Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Honza Zeman »

Ze zajimaveho napadu se vyklubala vetsi akce, tudiz si zaslouzi sve samostatne tema v akcich klubu. Takze jen pro poradek poradame toto, zatim za ucasti techto :) :
Fredy
Hanele
malej Mira
predsedovic (Hombre, Blanka, malej Honza alias Dominik :D )
Plzenska sekce (Lida, Michal a kluci)
Doktor Vesely
jasny sokol
Elden

Diskuze k tematu probehla jiz zde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od plk.Žitný »

já se též hlásím.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Jiřina
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. pro 2008 19:32:17

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Jiřina »

Ahoj všem, po dlouhé době se zůčastníme ,,akce Kladno,, :D rádi Vás všechny uvidíme.

Jiřina ,agent Bláha a miniBláha
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě mě napadlo navrhnou výlet majoru Pavláskovi , jestli by nechtěl jet.. . /modří již vědí/. Pro tento výlet bych potřebaoval znát hrubý časový plán.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Anglie »

Taky nebudu.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Fredy »

Bohužel,ozval se mi pan Rudovský,že 22.9.nemůže.Snad mu to prý vyjde jindy.Jinak,byl jsem se podívat ve Smečně a našel jsem rodný dům a hrob Z.Lišky,takže nepojedeme tzv.na blint...
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Hanele »

Fredy, výborně! Takže jsi jmenován vedoucím výpravy! :)
A pan Rudovský snad vyjde příště - povídání s ním opravdu stojí za to... 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Olga Halámková »

I já se hlásím k účasti a moc se těším.
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Elden »

Opravuji pana předsedu, velmi rád bych se zúčastnil, ale bohužel jsem tento víkend v práci. Tak si to užijte a ne abyste si hráli na Rusňáka s Ledvinkou. ;)
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Fredy »

Tak jen upřesním program na sobotu 22.9.V 9h sraz na Zličíně,1.zastávka Smečno(rodiště Z.Lišky),2.zastávka Důl Mayrau Vinařice-40Kč vstup(Prokleté dědictví),3.zastávka Důl Max Libušín(Prokleté dědictví),přejezd do Kladna na oběd,4.zastávka Domov mladých horníků Kladno,5.zastávka letiště Velká Dobrá(Hon na lišku),6.zastávka Turýňský rybník(Prokleté dědictví),přejezd na Zbraslav(posezení v restauraci).Těším se na viděnou.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Doktor Vesely »

Přátelé, zítra nestihnu dojet. mám povinnosti, které nesnesou odklad.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím Vás přátelé, tak účast se nám nějak rozpadá, odpadl Elden, Dr Veselý a díky němu i Já......Bohužel se na 9 hodin na Zličín nedostanu......Takže prosím nějakého dobrého fotografa který by nafotil každé místo natáčení a pak mi fotečky poslal :-) Díky moc a doufám že příště dorazím

Jasny sokol
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak vylet se nam myslim povedl, ze? Minipredseda vstrebaval dojmy az doted, kdy snad konecne usne a my si taky trochu odpocineme :) . Diky Fredymu a opet jeho tatovi za pruvodcovstvi po "Mayrovce", opravdu patri k tem, kteri svou praci znaji velmi dobre a dovedou o ni povidat asi hodiny. I me tematika tezby uhli na Kladensku chytla tak, ze si zjistuji na netu, kde se vsude na Kladne tezilo. Ne nadarmo jsem jako kluk chtel byt hornikem :) .
Rodiste a posledni odpocinuti Zdenka Lisky - Smecno - si zaslouzi pochvalu, jak o jeho pamatku pecuji, urcite dustojneji, nez se dostalo (spise nedostalo) panu Sequensovi.
Dalsi mista pak vicemene beze zmeny oproti nasi predlonske navsteve. Dul Max stale nepristupny, letiste Velka Dobra jsme tentokrat okukovali kultivovane a dle pravidel zakazu vstupu na letistni plochu :D . Tady jeste Fredy zjisti asi vice, jelikoz podle vecerni SMS ma zitra na letisti sraz s pilotem, ktery byl pritomen nataceni Honu na lisku. Turynsky rybnik se take nezmenil, tady akorat vetsina z nas porad tezko veri tomu, ze filmari vse tocili na tom ostruvku. Opet se na nas usmalo stesti u Domova mladych horniku, kdy nas vychazejici clovek vpustil dovnitr a my si tak overili prestavbu interieru z ubytovny horniku na dnesni bytovku.
Pocasi se rano rychle umoudrilo, auta nas dovezla kam mela, obed nam take chutnal, takze palec nahoru a priste vetsi ucast ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od plk.Žitný »

Já též dávám palec nahoru.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Po stopach Zdenka Lisky a Honzy Zemana kolem Kladna

Příspěvek od Hanele »

Taky myslím, že to bylo moc milé :)
Účastí nakonec spíše komorní (třetinu z 15 účastníků tvořila nejmladší generace, tentokrát ovšem pouze v mužském zastoupení ;) ), logisticky nenáročné (přejezdy mezi jednotlivými místy nebyly dlouhé), meteorologicky, gastronomicky, i jinak (ideologicky ;) ) dobře zvládnuté...
Nakonec i neplánovaně aktuální, když jsme si den po jeho pohřbu připomněli Bláhu na místě jeho odletu z republiky... :(
Fredy, moc děkujeme za organizaci!
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět