Unorove setkani s hosty

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Honza Zeman »

Nakonec nam tedy zustane doufejme alespon duo Jelinek-Andrlova. Pan Tomsa ma rodinnou oslavu, pan Oliva standardne predstaveni, zkusil jsem i pani Obermaierovou, take nemuze. Je to prace s temi herci :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od plk.Žitný »

To mi povídej předsedo... :D Doufám že se Karla Mutla jednou dočkáme....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak myslim, ze to vcera nakonec bylo fajn posezeni s panem Jelinkem a pani Andrlovou, kteri se diky nam konecne potkali. Nase ucast byla sice tentokrat komorni, ale to nemeni nic na tom, ze hercum bylo u nas prijemne. Aspon si to myslim podle te atmosfery, ktera tam vladla. Evidentne se to libilo i nove prichozimu fandovi, jistemu redaktorovi Holanovi :) (tak jsem si ho soukrome nazval :D ).
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano komorní to bylo.. Ale to tím sněhem . Jinak na Holana pozor aby se nám v té kapitalistické cizině různí Salabové a Hacklové,, nezkazili,, :mrgreen:
Jako Žitný ted opravdu váhám, zda ho mám na ten ,,západ,, pustit nebo zadržet. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:... Jinak na Holana pozor aby se nám v té kapitalistické cizině různí Salabové a Hacklové,, nezkazili,, :mrgreen: ....
Takhle den před 'Únorem' se Vám to mluví co, pane kolego?? :twisted: :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Hanele »

Souhlasím s panem předsedou, byť v komorní sestavě, večer se mimořádně vydařil - pro mě osobně zatím asi nejlepší sraz! 8-)
K příjemné atmosféře rozhodně přispěla i účast pana redaktora (s manželkou) - jeho identita bude zvědavcům již brzy odhalena... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Tak myslim, ze to vcera nakonec bylo fajn posezeni s panem Jelinkem a pani Andrlovou, kteri se diky nam konecne potkali. Nase ucast byla sice tentokrat komorni, ale to nemeni nic na tom, ze hercum bylo u nas prijemne. Aspon si to myslim podle te atmosfery, ktera tam vladla. Evidentne se to libilo i nove prichozimu fandovi, jistemu redaktorovi Holanovi :) (tak jsem si ho soukrome nazval :D ).
Zdravím vás všechny,
když jsem jel do Prahy tak jsem si říkal: ,, Snad konečně na potřetí příjde pan Jelínek´´ a on přišel :-) Mistr je velmi příjemný :-).
Akci hodnotím jako velmi zdařilou. Pan Jelínek byl úžasný a Ivanka také. Počet lidí byl velmi malý, zřejmě to bylo počasím, ale na druhou stranu se tentokrát sešlo více mimopražských než pražských. Večer krásně plynul, a jak přišel redaktor Holan :-) tak se to ještě více rozjelo. Např natáčení za jak rychle se vyjmenujou všechny díly, nebo poznej díl z obrázku atd. bylo úžasné. Dokonce jsem tam prohodil, že větší výzva by byla řekni větu která se váže k obrázku :-). Překvapilo mě, že si pan Jelínek po tolika letech pamatuje větu z Kubánských dílů jak mluví na hluché sluhy. Fakt skvělá paměť :-) Paní Andrlová s námi zase vydržela sedět až malinko přes půlnoc. :-) Je vidět že ji to s námi baví :-)...Dokonce nám i zazpívala a před odchodem i podepsala na zeď. Vyvrcholením večera bylo, když plukovník dovezl rakev s mjr. Hradcem... Dokonce měl i malou historku z převozu :-). Ti co se nezůčastnili mohou litovat, ale asi měli daleko vetší záležitosti než je nějaké posezení s herci (např. práce, porod atd... :-) )
Takže na další akci zdar :-)
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od paní Truhlářová »

Hodně už toho tu bylo zmíněno a já k tomu jen dodávám, že se sobotní večer i přes nižší účast opravdu vydařil. :) Moc jsem si to užila. Paní Andrlová je prostě skvělá. Redaktor Holan mě velmi překvapil, doufám, že mezi námi nebyl naposled. :)
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od malej Míra »

Také se připojuji s velmi kladným hodnocením celé akce. Sice jsem kvůli sportovním povinnostem dorazil později a těsně se tak minul s panem Jelínkem, ale paní Andrlovou jsem si užil. A tímto mezi námi vítám nové členy redaktora Holana i s Irenou Lhotovou... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od plk.Žitný »

malej Míra píše:. A tímto mezi námi vítám nové členy redaktora Holana i s Irenou Lhotovou... ;) :D
Aha a já si myslel že přišla Dagmar Konečná... :D
To je tím že vozím hosty a unikají mi souvislosti.. :(
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...Aha a já si myslel že přišla Dagmar Konečná... :D ...
...No možná i tak by se na to dalo nahlížet, ale jelikož se jedná o partnerku redaktora Holana, tak se držím té Lhotové. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Hanele »

Tak jen pozor, aby partnerka pana redaktora neskončila podobně jako Irena Lhotová... :lol:
PS: Ví pan redaktor o těchto přezdívkách? Myslím, že jako znalce seriálu by ho velmi potěšily! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...Ví pan redaktor o těchto přezdívkách? Myslím, že jako znalce seriálu by ho velmi potěšily! ;)
No myslím, že to je určitě jedna z věcí, které by předseda mohl dát příští středu na besídce k dobru, že jsme moderátora i jeho partnerku už stihli počastovat přezdívkami... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 04. bře 2013 20:57:49, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od plk.Žitný »

Tato akce byla poslední v těchto prostorách. Viz vlákno ukončení restaurace u Majora Zemana...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Unorove setkani s hosty

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak clanek a fotografie jsou jiz na webu v sekci Srazy a setkani, takze ctete:

Setkání s Rudolfem Jelínkem a Ivanou Andrlovou 23.2.2013
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět