Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Elden »

Videa byla pěkně udělaná a přibyla i nová (alespoň pro mě). Líbila se mi hodně i sekvence název dílu a natočená ukázka, krásně se tak propojily starší a novější nahrávky.
Obdivuji některé kolegy a kolegyně, kteří dokázali nejen vyjmenovat všechny díly ve správném pořadí, ale byli i tací, kteří to zvládli za pro mě neuvěřitelných 25 sekund!!! Omlouvám se za ucuknutí na poslední chvíli ze soutěže, ale už od 10. dílu bych byl zticha a čas by běžel... :D
Jsem zvědav, s čím přijde pan kolega pokladník. Z jiných akcí se osvědčilo, aby měl každý sólo, popř. dvojice, konzumační lístek svůj a pak nedochází k nesrovnalostem.
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Baresi »

Doufám že ten problém v závěrečném účtování nebyl důvodem zameškaného volání v 01:45 od pana pokladníka ? :o ,Pro mne velice příjemné odpoledne,ještě příjemnější podvečer a super noc,s velice silnými osobními zážitky ....Děkuji mnohokrát...
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Také já se musím připojit s velmi kladným hodnocením, přestože jsem o část večera přišel....rozvozem hostů..
Co dodat hosté byly v pohodě, v autě si ševelili..
Hanele se konečně naučila míchat nápoje ve správném poměru, tak může už do voleb... :D :D
To,že hosté požadují ve větší míře upomínkové DVD svědčí o tom, že se jim to s námi líbí...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Lída »

Moc krásný večer...budu mít zas dlouho na co vzpomínat ;) . Hosté byli skvělí, všichni jsme si to užili včetně pana doktora Niederleho :lol: . Soutěž měla překvapivě lehké zadání, ovšem provedení už tak jednoduché nebylo...ale z výhry mám velikou radost, poklad bude viset u nás doma krásně zarámovaný na čestném místě 8-) . Takže ještě jednou děkuji a těším se na příští shledání :!: :D
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Lída »

A ještě mě napadá: doufám, že nezůstane jen u slibů a Stardust s námi pojede příští rok do Berlína ;) :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Jen taková vtipná ,,vložka,, ... Včera se mě ptal major Hradec opatrně ptal, zda když rozumím počítačům,nemohl sehnat klávesnici do notebooku Acer...
Nakonec z něj vypadlo ,že se mu kočka vyčůrala na klávesnici a teď mu nefungují písmena.... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Willy Kleiber »

Lída píše:...a Stardust s námi pojede příští rok do Berlína ;) :lol:
A tohle Stardust na srazu opravdu přislíbil?
Velmi lituju své neúčasti... :cry:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Salaba »

Willy Kleiber píše:...Velmi lituju své neúčasti... :cry:
Pane kolego, jsme na tom stejně :cry: Stejně tak jako asi u Vás systém "Wertheim" tak u mě obchodní a celospolečenské kontakty s White Lines a hlavně nyní vše kolem operace „Lyautey“ mi překazili (povinnou) účast na této schůzi :cry: ... Ale hlavně, že jsme stále rudej okres - každej člen poctivej, křemen! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od malej Míra »

Lída píše:...že nezůstane jen u slibů a Stardust s námi pojede příští rok do Berlína ;) :lol:
Paní Rázlová, která s tímto druhem umění byla konfrontována na rozdíl od pánů poprvé, byla úplně u vytržení z našich "home video" pořízených na místech natáčení a výborně se u nich bavila. Na závěr akce při odchodu prohlásila, že by si s námi sama ráda střihla něco podobného a na můj návrh, že ji bereme za slovo a příště s námi pojede do Berlína, tak nadšeně souhlasila. ;) :D
Přes jistou - jako u každého hosta obvyklou - prvotní nedůvěru byly ledy brzy prolomeny a pozvánku na další akci určitě neodmítne. Musím říct, a kolegové a snad i kolegyně budou se mnou souhlasit, že jí to moc sluší a její oči a zářící úsměv... no prostě je to pořád naše Hanka Bízová a ne paní Zubatá. 8-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše: snad i kolegyně budou se mnou souhlasit, že jí to moc sluší a její oči a zářící úsměv... no prostě je to pořád naše Hanka Bízová a ne paní Zubatá. 8-)
Ano, i kolegyně souhlasí... ;) Paní Rázlová je velmi milá a stále půvabná dáma a - přes pochopitelnou prvotní nedůvěru - byla nakonec docela nečekaně upřímná a otevřená. :)
Děkuji všem organizátorům, že se podařilo pozvat tak hvězdné obsazení a vůbec - že se celá akce tak mimořádně vydařila! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od huba.buba »

Přátelé - kamarádi , i já se připojuji s poděkováním všem svědomitým, jako tradičně večer utekl jako voda , k hostům zde již bylo řečeno vše , nezbývá než se těšit na další setkání s vámi se všemi. :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Baresi »

huba.buba píše:Přátelé - kamarádi ,
....docela by mne zajímalo jak se mezi námi a s námi cítili nově příchozí kolegové a kolegyně ;)
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak Lida i Hanele jiz za svou aktivitu vyplnily na schuzi prihlasku do fanklubu, takze to je pro ne doufam dostatecna odmena :D .

A ta tajemna SMS je zahadou i pro me :P , tak se necham prekvapit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Baresi »

Byla to tak trošku narážka...zasvědcení vědí ;) Nicméně já vždy rád dorazím pokud budu moc a to především v zimních měsících by neměl být problém...V létě je to však vzhledem k mé profesi problém...Už se nemohu dočkat další akce a to i vzhledem k dalšímu utajovánému překvapení ,v které tajně doufám...
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Lída »

Ano, přihlášku jsem vyplnila a musím říci, že jsem na to náležitě pyšná 8-) . Dá se říct, že jsem se cítila jako Zeman, když vyplňoval přihlášku onehdy /a já to vím úplně přesně, stalo se tak 25. 7. 1945 ;) u Kaliny v kanceláři v Brně...A k paní Rázlové bych ještě dodala, že je to skutečně kočka jak vystřižená ze salonu Elegance a její oči opravdu září jak modrá světla ;) :D
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět