Herci na střelnici

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od malej Míra »

jasny.sokol píše:...to by bylo už trio Jelínek-Pohan-Postránecký :-)
Ještě Kanyza a už bychom to měli pohromadě... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od jasny.sokol »

malej Míra píše:
jasny.sokol píše:...to by bylo už trio Jelínek-Pohan-Postránecký :-)
Ještě Kanyza a už bychom to měli pohromadě... ;) :D
Tak v tom případě ještě paní Hana Maciuchová :-D A už jsme komplet s Kubou
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Pánové kroťte se oba :mrgreen: Nežijeme v říši snů a pohádek..Tady panuje drsná tržní realita..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Takže termín se tentokráte vyvíjí podle Wunder Pepiho. Tedy pátek 29.3. cca ve 13 h ve Vinařicích..Je to na odvrácené straně kopce dolu. Mapku sem hodím.
Potřebuji znát zhruba počty kdo pojede..
Tak dejte vědět.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Elden »

Počítám s tím.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja tak na 99% nemuzu, v patek hlidam minipredsedu a toho na strelnici tahat nechci. Zkusime kdyztak v dubnu udelat opacko opet s nekterym z hercu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Ja tak na 99% nemuzu, v patek hlidam minipredsedu a toho na strelnici tahat nechci. Zkusime kdyztak v dubnu udelat opacko opet s nekterym z hercu.
Škoda že nemáme klubové jesle,ale půjdeš s Hradcem. Už se těší.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: Škoda že nemáme klubové jesle....
To je nápad, třeba taková paní Hejná to by byla vychovatelka! :mrgreen: Vymalovat tam u ní jeden kamrlík, dát pár dřevěnejch hraček a mohla by tam zemanovská omladina chodit ještě před vstupem do pionýra :D A krásnej dvorek na hraní hned před okny...
Na střelnici také nedorazím, nestíhám časově. Ale asi opráším svojí flintůvku nebo vyrazím do střelnice na Matějskou abych měl na příště alespoň trochu natrénováno... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Hanele »

Ani já nedorazím.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Salaba píše:
plk.Žitný píše: Škoda že nemáme klubové jesle....
To je nápad, třeba taková paní Hejná to by byla vychovatelka! :mrgreen: Vymalovat tam u ní jeden kamrlík, dát pár dřevěnejch hraček a mohla by tam zemanovská omladina chodit ještě před vstupem do pionýra :D A krásnej dvorek na hraní hned před okny...
Na střelnici také nedorazím, nestíhám časově. Ale asi opráším svojí flintůvku nebo vyrazím do střelnice na Matějskou abych měl na příště alespoň trochu natrénováno... ;)
To není ani potřeba,Hejná bydlí hned vedle školky-miniplukovník tam chodí. stačí seběhnout.. krom toho tam bude mít jistě přetopeno, je totiž zvyklá si zavlažit víc... /vím to vezl jsem ji domů./ :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: To není ani potřeba,Hejná bydlí hned vedle školky-miniplukovník tam chodí. stačí seběhnout...
No vida! Tak to bych doporučil kromě ruštiny ještě zavčas miniplukovníka přihlásit na hodiny frančtiny...přeci jen aby si mohl pěkně popovídat s paní Mich?le co tam občas zajde k panu Chýněmu (kterého mimo jiné znám, velký odborník a znalec na starožitnosti, první klassa! :mrgreen: ).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od jasny.sokol »

Tentokrát to bude akce beze mě.... Kdyžtak příště třeba s panem Jelínkem, ale tentokrát zřejmě na 95% nepřijedu.....:-)
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici Wunder Pepi

Příspěvek od plk.Žitný »

Kdo dnes nebyl musí litovat... . Napíši krátký článek. Stihli jsme si dát s mistrem kávu..
Přílohy
wp.jpg
wp.jpg (96.18 KiB) Zobrazeno 3932 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od Salaba »

Hezkyyy pane kolego! Wunderpepi má stále takovej ten svůj šibalskej úsměv, pan plukovník má zase zavilý výraz tváře mjr.Hradce když mu zašlo sluníčko... :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Herci na střelnici

Příspěvek od plk.Žitný »

Salaba píše:Hezkyyy pane kolego! Wunderpepi má stále takovej ten svůj šibalskej úsměv, pan plukovník má zase zavilý výraz tváře mjr.Hradce když mu zašlo sluníčko... :D

Šibalského úsměvu jsem si nevšiml /dobrý postřeh p. kolego ale máte pravdu úsměv je dost identický.. Schválně jsem si pustil Rukojmí... :mrgreen:
Jinak sluníčko mi skutečně zašlo. Byla tam fakt zima. Doufám že to neodskáču.. :(
Přikládám ještě jedno foto, kde se touto krasavicí, které říkají na střelnici ,,Hanička,, /stejně jako my jedné naší nejmenované funkcionářce :mrgreen: :mrgreen: / Wunder Pepi chystá zastavit tank..
Přílohy
w+t.jpg
w+t.jpg (80.43 KiB) Zobrazeno 3881 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět