Restaurace U Krakena

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Restaurace U Krakena

Příspěvek od kraken »

Kraken si dovoluje pozvat všechny členy fanklubu MZ do ulice Žitná 17 Kde otvírám restauraci asi pro 30 lidí s barem kanceláří atd Chtěl jsem otevřít stylově 15 .5. na narozeniny pana Brabce ale ještě nemám od vás žádnou výzdobu ani nic na některé nemám ani kontakt takže moje nové číslo je 775 220 202 mail kraken@cbox.cz Bomba,že :lol:
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

Je dobré ,že jste to pane kolego situoval do ulice Žitná,, /jako moje stará :mrgreen: /. To je stylové....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od Fredy »

Od kdy tedy, Krakene,bude restaurace v provozu?
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od plk.Žitný »

To není tak jednoduché. To musí posvětit kolaudační komise, složená ze členů fan-clubu.Musí zjistit, zda je klub a jeho obsluha jsou schopné plnit náročné požadavky fan clubu..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od malej Míra »

Tedy pánové (a dámy), báli jsme se, že se nebudeme mít kde scházet a jak tak koukám, tady nám málem vzniká nápad na franšízu (něco jako "Potrefená Husa" nebo "Švejk") - řetězec restaurací "U majora Zemana". Jednotné menu (Brůna, Bláha, bratři Mašínové...-jak jsem byli zvyklí z Krakovské), jednotná výzdoba (fotografie z natáčení, podpisy herců, dobové uniformy a další relikvie) atd. :mrgreen: Schvalovací a kolaudační komise, alespoň dva přítomní členové výboru fanklubu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Osobne zustavam nohama na zemi, protoze to co jsem slysel od Krakena v telefonu znelo hodne virtualne :D , ale klidne tam pristi tyden muzu skocit na pivko.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od kraken »

Nic virtuálního je to skutečnost dnes podepisuji nájemní smlouvu už jsem zaplatil 100 000 Kč odstupné bývalému nájemci a 36 000 Kč 1. nájem majiteli . Bar ve předu má asi 7 míst vysoké nonetky nebo jak se jmenují ty vysoké stoličky a přidám do té mistnost dva stoly a v další bych pravě viděl 4 stoly pro klub dříve tam kde byly dříve výherní automaty. Makámena tom vzadu pak kancelář sprcha wc velmi krásné i já se tam vlezu všechno zachovalé a připravené na otevření se sudy dávají pod šioroký bar kuchyńka malá zatím jenom tak klobása topinky později výstavba komínu a kuchyně prostor vybavený klimatizací dříve to byla nonstop herna já tam byl s Jirkou Sequensem a Darinou která nedaleko bydlela myslím že váš až skoro výsměšný postoj a púochybnosti nejsou na místě dnes objednávám nápis za 30 000 U Majora Zemana já sám 3 měsíce nepiji shodil jsem 35 kg takže jsem také přehodnotil svoje postoje já myslím že by to mohlo klapat samozřejmostí jsou také 2 107 cm uhl. televize na baru vepředu a vmístnosti za na pouštění materílů ozvučení prostoru a věž s cd a rádiem v případě dotazů volejte můj nový tel 775 220 202 každý se může stavit na kukačku s předsesdou se domluvím myslím že i poloha a úroveń bude ve jménu Zemana zachována vy víte že si od vás nechám do toho mluvit potřebuji vás pana Černého Hubu Bubu No prostě všechny co můžou něco říct nebo vymyslet už před oficiálním otevřením se tam můžeme sejít otvíračka bude od 16 00 do 23 00 pá-so do 24 00 to je zatím vše ještě můj mail kraken@cbox.cz,Přesný datum otevření není stanoven ale můžebýt během jednoho týdne.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od Honza Zeman »

Ve ctvrtek bych si chvilku nasel, prida se nekdo?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Ve ctvrtek bych si chvilku nasel, prida se nekdo?
Pokud si vzpomenete , pane předsedo ... teď nevím , po představení Sexmise jsme tam strávili noc , byl jste tehdy přítomen? Jinak ke schválení názvu a všech našich aktivit k tomuto projektu... jak jste psal , nohy na zem. Řekl bych ,,uvidíme do roka a do dne,, - pak bych tomu i věřil... pro kolegu Krakena: opatrně s používáním názvu - jméno ,,U majora Zemana,, je chráněno značkou. Zaběhnuté hospody se dnes jen tak někdo nezbavuje - aby z toho zase za dva - tři měsíce nebyla žumpa. To už by jsme byli jak stěhováci.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od kraken »

tak klíče mám kdo se chce podívat musí mi zavolat 775 220 202
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od kraken »

Takze zítra se tam maluje mám na všechno lidi takže to jde rychle o tom morálním právu: v poslední době jsem dost pomáhal Jiřímu Sequensovi a ochranou značku majora Zemana jsem nenašwe ale to nevadí jde o to když mi to dokážeš že má značku tak si název změním třeba na White Lines nebo Music Bar nebo U Krakena všechno po dohodě Myslel jsem že když je to 500 m od Krakovský že je to fajn.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od huba.buba »

kraken píše: mám na všechno lidi takže to jde rychle
tak očekávám , pane velkorestauratére ,zde v brzku jídelní a nápojový lístek , nějaké fotky atd... a doufám , že máte vše tentokrát dobře promyšleno a spočítáno. Já bych totiž dneska hospodu nechtěl ani kdyby byla zadarmo... :geek: a v žádném případě bych nechtěl spojovat jakkoli jméno fanklubu nebo seriálu s nějakým ,,pochybným,, podnikem.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od kraken »

Proč ten tón proč pochybný podnik proč urážíš snad o tom nerozhoduješ sám kde se budou lidi scházet kuchyń tam zatím není jenom párek hermelín a takněco k pivu pivo bude Gambrinus za 24 aPlzeń za 35 a co se týče peněz já mám s Ládou ještě firmu takže tohle to je jen tak pro mě vedlejšák.Nezapomeń že já jsem byl v klubu o několik let dříve než ty.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od huba.buba »

kraken píše:to je jen tak pro mě vedlejšák.Nezapomeń že já jsem byl v klubu o několik let dříve než ty.
Hájím zájmy naší vlasti - pane kolego!!! :D Právě proto , že Vás znám! A neurážím... vlastně chválím a kladu důraz na to slovo ,,rozumně,, - přijít se světoborným nápadem na hospodu u mjr.Zemana - to umí každej trouba - ale přeměnit to ve skutečnost , to už chce fištróna!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Reataurace U Majora Zemana

Příspěvek od Salaba »

Chlapi vy jste vopravdu jako nemluvňata! Tohle je rudej vokres, jde nám přeci všem o jedno, o Fanklub mjrZ! A všechno ostatní je p r o p a g a n d a... :mrgreen: Kolegu Krakena chválím za aktivitu na poli pohostinství, doufám, že zaměstná také nějakou šikovnou šenkýřku. No a co se lokality týče, vypadá to šikovně...při nejhorším pro kulinářské speciality je prakticky hned vedle námi také prověřená restaurace "U Pravdů" takže po začátek uvidíme... Každopádně Krakene 'Viel Glück', až se vrátím z Bílých Linek určitě se na jednu echtovní plzničku rád zastavím... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět