7 pádů Honzy Dědka

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: Předseda vzorně reprezentoval fan Club.... Na otázky redaktora Holana odpovídal naprosto přesně a bez emocí.. :mrgreen:.... Zlákáme jako členku paní Heidi...
malej Míra píše:Bereme i Heidi a nemusí se ani nijak zvlášť čančat... :mrgreen:

Díky panu předsedovi za reprezentaci, jak z uvedeného vyplývá zapůsobil zřejmě pozitivně i na "děvčátko z hor"... :D Souhlasím s panem plukovníkem i malým Mírou - sám jsem měl možnost vidět vystoupení paní Heidi v rámci předvánoční "show" (ale nebojte kolegové, tentokrát žádná 'prasárnička', jak by řekl inspektor Bouše 8-) :D ) - jen vystoupení pro děti v jednom pražském obchodním centru. ...No tatínků tam nakonec zbylo víc než dětí a maminek, chvíli to vystoupení skoro mělo atmosféru hodnou "Bílých Linek"..... Myslím tedy, že pozvání paní Heidi s propůjčením čestného jména (spolu s nickem pro možnost diskuse na fóru či osobní korespondence 8-) ) - 'Zaza fanklubu mjZ' - by určitě bylo výbornou volbou... ;) :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše: A zduraznuji, ze jsem stanovil novy rekord v rychlosti odrikani vsech 30 dilu, je to myslim 22 vterin, takze jasny sokole, trenuj ;)
Jo budu :-D 22 sekund už je hranice téměř k neporažení... Občas trénuji a dostávám se k hranici 23-24 sekund ale pořád to jde trošku zlepšit.....Takže například na výročce si můžeme zasoutěžit :-D :-D
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od jasny.sokol »

huba.buba píše: Souhlasím s kolegou plukovníkem , že paní Heidi s manželem Ivem jsou super lidi, vizitku mám v kapse, pokud jim čas a okolnosti dovolí , rádi přijmou i naše pozvání. (spojit to např. s Ivankou Andrlovou , se kterou se Heidi kamarádí).
Jo to by bylo fajné pozvat Heidi a Ivanku :-) Polně podporuji a doufám že se to povede ;-)
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Fredy »

Kolegové,mrzí mne,že jsem nemohl osobně dorazit na akci v Akropoli a tímto chci také,jako pan Dr.Salaba,poděkovat panu předsedovi za reprezentaci našeho fanklubu.Už teď se těším na fota a video-ukázky z této akce.... ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od huba.buba »

Pane kolego... přidám taky fotku.
Přílohy
Kopie - DSC01822_-_kopie.JPG
Kopie - DSC01822_-_kopie.JPG (85.3 KiB) Zobrazeno 4254 x
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Salaba »

Tak teď ze staré dobré známosti pane kolego...nevím komu to sluší více :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Salaba píše:Heidi - Zaza někde v okolí Sassnitz... foto Ivo Holan
Pane kolego, smazal jsem vam vasi fotku, to se sem nehodi :? . To si nechte do Bilych linek, ale tady drzme trochu stabni kulturu...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Salaba »

Rozumím pane předsedo a dám si příště pozor! ;)
To jen ta předjarní "muzika" mi trochu pomátla rozum, omlouvám se... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...Souhlasím s panem plukovníkem i malým Mírou...
...No konečně taky jednou... ;) :D
Salaba píše:... Myslím tedy, že pozvání paní Heidi s propůjčením čestného jména (spolu s nickem pro možnost diskuse na fóru či osobní korespondence...
Když jsem to dočetl až sem, napadla mě postava kormidelníka Haise ztvárněná panem Bohumilem Šmídou (to by byl panečku Avatar!!! :mrgreen: ), Jirka Hradec na něj na lodi do Hamburku volal: "Haidy!" Ale to bychom skutečné paní Heidi asi moc neposloužili. To ta Zaza už je lepší... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od plk.Žitný »

Zajímalo by mě, jak tam p.Novotný vyprávěl ty odvážné anekdoty o seniorech a 4 procentních, tak se tam jeden z hostů postavil něco zabrblal a odešel.
Jestli se ho to dotklo nebo odejít musel jsem nepochopil. Předsedo ty jsi na to koukal z podia, nevšiml jsi se něčeho?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Kdepak, ja koukal na hosta a navic pres ty "sajnovky" jsem do publika moc nevidel.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od huba.buba »

Z tohoto večera jsou na světe první videa - zatím ještě ne sám pan předseda, ale Heidi a Michal Novotný.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... hJufVqZSFE
http://www.youtube.com/watch?v=PBZ2pCTNFIQ
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od plk.Žitný »

No koukal jsem že ilustrační obrázek pana předsedy /rekord 22,6 s /z FB stránek redaktrora Holana se už dostává do národního povědomí a nabírá na sledovanosti /sdílenost/. :mrgreen:
Což teprve až se pustí video.. Všichni tě pak budou chtít předsedo trumfnout... Tak by jsi měl ve volnémčase cvičit... ,nemůžeme připustit aby tě trumfnul nějaký nečlen fan clubu.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:No koukal jsem že ilustrační obrázek pana předsedy /rekord 22,6 s /z FB stránek redaktrora Holana se už dostává do národního povědomí a nabírá na sledovanosti /sdílenost/. :mrgreen:
Což teprve až se pustí video.. Všichni tě pak budou chtít předsedo trumfnout... Tak by jsi měl ve volnémčase cvičit... ,nemůžeme připustit aby tě trumfnul nějaký nečlen fan clubu.. :mrgreen:
22,6s už asi těžko někdo překoná :-D :-D Sám mám problém :-D
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 7 pádů Honzy Dědka

Příspěvek od Honza Zeman »

Ale to das, ja tam citil jeste 2x svoje lehke zavahani. Proste musi to byt ciste, perfektne a bez sebemensiho zavahani ;) . A asi je lepsi, kdyz ti to nekdo meri.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět