Výroční schůze fanklubu 2012

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Ale kolego, to uz je davno zalozene v teto sekci. Uz nevim jak to lepe zviditelnit :roll: . Kazdopadne pokud budou mit pred Vanoci herci cas, jsou vitani.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Elden »

Pozdě, ale přece se také připojuji ke zhodnocení. Vše bylo již napsáno, tak bych se jen opakoval: malá útulná a pro potřeby klubu ideální s dostatečným soukromím, pro mě nečekané herecké vlohy Olgy Halámkové, upomínkový odznáček od pana pokladníka. Zkrátka už nyní se těším na další prosincové akce a doufám, že nebudu muset mít absenci.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Pane kolego, jako by jste po minulý zkušenostech s umělci nevěděl.že z 10 pozvaných přijdou nakonec 3. :mrgreen: Tavič s rekvizitářem se včas omluvili.
Spíš mě mrzí mj Hradec, se kterým jsem byl od čtvrtka domluvený,že ho vyzvednu v 17 h na statku abych se v 16.45 dozvěděl že nikam nejede neb je nachlazený.
Takže jsem jel 40 km zbytečně. :(

Ale i tak nevěším hlavu.Snad to vyjde příště...

Neb jak říkal Mates :,,Ještě se snad uvidíme,, :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak i tento restik jsem vyresil, konecne tak alespon kratke info (lovil jsem to v pameti prave ted) a fotografie z teto lonske povedene vyrocni schuze.

Výroční schůze fanklubu 2012
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Hezký článek. Zvlášť ta poslední fotka s panem pokladníkem, kterou bulvár zcela jistě použije.. :mrgreen: Nostalgicky vzpomínám na útulné prostory u spolužačky Bohuny a na jejího dobrosrdečného manžela Itala,který již bohužel není mezi námi. Čest jeho památce. :( ČEST...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2012

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:Tak i tento restik jsem vyresil, konecne tak alespon kratke info ...a fotografie z teto lonske povedene vyrocni schuze...
Skvělá práce, předsedo. Máme to zase po kupě... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět