Herci na střelnici

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Nechce střílet ani p. Pohan..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak dnes super výlet.. Myslím že si to všichni včetně p.Brabce užili...
Nemá cenu sem dávat všechny fotky , dejme to na Rajče.. Ať si každý vybere to svoje...
Velké poděkování NK Teamu konkrétně p.Novákovi kterému jsme propůjčili čestný nick továrník Čadek.,. /protože má nejvíce zbraní/
Velký obdiv p.Pokladníkové, která se odvážila řídit vůz s iniciály VB..
Tak už jen předsedo článek z výpravy.. /Nebo by to mohl napsat Ivo Holan ,když je tím redaktorem.../ :mrgreen:


Fotky jsou zde:
Uživatelské jméno je zeman
Heslo je křestní jméno minipředsedy../s malým písmenem/

http://mecom.rajce.idnes.cz/herci_na_strelnici_II./
stejně ať to udělá každý, ať si každý vezme co se mu líbí..

PS. tohle nemá se Zemanem nic společného ale stojí to za podívání.. Tohle chci k ježíšku /předseda chce ,,Pumpu,, :mrgreen:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... ctyrtulkou
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja jsem proste nadsenej. Konecne jsem si uzil zbrane, ktery znam jenom z pc her nebo filmu :) . Je to parada si zastrilet, jeste ted vstrebavam ten adrenalin. Ano, brokarna je fakt nej, pekne si onanisticky :D nabijet a palit od boku jako Arny, parada. Desert i Magnum jsou neskutecny dela, strilet z Ak47 nebo M4, taky parada. Nakonec i to vzpominkovy strileni jako na vojne z SA 58 jsem si uzil. No proste chci jeste 8-) .
Pan Brabec si to myslim taky uzil dobre, kdyz vzal do ruky "Spagina", jako bych ho videl, kdyz s nim honil Hanse Jagera nebo miril na Zitnyho - Lojzo zajistuj :) .
Skvela a profi instruktaz od panu ze strelnice, diky za to!
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Honza Zeman »

Moje fotky zde:
http://majorzemaneu.rajce.idnes.cz/Stre ... mir_Brabec
Pristup stejny jako v pripade plukovnikova odkazu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Salaba »

Tak dnešní akce se opravdu vydařila, dokonce i počasí (vyjma krátkých přeháněk) nakonec poskytlo tolik očekávané sluníčko. "Švédské stoly" plné zbraní různých kalibrů a jejich praktické vyzkoušení střelbou na terč to byl opravdový zážitek! Hodnocení také včetně poděkování již tady bylo napsáno, já bych ještě doplnil velké poděkování ideovému "otci" akce ´Herci na střelnici´ plk.Žitnému za přípravu celé akce a doprovod včetně dopravy Mistra Brabce - díky plukovníku! ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Děkuji ti náčelníku , že jsi se mne zastal... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Další fotky od Marcelky z Libušína ,jejíž strýc vytahoval Stejskala z výtahu... :P
Marcelka to sice fotila dost ze zadu, ale dobrá je skupinová fotka, kde se mistr ze Spaginem tváří, jako by právě dobyl Stalingrad...
http://mecom.rajce.idnes.cz/brabecstrelnice
jméno a heslo stále stejné
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Eman Zahradník »

Fota moc pěkná :) ,díky za uveřejnění,apropo takové 2 "nepodstatné otázečky" -ty sluchátka pomáhají hodně sluchu?Já pamatuji či jsem spíše zažil na vojně jen vatu v uších.. :) a ještě jeden-ten vůz VB :shock: -čípak to je a to s ním mistr přijel,či byl přivezen,nebo "jen"pozoval..? ;)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Sluchátka pomáhají fakt hodně. Zvláště u haničky. VB vůz je páně Pokladníka
Ještě tady mám zajímavý odkaz přímo p. Brabce... Včera ho to dost vzalo... :mrgreen: Tohle nám posílá...
Vylepšený glok /od 30 sek/
http://www.fresher.ru/2011/07/23/fps-ru ... j-obojmoj/
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Honza Zeman »

A hle, jak z Glocka udelat kadenci Uzi :) . Ti rusaci jsou koumaci. To je dobre, ze se to Mistrovi libilo.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak mi volal poručík Stejskal střílení odmítl -prý že jako politicky nespolehlivý na vojně zbraň nedostal a že to nebude teď pokoušet... :cry:
Slíbil mi to ale Pavel Daneš /povolání:básník/ :mrgreen:

Zkus předsedo Káju Mutla,jestli by nechtěl.... ten snad bude mít pochopení...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Koštýř »

Hombre píše:A hle, jak z Glocka udelat kadenci Uzi..
Povedené řešení - mimo jiné k vidění v bondovce Skyfall :)
Glock.png
Glock.png (330.74 KiB) Zobrazeno 4006 x
Jinak závidím tu střelnici - musel to být supr zážitek!
Rajče jako úložiště více fotek určitě dobré - jen škoda těch rozmázlých záběrů ze střílení.. :| Já Rajče také využívám, ale jen pro taková nudná alba - co mi přijde do cesty.. Kdo má zájem, koukněte: http://fasterbook1.rajce.idnes.cz/
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od huba.buba »

Tak ještě pár fotek z této super akce za mě: http://vyhaslejblesk.rajce.idnes.cz/nastenka
jméno a heslo stále stejné
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Honza Zeman »

Koštýř píše:Jinak závidím tu střelnici - musel to být supr zážitek!
Klidne se priste muzete pridat i Vy, staci se na vyhlaseny termin prihlasit. Hrobnika si musime predchazet :D .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak mistr je již na titulní straně :mrgreen:
www.strileni.com

Docela vkusná ,,retro fotka,,
tak ať se klukům ze střelnice daří... Trochu té reklamy si továrník Čadek za tu parádu zaslouží...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Trochu té reklamy si továrník Čadek za tu parádu zaslouží...
Z mé strany po absolvování střeleckého "menu" naprostý souhlas. Alespoň na poslední zmiňované akci nabízel továrník Čadek spolu se svými kolegy svoji nepřebernou nabídku "flintůvek" k dispozici zcela bez problémů a v pohodě, skoro jako by se jednalo o ochutnávku minerálek co nyní v rámci jistého "politického škraloupu" rozváží :D (je otázka jak dlouho to pod tím kapitalistickým vyděračem Pasqualem vydrží...jak jsem ho poznal, je to ranař, stačí jedna rána a Matonka je opět v českých rukou :mrgreen: ;) ). Jinak na stránkách střelnice je i nabídka 30 výstřelů mjr.Z. ...jak vidno díky plukovníkovi a legendárnímu mjr.Zemanovi pro nás byla s příjemnou slevou...ještě jednou díky ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět