Unorove setkani s hosty

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od plk.Žitný »

Hezký ,trefný článek předsedo.Ani jsem si nevšiml že měla Liduška tričko s nápisem USA. To bych jí jako ideolog fakt vynadal.. :mrgreen: Ani otec by jí to nedovolil-- :mrgreen:
napadá mě fonetický rým:
Lidka měla přes prsa
imperialistickou vlajku USA

PS. Nevypadli nám nějaké záznamy z nějaké akce? Tuším že Liduška -Spellman. Paměť už neslouží -a nebo že bychom se 23.9 do 22.2.2013 jen tak flákali? :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Honza Zeman »

plk.Žitný píše:Nevypadli nám nějaké záznamy z nějaké akce? Tuším že Liduška -Spellman. Paměť už neslouží -a nebo že bychom se 23.9 do 22.2.2013 jen tak flákali? :lol:
Ano, na webu stale chybi zaznam z podzimni prochazky a z vyrocni schuze. Po dnesku uz vim, ze to budu muset doplnit ja, takze mi dejte cas. Timto prosim ostatni, kteri maji nejakou fotodokumentaci z obou akci, aby ji poslali na nas infomail, at tam tech mych par fotek nevypada tak blbe. Od dnesniho dne totiz clanky pripravuji vicemene jiz sam... :cry:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše: Od dnesniho dne totiz clanky pripravuji vicemene jiz sam... :cry:
Je nás víc , pane předsedo... ;) Taky přiložím ruku k dílu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Hanele »

Já tady mám na kontě sice jenom jeden článek, ale... budu ráda, když mě taky vezmete do party! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:
Ano, na webu stale chybi zaznam z podzimni prochazky a z vyrocni schuze. Po dnesku uz vim, ze to budu muset doplnit ja, takze mi dejte cas. Timto prosim ostatni, kteri maji nejakou fotodokumentaci z obou akci, aby ji poslali na nas infomail, at tam tech mych par fotek nevypada tak blbe. Od dnesniho dne totiz clanky pripravuji vicemene jiz sam... :cry:
To mi zní skoro jako nějaká vnitro klubová /karibská /krize.. Nevyznám se v politice.
Ale pokud bude potřeba udělat nějaký článek ,okořeněný drsným někdy až státo-bezpečnostním humorem dej předsedo vědět.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět