Výlety po místech natáčení 2012

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Lída »

Ohledně setkání s hercem...moc ráda bych viděla našeho mistra, takže to je spíše prosba na klukovníka, kdyby byl tak hodný a zeptal se svého počítačového žáka ;) , jestli by mezi nás nechtěl někdy zavítat... ;) . Jinak s podzimní vycházkou počítáme ;) .
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Fredy »

Buď bychom mohli v září udělat setkání s hercem a během září ještě miniputování po Kladensku,v říjnu Rujána a podzimní procházka Prahou,nebo Kladensko šoupnout na listopad,ale jestli by to nebylo moc pozdě... :?: ,když je ještě v listopadu asi výroční schůze....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Hanele »

Oprašuji myšlenku putování po Kladensku (s Martinem Rudovským po stopách Zdeňka Lišky) - předběžně přihlášených k účasti je nás zatím pár (Fredy, já, Elden, Tomáš, Plzeňáci?). Chce se někdo přidat? Zatím domlouváme vhodný termín.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Lída »

Pokud se akce bude konat o víkendu, Plzeňáci rovněž pojedou... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Malinko sejdu z tématu.......Ale bude se to týkat výletu po místech natáčení......Chci se zeptat jestli by jste nechtěli na příští rok udělat výlet okolo Prahy t.j. po stopách dílů Studna , Loupež sladkého ,,i´´, pak okolo toho Radotína až zadní kopaniny popř tam myslím ten záběr z 8 dílu s tou sanitkou jestli je to tam poblíž a pak jsem kdesi četl že i 11 díl se někde poblíž točil.....A na závěr udělat Kladensko, ale to pouze pokud by zbyl čas.......

Tak co byl by zájem? Díky za odpověď
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Zrejme myslis zreprizovat a rozsirit toto putovani. Urcite je to dobry napad, zajem urcite bude ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Zrejme myslis zreprizovat a rozsirit toto putovani. Urcite je to dobry napad, zajem urcite bude ;)
Ano, toto jsem měl na mysli. Neveděl jsem že už jste tam výlet měli, ale pokud by zájem byl tak by to mohl být námět na Jarní putování + putování po Jinočanech a Krtni :-D
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hanele píše:Oprašuji myšlenku putování po Kladensku (s Martinem Rudovským po stopách Zdeňka Lišky) - předběžně přihlášených k účasti je nás zatím pár (Fredy, já, Elden, Tomáš, Plzeňáci?). Chce se někdo přidat? Zatím domlouváme vhodný termín.
Tož já bych dojel. A budu mít prázdné auto, pokud se nepřidá jasný sokol.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Doktor Vesely píše: Tož já bych dojel. A budu mít prázdné auto, pokud se nepřidá jasný sokol.
No zatím jsem tu neviděl žádný termín toho putování po Kladnesku nebo jsem se přehlédl? Takže zatím nemohu říct jestli pojedu či ne......A píšeš jako bych zabral celé auto :-D .....Prý pokud se nepřidá jasný sokol max bych zabral 1 místo ne všech 5 :-D :-D ...... I se mnou by to auto bylo jakž takž prázdné :-D
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Hanele »

S Fredym jsme se předběžně domlouvali, že bychom to spojili s tím běžným srazem, který je vyhlášen na pátek 21. září (abychom se my přespolní nemuseli harcovat nadvakrát).
Konalo by se to v sobotu 22. září... Samozřejmě je možné se zúčastnit i jen jedné z akcí.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od malej Míra »

Ahoj vespolek, tak jsem skoro po měsíci (dovolené, služebky, soustředění atd.) znovu na síti. Na sraz v pátek nedorazím, ale ta sobota 22.09. vypadá reálně... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak to asi vypada, ze to spojime dohromady. Organizatori sobotniho vyletu napiste nejaky plan cesty, at to nalaka vic lidi a vecer pak muzeme udelat sraz s posezenim, hlasuju pro Zbraslav, U Pristavu ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Hanele »

To je asi spíš na Fredyho, který to má pod palcem... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Fredy »

Ahoj zdravím.Tak bychom chtěli stihnout:rodný domek Z.Lišky ve Smečně u Kladna,důl Mayrau Vinařice,důl Max Libušín,Domov mladých horníků Kladno,letiště Velká Dobrá,Turýňský rybník a zakončení na Zbraslavi.Kdo se k nám přidá? 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od huba.buba »

Fredy píše:Kdo se k nám přidá? 8-)
21.-22.9.2012 já opravdu nemohu - (povinně nepovinná podniková akce)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět