Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Srazy a setkání fandů seriálu
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím všechny :-)
tak to vypadá že na procházku dorazím.....Už ted se na ni těším......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Vypada to, ze pocasi tentokrat moc nebude spolupracovat, holt to asi nevyjde jako do tretice vseho dobreho, tak nejen pevnou obuv, ale i dobre obleceni ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Doktor Vesely »

Přátelé, v neděli dojedu autem a vezmu něco ulet. Pokud by mě do té doby jeblo a já skončil v Bohnicích, tak mi přineste nějaké banány.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Hanele »

Tentokrát bohužel bez mé účasti... :(
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Elden »

Mohu potvrdit, že dorazím.
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Doktor Vesely »

Koupil někdo lísky na ringispil??? Vezmu si pytlík, kdyby náhodou.....
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, pokud mi junior neonemocní, tak bud mít ráno ještě jednu sportovní povinnost. Nicméně ani to mi nezabrání se zúčastnit zbytku programu. Měl bych dorazit asi v 11:30, tak se vás budu snažit dostihnout někde na trase... ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Fredy »

Omlouvám se,kašel,rýma,nejedu :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od plk.Žitný »

Fredy píše:Omlouvám se,kašel,rýma,nejedu :(
Tak chabou výmluvu snad ani nelze přijmout pane kolego. :D Bral bych otravu metanolem. Ale rýmu? No já měl na mále. Žitná mi včera oznámila ,že s ní chci jet za maminkou. :o Tak mám jako dnes 38,5 /léčím se/a zítra jsem v Bohnicích jak na koni.. :mrgreen: Akorát se budu muset rozloučit poněkud dříve, abych se včas vrátil do postele..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak prvni kratke zhodnoceni - no rano to chtelo opravdu velkou odvahu :D . Receno s klasikem, vypadalo, ze "dneska prijdou jenom skalni" :) . I pres promocene dopoledne jsme odvazne vydrzeli a odpoledne jiz bylo krasne. Stacilo jen prejit z jednoho brehu Vltavy na druhy a prestalo prset ;) . I ten ringlspil i ponici probehli, i kdyz trochu jinak, vsak uvidite :D . Restaurace "Na Slamniku" dodala potrebnou energii na druhou cast vypravy, priste s hladem vydrzime az tam, u ZOO uz radeji ne. Minipredseda to statecne zvladnul a diky zaverecnemu odvozu maleho Miry si i trochu schrupnul v aute. Takze i pres ranni neprizen primhourime oci a budeme na akci vzpominat v dobrem, ne? Diky vsem za ucast.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od plk.Žitný »

Také já hodnotím výlet jako vydařený,přesto, že jsem se zúčastnil té druhé lepší půlky...I když mě trochu mrzí,že jsme si nestřihli hromadné foto před továrnou /kde šlo o všechno a Honza se přidal na správnou část barikády/. To foto,které bývá na titulní straně dvd a ilustrativních obrázků.
Časově to vyšlo taky ok. /Žitná mě našla přesně tam, kde mě zanechala tedy umírajícího v posteli :mrgreen: /Tedy palec nahoru..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od paní Truhlářová »

Nedělní procházka opravdu stála za to. :) Sice si teď "kurýruju" malou rýmičku, jelikož jsem trochu podcenila výstroj (díra v botě, to je prevít), ale zážitky mi to vynahrazují. :D
Nedalo mi to a hned jsem si musela pustit pár dílů, kterých se naše procházka týkala.
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem se stavil u p. Brabce mu něco pomoci na Pc a říkal že scéna na kolotoči Kvadratuře se točila v přední části ,,Fučíkárny,, blízko vchodu.. /Daleko prý nešli../
P.s. Kdo se dnes bude koukat na Koření /Nova/ tak tam bude pořad o p. Tomsovi.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Treti prochazka Prahou po mistech nataceni

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak doplnuji prvni rest v podobe reportaze z teto akce. Trochu to chtelo zalovit v pameti, trochu pomohla fotodokumentace i pripravny text od pana Cerneho. Takze snad se to bude libit.

Třetí podzimní procházka Prahou 7.10.2012
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět