, tak možná by nestálo za hřích někdy do budoucna pozvat herce jako např: Petr Kostka (Stanislav Bartoš z Štastné a veselé), nebo Jana Kanyzu (Josef Barkl z Rukojmí z Bella Vista), nebo Václava Postráneckého (Wunderpepi z Rukojmí z Bella Vista), nebo Františka Němce (plk.Žitný), nebo Jiřího Krampola (lodník Šimek z Loď do Hamburku), nebo Luďka Munzara ( Doktor Wolf z Vyznavačů ohně, nebo farář z Křížové cesty), nebo Jiřího Lábuse či Oldřicha Vlacha (z Mimiker) anebo Radoslava Brzobohatého (Pavel Bláha) a z hereček třeba Hanu Maciuchovou (Inge Scheller z Poselství z neznámé země).
Tak někdy příště nazdar a doufám že při nějakém výletě po místech natáčení se budou točit další videa. :lol:

Pane kolego -Vy si to zvaní herců představujete tak trochu jako ,, Hurvínek válku,,, :lol: :lol: :lol: /-poněkud naivně neznáte-li ono přísloví/. No pokud by jste se chtěl pokusit, můžete se klidně pokusit někoho sám přivézt..Uvidíme jakou budete mít úspěšnost...Toho Lábuse si můžete klidně zkusit pozvat budeme moc rádi... Seženu vám číslo..
S panem Postráneckým jsem se setkal 3x a s p.Munzarem 2 a nepohnul jsem s ním..... Obecně však platí pravidlo, že se herci nemohou ani dočkat,až jim zavoláme a pozveme je na besídku... Oni mají spoustu volného času ,tak rádi přijdou.... :D

No nicméně děkuji že jsi nám posunul laťku zase o kousek výše----... :D
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne čtv 24. lis 2011 0:04:27, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Hanele »

Omluvte našeho mladého a nezkušeného kolegu, pane plukovníku ;)
Spíš bych jeho názor brala jako důkaz toho, jak samozřejmě často vypadají věci, které je ve skutečnosti velmi obtížné realizovat - tedy vlastně jako poklonu realizačnímu týmu.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Ale ano chápu.. Také jsem byl mladý, ambiciozní.../kde jsou ty časy.. :D vzpoměl si na svoje mládí.. :D / Jen mě ten příspěvek pobavil...Nic více,nic méně... No ,ale až kolega prohlédne,přijde vícekrát - bude vědět o čem je řeč... Fakt nic ve zlém..Jen že ty věci nejsou tak snadné , jak na první vypadají.. V tom mi dá klub za pravdu.. Použil jsem jen ,,pozitivní,konstruktivní satiry -to je to, po čem my voláme... :lol: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od jasny.sokol »

Pane plukovníku omlouvám se vám za příspěvek. Kdybych veděl že vás to urazí nepsal bych ho. :oops: Jen jsem chtěl vyzdvihnout ty co to dokázali zařídit (nikoho jsem nechtěl tímto urazit). Tak promiňte a radši tu zase nějakou dobu nebudu psát (jestli se mi to podaří).

Díky Hanele, snad získám více zkušeností. Za 2 setkání (z toho 1 vycházka Prahou) jsem neměl možnost poznat vaše návyky a tímto se všem omlouvám komu můj příspěvek uškodil. Chtěl jsem jenom navrhnout. Ono by to nebylo tak špatné přivítat nové herce. Tak ještě jednou Pardon

Zdravím Ostravák Petr
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Smarja kolego, nikoho jsi neurazil, to jen kolega ideolog Zitny ma zvlastni smysl pro humor, bud v pohode :) . Dalsi herce jsme samozrejme zkouseli, nebo je mame v hledacku, ale opravdu to neni tak jednoduche, jak se ti muze zdat. Nekdo z nich se k tomu stavi hned negativne, nekdo nas odkazuje na sveho agenta, coz znaci, ze za to chce zaplaceno a nekdo jen proste nema cas, protoze je vytizen praci. Takze snazit se budeme urcite dal, jestli se objevi nekdo jako Hanele, ktera pro nas "zlomila" pana Pohana, tak to bude jenom dobre ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Jasný Sokole , opravdu jsi mne neurazil, jen pobavil .. Připomenul jsi mi jen mé mládí :D :D Také jsem byl ambiciozní...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět