7 pádů Honzy Dědka

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Kdo byl na poslednim srazu, tak vi, ze jsem byl pozvan do Palace Akropolis do "talkshow" 7 padu Honzy Dedka . Akce se kona 13.3.2013 od 20:00 prave v Palaci Akropolis. Chcete-li mi jit nekdo delat poradnou klaku :) , tak prijdte. Vstupenky k prodeji na pokladne nebo pres Ticketstream. Snad to nejak zvladnu :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od malej Míra »

Bohužel jsem mimo republiku, proto bych se rád zeptal, jestli se bude z pořadu pořizovat nějaký audio-video záznam? Přimlouvám se... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od nalim159 »

Heidi Janků... :lol:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:Bohužel jsem mimo republiku, proto bych se rád zeptal, jestli se bude z pořadu pořizovat nějaký audio-video záznam? Přimlouvám se... ;) :D
Já sice nejsem mimo republiku, ale dorazit taky nezvládnu, takže se ptám na/přimlouvám za totéž... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

No Jan Dedek alias redaktor Holan :P z techto show porizuje zaznam, ktery je k dispozici jen na youtube, kde ma tento porad svuj kanal :) . Takze do televize to doufam nepujde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od L.B. »

Hombre píše:... ma tento porad svuj kanal ...
A já myslel, že kanál musí být jenom v šumavských močálech :) Předsedo, to zvládneš. Držím ti palce, tím jediným ti můžu pomoct ... ;)
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Hanele »

Jedna malá upoutávka ... aneb takhle se dělá PR! ;)
Myslím, že už teď se nám Honza Dědek postaral o slušnou reklamu - uvidíme, co ještě bude následovat... 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od huba.buba »

no... nenechám Tě v tom...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Tady je prehled nekolika zaznamu, jak to tam vypada. Jsem celkem v klidu, jak jsme redaktorskyho :P poznali na srazu, tak je to taky clovek a pokud nechysta nejakou extra zaludnost, tak uz se nebojim :) . A kdyby jo, tak mu to vysvetlim jako "jedenactka vosmicce" ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Hanele »

Souhlas, pane předsedo, redaktorskej je náš člověk - dostal na nás výbornou referenci od Lidušky a tu si myslím osobně jen potvrdil... ;)
Takže budu držet palce, aby vše klaplo! :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od plk.Žitný »

Já /pokud nebude nějaká Karibská krize :mrgreen: bych přišel předsedu podpořit /případně nějak bych zapůsobil na jedince v sále , kteří by snad nějak málo předsedovi tleskali :mrgreen: / Jen doufám, že dorazíš předsedo v uniformě. Koukám že tam bude pan Novotný z Kriminálky Anděl tak ho s předsedou zkusíme nalákat na čestné členství v našem Fan Clubu.

PS. Co říkáte na tenhle post? Mohl by se udělovat hercům a známým tvářím , kteří sice v seriálu nehráli ale se jim líbí/stejně jako naše činnost/ a o které jsme někde někdy v rámci činnosti fan clubu zakopli..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak pozvanka v podobe plakatku je i na nasi titulni strane.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
redaktor Holan
čekatel SNB
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. bře 2013 18:54:29

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od redaktor Holan »

Vážení příznivci mjr. Zemana! Předně děkuji za umožnění vstupu do vašeho diskuzního fóra; vážím si toho! A teď k pořadu - záznam bude jako obvykle na youtube, z cca půlhodinového rozhovoru s panem předsedou asi 10 - 15 minutové video. Jen nevím kdy - střihač si občas dává načas. Každopádně si nemyslím, že během večera dojde k nějakým zákeřnostem vůči panu předsedovi - plně si uvědomuji svůj počet rubínů na kříži! Mám na pana předsedu pochopitelně připravený malý testík, aby mohl v plném lesku prokázat své znalosti - ale jak jsem měl možnost poznat na vašem srazu, tak to pro něj bude učivo z první schůze fanklubu. Večer se má nést v duchu zábavy a zajímavosti, což si myslím, že by mohlo vyjít. Tím spíš, když Heidi bude zpívat společně s hip hopovou kapelou Cocotte Minute! A jinak poslední věc - nebudete-li proti, chystám (jak už jsem psal panu předsedovi) o vašem fanklubu článek do Instinktu, kde jsem zaměstnán - jako o zajímavém fenoménu. Co vy na to?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Hanele »

Pane redaktore, my si zas - a troufám si tu teď mluvit za všechny - vážíme Vaší přízně a čilé propagace našeho fanklubu. Váš zájem není povrchní a je založen na osobní znalosti a pochopení - nás i seriálu. Já sama tedy s takovouto formou prezentace nemám problém. A s konstatováním, že náš fanklub je velmi zajímavým fenoménem, naprosto souhlasím... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od plk.Žitný »

Pane redaktore v každém případě bude na váš pořad dohlížet státní bezpečnost která v případě potřeby zakročí, tak si všechny otázky důkladně rozmyslete :mrgreen: :mrgreen: Taky už by jste se později nemusel už dostat na západ.... :mrgreen: :mrgreen: Vzpomeňte jaké jsme měli s Vámi s Kalinou dilema. Pustit či nepustit.... Kalina nechtěl , já se za Vás přimluvil, tak si to nepokažte... Co se týče Heidi, zkuste jí poprosit jestli by nazpívala úvodní znělku k seriálu. Bylo by to stylové,pro ní to bude hračka. /Svedla to moje čtyřletá dcera/.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět