Velké jarní putování IV.

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše: Zakonceni v pozdne odpolednich hodinach na Zbraslavi v restauraci U Pristavu nebo Skoda lasky, pokud bude jeste chut a dobre pocasi :) .
Co to je pozdní odpolední hodiny? Tak pro představu jaký je to asi čas? Nebo časové rozmezí?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Pokud se dohodneme, ze bude zakonceni u Zitnych, tak zakonceni na Zbraslavi pada, tim padem vyznam slova "pozdni odpoledne" ztraci smysl :) a zajemci o nocleh spi u plukovnika, ze?

Jinak myslim, ze vynechame Amber Hotel, ale zachoval bych po Cholinskem moste Novy Knin a Malou Hrastici pro atraktivnost, pak pripadne presun k Jelinkum nebo rovnou k Zitnym :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Elden »

Tak to mě mrzí, ale nemohu jet. Již dříve jsem přislíbil účast na narozeninové oslavě.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Pokud nepojede p.Černý a zakončení bude u Plukovníků, tak se ptám jak to bude s masem? Lístky nejsou... Nebo se zeptat u Jelínků na statku, zda nemají nějakého staršího , nemocného koně... :mrgreen: Konina je teď hit třeba mi chutnají masové koule z Ikea. Dejte teda vědět zda se mám zeptat Hradce, zda by třeba s paní nedorazili...

Jinak se připojím v Benešově.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

Nějaký typy na ubytování? Asi přijedem i s novopečeným otcem z Valašska ;-)
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

S grilem už umím..Mohl bych se tím živit o poutích. :mrgreen: Tak se vyjevte kde to zakončíme,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Sestra Marie
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: ned 24. úno 2013 15:20:50
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Sestra Marie »

Zdravím cestovatele, pokud by byla účast i pro nové členy, pak bych se též ráda zúčastnila, leč na 100% ještě nevím, ale vůle má je silná, tak snad by neměl býti problém! :)
... Bůh tomu chtěl...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Ucast novych je samozrejme mozna. Pokud by jel kolega doktor Vesely, tak se domluvte jeste s jasnym sokolem treba na spolecne ceste, jedete vsici z Moravy :P

Jinak to zakonceni u plukovniku bych bral jako domluvene na 100%, co plukovniku? Jestli tam bude mit volno na nocleh, tak u nej muzou cestovatele z daleka prespat, ovsem dodrzujte narizeni, ktere jsem vyhlasil tusim na vyrocni schuzi :lol: , at z toho nejsou zase problemy. A jestli muzes plukovniku zaridit neco na gril, tak to nakup a pak nas zkasirujes.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:...ovsem dodrzujte narizeni, ktere jsem vyhlasil tusim na vyrocni schuzi :lol: , at z toho nejsou zase problemy...
Pane předsedo, Vašemu pokynu rozumím - ale: ZASE problémy? Ony už snad někdy nějaké byly? :o
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:tak u nej muzou cestovatele z daleka prespat, ovsem dodrzujte narizeni.
Rozumím a dám si příště pozor. :oops: :lol:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Sestra Marie píše:Zdravím cestovatele, pokud by byla účast i pro nové členy, pak bych se též ráda zúčastnila, leč na 100% ještě nevím, ale vůle má je silná, tak snad by neměl býti problém! :)
A můžete vzít s sebou i matku představenou.

Jinak mám opravdovou možnost si od kamaráda půjčit pohřební vůz. /Nevím ještě jestli s rakví nebo bez-oni tam standardně jednu vozí./. Pokud by se tak stalo tak můžu vzít ještě jednoho dopředu a jednoho do zadu. Ten tam tam ale bude muset ležet. Kdo by jel v autě se mnou.? :mrgreen: Vůz bude mít tu výhodu, že projede všude a nikdo ho nezastaví../akorát pokud bychom se s ním chtěli fotit, musíme zakrýt logo to jsem mu musel slíbit/.
Jinak jsem předsedo sehnal nového člena,má zajímavou profesi a rozšíří naše portfolio... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Hanele píše:Pane předsedo, Vašemu pokynu rozumím - ale: ZASE problémy? Ony už snad někdy nějaké byly?
Ano byly, minimalne v oblasti drbu a vic uz bych to nepitval.
plk.Žitný píše:Jinak mám opravdovou možnost si od kamaráda půjčit pohřební vůz.
Spis Honzo potvrd, jestli je u tebe mozno prespat a jestli zajistis bufet, at Moravaci vedi co a jak. Pohrebakem to objizdet urcite nebudeme, to kdyztak nabidni jako nocleh u tebe alias zazitkovou akci :) . Soupni tam rakev s Jirkou Hradcem a kdo chce, at prilehne :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Žitný je připraven poskytnout nocleh. Rakev je zatím v hospodě a doufám že tam i zůstane. Co se týká masa, zeptám se ,co by se dalo sehnat... /Ale bez lístků fakt nevím a destičku má pokladník. :mrgreen: /
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Salaba »

Sestra Marie píše:Zdravím cestovatele, pokud by byla účast i pro nové členy, pak bych se též ráda zúčastnila...
Výborně ctihodná Sestro Marie! Byl jsem sice zpočátku poněkud rozpolcen (jsa pracovními závazky limitován) zda-li se mám onoho putování zúčastniti. Pokud však budeme poctěni Vaší účastí neváhám ;) Mohu Vám i nabídnouti místo ve svém vozidle...kde při jízdě můžeme probrat problémy jak světské tak církevní. Myslím, že v dnešní rozjitřené době plné nerváků a zmatků je určitá míra duchovní kultury přímo ideovým apelem...přiznám se, že často když mám myšlenky na duchovno vzpomenu i na Vás...všemi póry své duše přímo mě to prostupuje a já bytostně cítím cosi nepopsatelně velkého a silného... :oops: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše: Jestli tam bude mit volno na nocleh, tak u nej muzou cestovatele z daleka prespat, ovsem dodrzujte narizeni, ktere jsem vyhlasil tusim na vyrocni schuzi :lol: , at z toho nejsou zase problemy.
Jaké nařízení? Nejsem vůbec v obraze... Prosím o vysvětlení a poučení toho nařizeni bud tady ve foru nebo v SZ.... Díky
Odpovědět