Výlety po místech natáčení 2012

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Děkuji ti pokladníku že jsi se mě zastal.. :D
O let projevil zájem i Rudolf Jelínek...
Jen potřebujeme hodně nelétavců aby vytvořili kruh..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od huba.buba »

Tak to kolego plukovníku zpunktujte - hlavně včas vyhlaste termín , o účast se nebojím , na tuto taškařici by jsme se sešli předpokládám ve velmi hojném počtu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Ok. Já bych s dovolením pozval pilota na nějaký běžný sraz.. Je seriálu nakloněn a dohodli bychom se co a jak. Důležité je ,kdo se hlásí ještě do letaadla /jako platící pasažer/. Já bych cvaknul jedno místo a jedno je ještě minimálně volné..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Pane Plukovníku, teda fakt dost dobrý nápad. Ohlaste včas termín a uvidím jestli bych přišel či ne. V letadle jsem nikdy v životě neletěl (na dovču jsem vždycky jezdil autem :D )
Cena je taky stanovena rozumně. A jak dlouho by let trval? Hodinku?
Díky za odpověď a doufám že se najde vhodný termín abych mohl přijet a odletět :lol: :lol:
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Ukeacal bych ho za 1000 kč /hodinu od špalku ke špalku--. Tak místa se nám hezky plní..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od malej Míra »

Úprk k letadlu si jako aktivní účastník Memoriálu Karla Mutla klidně dám, také se hlásím dobrovolně do uzavírajícího se kruhu kolem Maxe, klidně i jako Max osobně, ale do letadla mě ve volném čase nikdo nedostane... :mrgreen:
Určitě by měl letět kameraman, že pane Černý? Klidně mu na to přispěju... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Souhlasím s p.Černým není kam spěchat. Taky to nemusí být nutně dárek k narozeninám... Můžeme mu to dát jen tak. Pozval bych pilota na nějaký náš sraz, kde bychom v klidu zvážili všechny okolnosti..Třeba i s p.Brabcem jestli by se mu to líbilo..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Hanele »

pan Černý píše:...nového materiálu bude… modří vědí.
Bude-li nějaké to natáčení přístupné i nám "nemodrým", dejte vědět, pane kolego! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Chtěla jste napsat ,,rudým,, ne p.kolegyně.? Proč se za to stydět... :mrgreen: Jinak jak správně poznamenal p.Černý bude potřeba si nacvičit výstupy nanačisto ,protože pronájem letadla je drahý špás ...a musí se to povést hned napoprvé..Navrhuji si pronajmout nějakou tělocvičnu a vyzkoušet si na nečisto ten uzavírající se kruh,jako na spartakiádě.. :D
Jinak se znám s jedním farářem, má ode mne internet- /a je zhruba stejně vysoký jako já /takže kostým pro Maxe bychom měli...
Řekl jsem mu že hraji v ochotnickém divadle :lol: Kdyby chudák věděl,čemu to poslouží... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

pan Černý píše:...nového materiálu bude… modří vědí.
Mohu se zeptat co to znamená modří vědí? Kdo mezi modré patří? ;)
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Pane kolego hláška ,,a modří už vědí ,, vznikla z jednoho nejmenovaného soutěžního pořadu pro děti , kde týmy dětí modří, červení /rudí/ a jiné barvy měli odpovídat na soutěžní otázky, po správné odpovědi se zobrazil opět jeden segment na obrovské ploše. Která skupina dětí uhádla výsledný obrázek, vyhrála soutěž.
Pro ilustraci přikládám jeden obrázek ze soutěže, který bude pravděpodobně naší hbitou cenzurou brzy stažen.. :mrgreen:přesně tak , soudruhu plukovníku. ,,Znak firmy Renault,, sem opravdu nepatří. H.B.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Jinak co se týká pronájmu letadel , tak kamarád může létat buď na 4-místné cessně
http://www.f-air.cz/pronajem-cessna-172/
kde by to bylo cca 1000 kč /hod /člověka

Pokud by se létalo nad městem nebo nad místy,kde by byl vyžadován 2 motorový letoun tak se může letět ještě 4 místnné..

http://www.aeroweb.cz/clanek.asp?ID=2736&kategorie=3

kde by to bylo cca 1500 kč /hod /člověka.
Jak je vidět obě letadla jsou trochu jinak dispozičně řešená než originál,tak že s nástupem za rozjezdu to asi bude nemožné ,ale pokud to pan Černý ,,šikovně natočí ,, a laskavý divák promine dílčí nedostatky
tak bychom ze mohli zase něčím pochlubit.

Jinak se zná s člověkem co vlastní stejné letadlo jako z Honu na lišku ale vzhledem k tomu že by tam muselo doletět , je to pekelně drahé..
P.S.Pokud by se nechtěl zúčastnit p.Brabec měl by zájem letět p. Jelínek
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak prý je je nedostupné z důvodů natírání letadla na žluto a připevňování jakéhosi směrového kormidla,aby bylo letadlo co nejvíce podobné jakémusi letadlu pro jistý fan club.... :mrgreen:

Ne teď vážně zjistím přes toho známého dostupnost a cenu..
Beru to jako politický úkol.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...Pokud by se létalo nad městem nebo nad místy,kde by byl vyžadován 2 motorový letoun tak se může letět ještě 4 místnné..
http://www.aeroweb.cz/clanek.asp?ID=2736&kategorie=3
kde by to bylo cca 1500 kč /hod /člověka...
Tak tento druhý krasavce by se mám svým vnějším vzhledem spíš hodil do scény: "Votoč to, do Mnichova...!!!" :mrgreen:
Mimochodem originál L410 se občas najde na nějakém tom leteckém vrakovišti, létalo jich požehnaně, třeba by se i dalo někde zajistit možnost prohlídky interiéru a třeba i něco natočit. Na zemi, pochopitelně... ;) :D
L200 Morava se nejvíc podobá originálu AERO 45 ze seriálu. Ale takový originál visí pod stropem příletové haly terminálu 1 na Ruzyni. Že by nám Fredy dojednal prohlídku až z něj budou utírat prach? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Uplně mi čteš Míro myšlenky... Na Mnichov jsem také myslel.. :mrgreen: Jinak co se týká Moravy, tak jsem zjišťoval a zatím jsem se pod 8500 nikde nedostal..
¨
A to je cena bez pilota..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět