Vanocni besidka Fanklubu - posledni sraz v roce 2012

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vanocni besidka Fanklubu - posledni sraz v roce 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Urcite dobra trefa pane kolego, mate bod, zajimave povidani. Dostali jsme i jiny pohled na pozadi filmoveho prostredi.
Dal bych vyzdvihnul pani majitelku hospody, zatim jsme se domluvili, ze pripravime nejaky navrh na castecnou vyzdobu prostor, upravu jidelniho listku a nova restaurace "U majora Zemana" muze zacit fungovat. Na nasem webu se ji dostane spravna prezentace a konecne si fanousci budou moci zajit do styloveho prostredi. Verme, ze rok 2013 pro nas bude znamenat mit to spravne zazemi s restauraci a mistem, kam si muzeme dustojne zajit popovidat s hosty a usporadat srazy.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vanocni besidka Fanklubu - posledni sraz v roce 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak pokud by o to obecenstvo stálo, můžu pozvat svého dlouholetého známého řidiče z Barrandova,který vozil spoustu slavných ,, zadků,,. Sice nedělal na Zemanovi ale má určitě co vyprávět. Sám mi dohodil pár kontaktů..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vanocni besidka Fanklubu - posledni sraz v roce 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Ono s umělci je to těžké. Ti se kterými jsem jednal mi účast ve fan clubu předběžně slíbili. Že to zatím nevyšlo ,přičítám jejich časové zaneprázdněnosti. Věřím že na konec přijdou.. Vzpomeňte si kolikrát nám to naši staří hosté /kteří už věděli do čeho jdou /odřekli na poslední chvíli.Pokud vím ,sám jsi se mne ptal :Proč si neřekl, že máme hosta? Vzal bych kameru. -No prostě proto že jsem to do poslední chvíle nevěděl. /Poprvé nepřišel protože si den před tím ukopl palec :lol: /

Nejsem bohužel Jiřinka Š. která měla tu moc nadirigovat všechny umělce na jeden termín do nejmenovaného divadla a tam si je,, srovnat do latě,, a nechat je tam podepsat papír.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Já to musím řešit s citem... :mrgreen: je to skoro ,, hodinářská práce,
V závěru bych ještě vyzdvihl vtipnou příhodu z natáčení s figurínou Svatopluka Matyáše ..... :lol: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vanocni besidka Fanklubu - posledni sraz v roce 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Mate pratele nejaka fota z teto akce? Ja nemam ani tuk, tak at muzu neco dat na stranky. Zajimave bylo povidani s panem Milanem. Kdyztak poslete na hombre@majorzeman.eu. Diky za spolupraci.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vanocni besidka Fanklubu - posledni sraz v roce 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Já žádné fotky asi nemám ale mám dobové foto jak je před 35 lety vyfocený náš Milan s p.Černým. /teda architektem ne s naším řezníkem :mrgreen: /
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět