7 pádů Honzy Dědka

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Salaba »

Jak už říká Leopold Fanta- "Vy jste zajímavej chlap Holane, tváříte se jako batole a zatím jste prvotřídní gangster... 8-) " Nezapomeňte, že mám pro Vás stále ten dopis od Arnolda Hackla....vzkazuje abyste se objevil ve White Lines nejpozději do týdne, potřebuje s Vámi osobně mluvit ;). Jo můj zlatej milej Holánku, až si doma přečtete ten dopis co mám pro Vás tady, tak poznáte, že je to jen kopie...originál mám jinde musím ho odeslat kdybyste se náhodou ve White Lines nehodlal objevit... :D v tom dopise je všechno, včetně toho bankovního konta na které přispíváte a pravá jména těch, který z něho mají užitek...mnohé z nich jste osobně a sprostě vyřídil když jste se v televizi šplhal nahoru...ale jinak, to víte, já jsem jen obyčejnej pošťák - "Postilion z Lonjumeau!" :D Ale listovní tajemství zachovávám, já mlčím na věky jako indickej hrob 8-) ;) No věřím, že si nakonec dáme lahvinku Tramínku nebo ještě lépe Champagne Demi Sec, Moustiers , Jahrgang ´58.... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od huba.buba »

redaktor Holan píše:Co vy na to?
Na příští schůzi to rádi probereme , pane kolego! :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Elden »

Počítám, že bych přišel podpořit do publika.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Hanele »

Tak ať to zítra - mimochodem v předvečer narozenin páně redaktora ;) - dobře dopadne!
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, posílám zběžný pozdrav z Bělehradu a čím dál tím víc mě mrzí, že dnes nedorazím. Rád bych tímto nechal pozdravovat Michala Novotného (jsem jeho velký fanoušek), rejstřík rolí má opravdu široký, objevil se na obou stranách barikády - hrál úspěšně grázly (viz Kobova garáž nebo naposledy Stín smrtihlava) i policisty, dále ho můžete znát ze skvělé divadelní inscenace Famílie, kterou ze záznamu uvedla i ČT2 (bohužel po smrti paní Jiráskové už se to patrně na Vinohradech nehraje :( ). A zkuste mu nabídnout to členství... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak dnešní večer hodnotím jako pozitivní.. Jak poklábosení s Heidi před představením, tak pokec s Michalem Novotným po.
Předseda vzorně reprezentoval fan Club Na otázky redaktora Holana odpovídal naprosto přesně a bez emocí.. :mrgreen: /publikum napětím ani nedutalo / Spíš než Michala Novotného zlákáme jako členku paní Heidi..Na závěr pochválím i publikum ,které neukradlo jediný artefakt, co předseda do hlediště půjčil. Včetně měděné destičky z Mědirytiny..
Redaktor Holan se sice pokusil amatérským způsobem odcizit jeden scénář, ale v tom mu bylo zabráněno... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Eman Zahradník »

Bude video z pořadu tedy někde ke shlédnutí? ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od huba.buba »

Eman Zahradník píše:Bude video z pořadu tedy někde ke shlédnutí? ;)
Video - jako všechny tyto pořady , bude na youtube.com/7PADU , včas na toto upozorníme. Jinak se přidávám ke kladnému hodnocení, pořad má pan redaktor na velmi vysoké úrovni , rád zajdu na další natáčení i mimo rámec našeho seriálu. Souhlasím s kolegou plukovníkem , že paní Heidi s manželem Ivem jsou super lidi, vizitku mám v kapse, pokud jim čas a okolnosti dovolí , rádi přijmou i naše pozvání. (spojit to např. s Ivankou Andrlovou , se kterou se Heidi kamarádí). Michal Novotný byl taky v pohodě , navíc jak jsem zjistil , je to fanda formulí (stejně jako já) takže bylo o čem povídat. Mimo pořad tam kupodivu z večera seděl i Vojta Kotek , takže mám opět foto do sbírky...
Závěrem přikládám jednu maličkou fotečku z natáčení , úmyslně v mizerné kvalitě , abych něco nevyzradil před premiérou.
Přílohy
DSC01828 – kopie.JPG
DSC01828 – kopie.JPG (68.46 KiB) Zobrazeno 4290 x
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...Spíš než Michala Novotného zlákáme jako členku paní Heidi...
Bereme i Heidi a nemusí se ani nijak zvlášť čančat... :mrgreen:
Moc se těším na video. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak i mne to vcera prislo jako fajn akce s prijemnou atmosferou, byt trochu komorni, v hledisti moc lidi nebylo. Po skonceni jsme s Blankou spechali domu k hlidaci babicce, takze jsme neucastnili dalsiho posezeni, nicmene i tak byli spoluucinkujici "v pohode". Behem meho vystoupeni pochopitelne nebyl cas zminit vsechno o nasi cinnosti, ale to dulezite zmineno bylo, preci jen, mela to byt zabava a doufam, ze byla. Ja se bavil dost :D. A zduraznuji, ze jsem stanovil novy rekord v rychlosti odrikani vsech 30 dilu, je to myslim 22 vterin, takze jasny sokole, trenuj ;) . Testik vedomosti jsem celkem zvladnul, i kdyz to bylo domluvene, tak jsem se snazil to nestrilet hned od boku. Nakonec jsem stejne vsechno nevedel, ale byt 100% by bylo myslim podezrelejsi nez tohle. Skoda jeste, ze nedoslo na ukazku videa z akce "Beh Karla Mutla" :P , ale Mimikry v rustine taky pobavily.
Jelikoz bude material verejne pouzit na netu apod., musel jsem podepsat smlouvu, kde jsem oznacen za "Umelce". Takze si ode dneska rikam predseda-umelec :) .
Celkove fajn vecer s fajn lidmi a ted se "muj milej zlatej Holanku" vrhneme na ten tisk ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:.
Jelikoz bude material verejne pouzit na netu apod., musel jsem podepsat smlouvu, kde jsem oznacen za "Umelce". Takze si ode dneska rikam predseda-umelec :) .
Celkove fajn vecer s fajn lidmi a ted se "muj milej zlatej Holanku" vrhneme na ten tisk ;) .

Předsedo nezapomeň na svůj dělnický původ :!: :mrgreen:

Tak že ti od teď začne platit OSA ? :mrgreen:

Jinak rozložení stolů a podia vzdáleně připomínalo topologii White Lines..
Takže předsedo co říkáš na můj návrh udělovat čestné členství fan clubu některým umělcům? :)
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne čtv 14. bře 2013 9:27:15, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

plk.Žitný píše:[Takže předsedo co říkáš na můj návrh udělovat čestné členství fan clubu některým umělcům? :)
Urcite ano, ale ne jen tak nekomu, a az podle predvedenych vykonu na setkanich apod. Samozrejme osvedcenym panum jako Brabec, Jelinek nebo damam Razlova, Obermaierova, naprosto bez debat.... Ale v tomto tematu to neresme.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Hanele »

To jsem ráda, že se pořad vydařil! :D Podle zveřejněných videí jsem tušila, že to nemůže bejt propadák... ;)
Solidní příprava, promyšlenost, bystrost a pohotovost se zkrátka pozná - a raději se tu nebudu pouštět do srovnání s jinými TV talk-show, které už se tak nějak samy vyčerpaly... :?
PS: Vidíte, jak se fanklubu daří přirozeně "pronikat do světa"? 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Elden »

Už budu jen opakovat, co bylo již řečeno. Večer byl báječný a určitě někdy na 7 pádů Honzy Dědka zavítám znovu.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Jo a udajne tam tocil nekdo neco do poradu Exklusiv na Barrandove, tak uvidime jestli to tam Brozova bude nejak prezentovat :roll: . Jinak oficialnich fotografu tam bylo dost, jeste jsme se vsichni ucinkujici s Honzou fotili v satne (nezapomnel jsem ukazat prukaz SNB), takze snad nam Holan da info, kdy a kde co bude zverejneno ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět