Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od knihomol »

Já bych uvítal Prahu 5:-) nebo Hájice u dr.Salaby:-)
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Salaba »

knihomol píše:Já bych uvítal Prahu 5:-) nebo Hájice u dr.Salaby:-)
Koncem roku tady ukončila provoz jedna restaurace, taková konkurence Sylvinky na rynku :) Tak to zkusím omrknout co a jak, jestli už je nový majitel a zdali by byl nakloněn myšlence restaurace v duchu mjr.Z. či alepoň by pro nás v nové restauraci neměl koutek jako třeba alá "Síň tradic mjr.Z" :D
Jinak pokud by měl třeba někdo zájem o podnikání v oboru pohostinském viděl jsem nabídku oné restaurace za cenu nájmu 25000,- Kč měsíčně spolu s bytem pro pronájemce v 1.patře. ;) Každopádně udělám příští týden průzkum...
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak už to vypadalo ,že bych jednu hospodu měl, bohužel se p.hostinský s MJZ tak uplně ideově neztotožnil. Ale předpokládám že po zveřejnění inzerátu pan předseda má plné ruce práce s vyhodnocování nabídek a že začátkem příštího týdne ustanovíme komisi, která z vytipovaných 10 žadatelů na post nové restaurace -vybere tu správnou.. :)
Jinak to vidím tak ,že jsi Huba Buba pronajme restauraci,o které mluvil kolega Salaba a my mu s tím pomůžeme... A budeme tam tahat to nejlepší co v naší kultuře je.... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:Tak už to vypadalo ,že bych jednu hospodu měl, bohužel se p.hostinský s MJZ tak uplně ideově neztotožnil...
Pane kolego, nechci se Vám do toho montovat, ale právě tím jste měl asi začít. :mrgreen:
To jste mohl také rovnou napsat, že už jste tu hospodu vybral, ale majitel o tom kupodivu nechtěl ani slyšet... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

Zásadní problém byl, že tam nechtěl žádné naše ,,Artefakty,, :cry: , které by dotvořili ten svéráz..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

Myslím si, že pokud nějaký hostinský nebude dostatečnou dobu "prověřený", že by se mu tam stejně neměly instalovat předměty, od nichž se nedají udělat kopie...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, bohuzel nase vyzva zatim "nenese ovoce", neozval se nikdo s nabidkou ci jen tipem na prostor podobny nasim pozadavkum. Akorat jeden fanda informoval, ze kousek od Velehradske jsou k dispozici volne prostory po restauraci, to bychom ale museli sami takovou hospodu provozovat a vlastne si ji zaridit, to, myslim, neni v nasich silach :( .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ahoj, přátelé! Teď právě jdu po Praze a v Resslovce vidím restauraci U parašutistů, akce pro 30 se nemusejí předem objednávat, ceny jídla velmi příznivé, pivo myslím Gambrinus a ještě asi i jiné... Parkování asi nic moc, ale metro blízko...

Nebyla by to dobrá základna - se vztahem k režisérovi? Je ovšem otázka, jestli by nás personál a majitelé "vydejchali"... Nešel by to tam někdo z pražských členů oťuknout?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

Bába kořenářka píše:Ahoj, přátelé! Teď právě jdu po Praze a v Resslovce vidím restauraci U parašutistů, akce pro 30 se nemusejí předem objednávat, ceny jídla velmi příznivé, pivo myslím Gambrinus a ještě asi i jiné... Parkování asi nic moc, ale metro blízko...

Nebyla by to dobrá základna - se vztahem k režisérovi? Je ovšem otázka, jestli by nás personál a majitelé "vydejchali"... Nešel by to tam někdo z pražských členů oťuknout?

Babi už máme v merku penzion s restaurací, tichou ,klidnou rodinnou a její majitel je nám zdá se nakloněn.. Je to na p.8 -10 minut pěšky od metra.. Restaurace je členitostí pro nás vyhovující. Jen ta výzdoba zatím pokulhává... :?
Majitel chce pouze útratu, nechce nájem..

Má to tu výhodu pro mimopražské členy jako třeba ...(cenzorský zásah) nebo ...(cenzorský zásah),že zde mohou po akci za příplatek přespat :mrgreen:
To se týká i členů, kteří budou tak společensky unaveni, že už nemohou dojít na metro..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:...už máme v merku penzion s restaurací, tichou ,klidnou rodinnou...
No nevím jestli to pro naše schůzování a vášnivé dyšputace nebude zas moc tichá adresa...přeci jen "rudej okres"?!? :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Tohle misto je prijemne pro setkani s hosty, kultivovany prostor, kde by mel byt klid. Jako nahrada zemanovske restaurace to urcite neni.

Jinak hospoda "U Parasutistu" me uz napadla driv, bezny sraz tam urcite udelat muzeme, ale rovnez se obavam, ze by nas zajem mohl byt pro ne trochu v rozporu s tematikou restaurace. I pres osobu pana rezisera Sequense.

Jeste se objevila v nasem mailu jedna nabidka od kavarny Er cafe na Zizkove:

Dobrý den,
Vzhledem ke všem složitostem dnešní doby a zvláště roku 2012, dovolujeme si Vám vyslovit sympatie s Vaší organizací - spolkem a zároveň podporu, jakožto Váš dobrý soused na Žižkově.
Proto Vám nabízíme veškerý komfort a služby kavárny Er Café.
Navíc speciálně pro Vás platí skvělá akce – k pronájmu našich salónků (větší místnost 130-150Kč za hodinu a menší místnost 100-130Kč za hodinu - viz stránky ercafe.cz -> učebny) dostane každý účastník moučník a slaný zákusek zdarma: domácí bábovku nebo palačinky s jablkem a (ze slaného) minibagetku dle vlastního výběru!
Budeme se těšit z Vaší brzké návštěvy, možné dlouhodobé spolupráce a přejeme hodně štěstí a dalšího rozvoje.
„Fandíme Vám a vážíme si toho,co děláte!“
Jménem kavárny Er Café, manažer Dominik T. Petr

http://www.ercafe.cz
Bořivojova 43, Praha 3 – Žižkov
Tel.: 222 718 842
Otevřeno Po-So od 11.00 do 21.00


Opet mozna zajimavy prostor pro setkani s hostem?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od Bába kořenářka »

:shock: :o :shock: Cože? Fakt napsali "Fandíme vám a vážíme si vaší práce"??? Nikdy bych nečekala, že se toho dožiju od někoho, kdo nás opravdu dobře nezná!!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od huba.buba »

Bába kořenářka píše:Teď právě jdu po Praze a v Resslovce vidím restauraci U parašutistů
Tam jsem dva roky pracoval... I dr.Salaba a kolega Rjman to tam znají...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

Líbí se mi solidarita ER CAFE ,ikdyž připouštím, že proti penzionu Poly má lepší polohu...Ale zase se tam nevaří a bůh ví jestli tam čepují Radeberger a chtějí nájem... Je jasné, že těžko přesvědčíme majitele aby salonek udělal v Zemanovském duchu... Budu se snažit na majitele tlačit, aby se penzion přejmenoval na White Lines,jehož venkovní podoba s tímto podnikem je více než nápadná...

Líbí se mi také,že náš vrchní cenzor je v pohotovosti. Chápu fakt, že před národem musí být utajeno,který člen je mimopražský a který ne.. :mrgreen:
Nechápu jak mi tak zásadní informace mohla utécti.. To bude tím, že už stárnu a nestačím tempu ani metodám...:oops:
Jinak informace pro mimopražské- v objektu je i sauna..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Ukončení provozu restaurace U majora Zemana

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:Jinak informace pro mimopražské- v objektu je i sauna..
Bude hic! :D Jinak soudruhu klukovníku - netlačte tak na pilu v jednání s putykáři... K obrazu svému bych navrhoval měnit případný objekt vždy postupně a vždy po 22,00.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět