Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Fredy »

Souhlasím na 100% pane plukovníku.Liduška na mě udělala(a myslím,že i na ostatní)hluboký dojem svou vstřícností,přirozeností a skromností (tak se totiž chovají pravé hvězdy!).I jako ženská je stále "kus",což mi snad potvrdí i ostatní pánské osazenstvo...Prostě doufám,že nebyla u nás naposledy a že nás opět příště navštíví... 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Že se ještě vracím ke ,,kuřátkům,, kde nám paní Andrlová k našemu velkému pobavení řekla, že onen malý blonďáček by měl být náš kolega Heerec a s paní kolegyní Hanele jsme tohle téma nakousli při pátečním sedánku- tak jsem narazil na zajímavou diskusi..

http://www.csfd.cz/film/263557-kuratka/

a článek
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... banky.html
podle tohoto by to Boba neměl být...

Poslední slovo by měla být Bobova matka, které se na to příležitostně zeptám.. :mrgreen:
/Aby ho identifikovala jako pan Šíp paní Truhlářovou/ :mrgreen:
Kdyby se tvář krajiny měnila takhle rychle, tak bychom těch míst asi moc nevypátrali... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Hanele »

Tak ať to tady trochu rozproudíme - pane kolego, já stále trvám na tom, že to kolega Heerec není - neodpovídá to ani věkově, ani podobou... ;)
O co že jsme se to nakonec vsadili? :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:Že se ještě vracím ke ,,kuřátkům,, kde nám paní Andrlová k našemu velkému pobavení řekla, že onen malý blonďáček by měl být náš kolega Heerec a s paní kolegyní Hanele jsme tohle téma nakousli při pátečním sedánku- tak jsem narazil na zajímavou diskusi..

http://www.csfd.cz/film/263557-kuratka/

a článek
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... banky.html
podle tohoto by to Boba neměl být...

Poslední slovo by měla být Bobova matka, které se na to příležitostně zeptám.. :mrgreen:
/Aby ho identifikovala jako pan Šíp paní Truhlářovou/ :mrgreen:
Kdyby se tvář krajiny měnila takhle rychle, tak bychom těch míst asi moc nevypátrali... :mrgreen:
Hanele píše:Tak ať to tady trochu rozproudíme - pane kolego, já stále trvám na tom, že to kolega Heerec není - neodpovídá to ani věkově, ani podobou... ;)
O co že jsme se to nakonec vsadili? :lol:
Také si myslím že to v těch kuřátkách není Bobo :) Protože Chlapci a chlapi jsou natočeny v roce 1988 a kuřátka podle CSFD v roce 1991 takle se člověk nezmění... Posílám obrázky pro pořátek at máte představu
Přílohy
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (95.25 KiB) Zobrazeno 3478 x
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Je pravda,že ten vlevo je více ,,Švarcovitější,, :lol: ale konečné resume řekne matka..Myslím tím jeho biologická ne filmová,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Právě sleduji na Primě VIP prostřeno.. Kde vaří dnes naše Liduška a všem to moc chutná... Asi se nechám od Lidušky pozvat na večeři, neb kvůli fotce na webu,/kterou tam poněkud neuváženě umístil předseda :D :D :D /kde mě Liduška drží za ruku /trochu mě tady zachránil můj nepřítomný výraz v obličeji :lol: :lol: svedl jsem to na nepříčetnost /jsem jen do konce prázdnin opět bez teplé večeře.. /Ale mě to nevadí..mě to za to stálo :lol: :lol: /

Hosté říkají že by si měla otevřít hospodu.. Napadlo mě, že bychom ji mohli propůjčit značku u majora Zemana--- To by byla kombinace----
Lepší hostinskou bychom těžko hledali.... :lol:

Až by se mě zase jednou stará Žitná zeptala : ,,A paní Andrlová nevaří?!?!,, Mohl bych s klidem odpovědět: Vaří a daleko lépe než ty... :mrgreen: :mrgreen:
Ta by koukala, jak bych jí to natřel... :mrgreen: Ale to se s největší pravděpodobností nestane :?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Ten pořad jsem viděl, bylo to skvělý. Na vlastní restauraci to sice nevypadá, je dost rozumná a konstatovala, že kdo z kolegů se o něco podobného pokusil, zhavaroval na personálu, prostě mu to rozkradli pod rukama. Musela by tam být pořád a na divadlo by musela zapomenout. Ale sama říkala, že jako kdysi existovaly neoficiální domácí bytová divadla (normalizace, cenzura atd.), tak by si otevřela domácí restauraci - prostě by u sebe doma na objednávku uvařila večeři pro 6 osob. Že bychom se u ní už s předstihem objednali? Hlásím se do první party. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Já jdu s tebou.Míro. Snědl bych toho za 5 lidí./Žitná od doby ky viděla fotku na webu tak zase stávkuje :D / Tak nás bude 6 dohromady...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Jinak hlásím mezistav po včerejším utkání VIP Prostřeno - Ivanka vede před Dolinovou i Blanarovičovou, takže pokud Nádeníček (Olda Navrátil) dneska nezvrátí skóre, tak máme vítězství v kapse... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

jasny.sokol píše:
plk.Žitný píše:Že se ještě vracím ke ,,kuřátkům,, kde nám paní Andrlová k našemu velkému pobavení řekla, že onen malý blonďáček by měl být náš kolega Heerec a s paní kolegyní Hanele jsme tohle téma nakousli při pátečním sedánku- tak jsem narazil na zajímavou diskusi..

http://www.csfd.cz/film/263557-kuratka/

a článek
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... banky.html
podle tohoto by to Boba neměl být...

Poslední slovo by měla být Bobova matka, které se na to příležitostně zeptám.. :mrgreen:
/Aby ho identifikovala jako pan Šíp paní Truhlářovou/ :mrgreen:
Kdyby se tvář krajiny měnila takhle rychle, tak bychom těch míst asi moc nevypátrali... :mrgreen:
Hanele píše:Tak ať to tady trochu rozproudíme - pane kolego, já stále trvám na tom, že to kolega Heerec není - neodpovídá to ani věkově, ani podobou... ;)
O co že jsme se to nakonec vsadili? :lol:
Také si myslím že to v těch kuřátkách není Bobo :) Protože Chlapci a chlapi jsou natočeny v roce 1988 a kuřátka podle CSFD v roce 1991 takle se člověk nezmění... Posílám obrázky pro pořátek at máte představu

Tak dnes u mne byla Heercova matka a rozptýlila pochybnosti. Řekla doslova: Jistá podoba tady je,ale Bobo to není.. Takže Liduška pravdu nemá.. :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:Takže Liduška pravdu nemá.. :D :D
A kolegyně Hanele pravdu má! :D
Děkuji za definitivní potvrzení mého správného odhadu, pane kolego ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět