Vyletni zasedani u plukovniku

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od Honza Zeman »

Text od s.plk. Zitneho:


Další nápad mi vnukla Žitná. Řekla doslova- cituji: ,,Hele budeš mít narozeniny, pozvi si nějaký kamarády,, což rád učiním.
Opekli bychom nějakého tvora /prase,kůzle,morčata atd,, /,viděl bych to na nějakou sobotu, nebo neděli.Ubytování pro mimopražské samozřejmostí. Žitná by stejně spala s miniplukovníkem v Praze. /Rušil by ho hluk /. Tak že by se mnou zůstala mladá Žitná, která by mi pomohla s cateringem. /má u mě vroubek,který si musí odpracovat /
Pozvali bychom Hanku Bízovou je od nás 10 KM ,Mjr Hradce s chotí, a kdyby se tito dva přimluvili mohli bychom pozvat i Wunder Pepiho, který je 15 km z Říčan.
Pokud by chtěli mohli bychom pozvat Lidku s tátou.S p. Brabcem jsem o tom předběžně mluvil..
Celý výlet bychom mohli okořenit výletem na statek Mjr.Hradce -10km /Lothara/ spojený prohlídkou stájí .Pan Jelínek rovněž předběžně s takovou trestnou výpravou k němu dnes souhlasil...

Co na to předsednictvo?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od Honza Zeman »

Druha akce uz je realnejsi, tady by mi vyhovovaly terminy bud sobota 14.7. nebo sobota 28.7. s tim, ze zatim odsuneme opakovani vyletu po stopach Huberta Pilcika v Plzni a okoli. Preci jen zivi herci jsou vetsim lakadlem nez mrtvej Pilcik :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak se prosím urychleně vyjádřete k termínům...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od Hanele »

Já jsem pro 14.7. ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Text od s.plk. Zitneho:


Další nápad mi vnukla Žitná. Řekla doslova- cituji: ,,Hele budeš mít narozeniny, pozvi si nějaký kamarády,, což rád učiním.
Opekli bychom nějakého tvora /prase,kůzle,morčata atd,, /,viděl bych to na nějakou sobotu, nebo neděli.Ubytování pro mimopražské samozřejmostí. Žitná by stejně spala s miniplukovníkem v Praze. /Rušil by ho hluk /. Tak že by se mnou zůstala mladá Žitná, která by mi pomohla s cateringem. /má u mě vroubek,který si musí odpracovat /
Pozvali bychom Hanku Bízovou je od nás 10 KM ,Mjr Hradce s chotí, a kdyby se tito dva přimluvili mohli bychom pozvat i Wunder Pepiho, který je 15 km z Říčan.
Pokud by chtěli mohli bychom pozvat Lidku s tátou.S p. Brabcem jsem o tom předběžně mluvil..
Celý výlet bychom mohli okořenit výletem na statek Mjr.Hradce -10km /Lothara/ spojený prohlídkou stájí .Pan Jelínek rovněž předběžně s takovou trestnou výpravou k němu dnes souhlasil...
Tak to je bomba, pane plukovníku. Asi si určitě udělám zase vejlet do Prahy. ;) No termín bych viděl asi na sobotu 28.7 tam jsem více volný než 14.7
Hombre píše:Druha akce uz je realnejsi, tady by mi vyhovovaly terminy bud sobota 14.7. nebo sobota 28.7. s tim, ze zatim odsuneme opakovani vyletu po stopach Huberta Pilcika v Plzni a okoli. Preci jen zivi herci jsou vetsim lakadlem nez mrtvej Pilcik :P
Ano pane předsedo, je pravda, že výlet do Plzně a okolí můžeme dát kdykoliv, ale taková akce co navrhl plk.Žitný se přeci nekoná každý den. Možná jsem to úplně nepochopil, ale jestli tomu správně rozumím tak by to bylo vše v jeden den. Ta oslava a návštěva statku u pana Jelínka. Takže pokud by se to konalo v jednom dnu tak jsem pro sobotu 28.7. Bohužel 14.7 už něco mám, proto bych to nechal na 28.7. I když by bylo nejhůř, že by se akce konala 14.7 tak hold budu muset obětovat akci co už mám v plánu 14.7 :|
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano pochopil jste to dobře pane kolego... Pan Jelínek je ode mne 8 km.Možná by stála za to , zeptat se nejdříve herců. jak se jim to hodí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak poprosím i ostatní účastníky, kteří o akci mají zájem,aby se urychleně vyjádřili.. Připomínám to proto, že našim ,,celebritám,, nemůžeme volat na poslední chvíli.. Celá akce se musí včas logisticky naplánovat..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od huba.buba »

Plukovníku , tak nás postav před hotové datum a nepřemýšlej... za mě: je mi to jedno...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od plk.Žitný »

No počkej a co když nás přijde třeba jen 5. Ostatní mlčí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od Lída »

Ostatní mlčí, protože zatím neví, kdy se to hodí hercům...a dle nich se přece bude určovat datum, ne? Jinak za nás - nám je to také jedno ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od malej Míra »

14.07. můžu a jsem připraven se zúčastnit, ale 28.07. už ne. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak já to zítra obvolám.... Začnu u p.Jelínka.. Doufám že mi pomůžete s odvozem. Hlavně co se Týká Lidušky a jejího táty. /pokud by teda chtěli../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:Doufám že mi pomůžete s odvozem.
Já tedy rozhodně NE ! :lol:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...Doufám že mi pomůžete s odvozem...
To není problém... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vyletni zasedani u plukovniku

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem mluvil s p. Jelínkem, bohužel má do konce prázdnin plno. Má moc zájezdních představení..
Tím odpadá i návštěva statku.. Základní konstrukce se mi zhroutila..
Tak nevím... :?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět