Výroční schůze fanklubu 2012

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Vyhlasuji timto s vetsim predstihem termin na nasi klasickou listopadovou slezinu s hosty, programem a volbami do vedeni klubu. Termin by mohl byt v sobotu 17.11. , misto je zatim nejasne, ale to doladime. Hlaste se zde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak co jsem zatím zpovídal naše protagonisty tak p. Jelínek 17.11 zatím může. P.Brabec říkal že zatím neví.17.11 sice něco má ale neví zda to nezruší.
Z posledních statistik vyplývá , že z 10 pozvaných přijdou tak 3 nebo 4. Tak se každý vyjevte, zda se vám termín hodí . Mě osobně je to jedno.
Co se týká prostor můžeme zkusit zarezervovat dle účasti celou nebo část Poly, popřípadě spolužačka má hospodu kousek od Velehradské , která je dispozičně akorát pro tuto párty vzhledem k tomu ,že tam holce nikdo zatím nechodí,neb to otevřela nedávno, bude se holka alespoň víc snažit. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:spolužačka má hospodu kousek od Velehradské
Pod pojmem ,,hospoda,, se dá dneska předtavit všechno možné.... Jsou nějaký fotky a info o provozu?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

S plukovnikem to pujdu obhlidnout, tak uvidime. Jinak dalsi info o moznostech hercu sem nepiste, hlavne ty, s.plukovniku, to budeme resit soukrome....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Hanele »

Zpět k termínu - 17. listopadu mi vyhovuje.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Ano mě termín taky vyhovuje :-) navíc to bude státní svátek....Doufám že bude o zábavu postaráno a program bude tak pestrý jako loni :-) A jak někdo loni nakousl mohla by se udělat soutěž jako videostop....(když někdo něco připraví třeba místopředseda) nebo nějakou jinou soutěž......Loni ta soutěž byla prima :-)

Tak se mějte fajně a napiště pak kde se akce bude konat pokud možno jestli by pak někdo s Prahy napsal nějaké ubytování v okolí naší akce......Díky :-D
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Elden »

Termín je ideální i pro mě.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od malej Míra »

Vyhovuje, určitě přijdu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od paní Truhlářová »

Také hlásím účast.
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze prostor na vyrocni schuzi mame vybrany, bude to vcelku utulna hospudka s honosnym nazvem Trattoria Cesare, Jagellonska 11, Praha 3. Doslova nekolik metru od nasi byvale zakladny ve Velehradske. Prostor trochu pripomina Krakovskou, tedy nekolik schodu pod uroven chodniku, predni mistnost s barem a stoly, zadni mistnost se stoly a wc. Vcelku decentni vyzdoba. Pro nase naroky dostacujici prostory. Jidlo a piti by melo byt bez problemu, zajistime i oblozene misy apod. Prostor bude cely nas, takze nas nebude nikdo rusit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Diky panu pokladnikovi za pozvanku na uvodni strance webu a zatim oznamuji, ze mam promyslenou soutez a vicemene i ceny, tak se teste a opakujte si serial :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Diky panu pokladnikovi za pozvanku na uvodni strance webu a zatim oznamuji, ze mam promyslenou soutez a vicemene i ceny, tak se teste a opakujte si serial :)
Samozřejmě se na všechny po čase také teším , koukám , že o původu pozvánky pan předseda měl hned jasno a i v soutěžích to bude opět pecka , když už máme otázky , odpovědi... :lol: No - těším se....už je na čase zamést ty loňské zmatky...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Také já se těším a snad mě předseda nezabije ,když prozradím že snad přijde můj ,,objev roku 2012,, ,který jak doufám nám osvětlí některá bílá místa natáčení..
Jinak: ,,jako hrob předsedo, jako hrob,, :D :lol:
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne stř 24. říj 2012 22:41:52, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:...takže já to, co jsem chystal snad odložím o rok, aby těch překvapení nebylo zu moc :mrgreen:
To určitě ne (už kvůli početnému realizačnímu týmu :D ), to bude rozhodně zlatý hřeb večera, ikdyž možná ne jediný... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Hanele »

Tak do výroční schůze už nám zbývá jen 14 dní a tady to skoro vypadá, jako by se nic nedělo... :?
Je mi jasné, že určitě probíhají urputná zákulisní vyjednávání ohledně hostů, ale - zkuste sem hodit nějaké info, nějakou upoutávku třeba i pro nerozhodnuté voliče, aby věděli komu dát svůj hlas ve volbách! :twisted:
A třeba se konečně podaří do matičky přitáhnout i některé příslušníky moravské sekce, že kolego nalime? ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět