Velké jarní putování IV.

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

Bere někdo kameru, at mužem zase něco natočit?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Salaba »

Sestra Marie píše:Já se bohužel nemohu zúčastnit.... :cry:
Ani nevíte, ctihodná dcero Boží, Sestro Marie jak hluboce mne Vaše oznámení neúčasti zasáhlo :| Feudál je škrob a když vyhlásil na tuto sobotu nečekanou inventuru doufal jsem, že mu v nestřeženém okamžiku uteku abych se mohl zúčastnit už jen s poznáním Vaší ryzí duše, duše tak oddané řádu a církvi...popravdě doufal jsem, že společně rozkryjeme nějaká tajemství... :oops: No inu snad příště, bohužel omluva i všem přátelům, v sobotu je v Orfeovi inventura :cry:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Doktor Vesely »

S jasným sokolem můžeme čekat v Benešově, co se týká pokladníka tak ho můžu hodit večer domů. Ale musí se nějak dostat na Zbraslav. Vezu 5 flašek slivovice s medem a 10 litru slivovice. tak kdo bude chtít tak si vezme flašky, nebo PETky.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Anglie »

Anglán bude v devět na Zbraslavi, takže bez otazníku. Ledaže by mě přes noc vyautovala nějaká bakterie.

Hanele: A nešlo by si zahrát šigrošiádu? Abys byla v Benešově spíš v půl než v celou.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Anglie: Slovo šigrošáda jsem si musela vygooglit - ale princip jsem stejně nepochopila :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

No tak snad se zitra nejak sejdeme, kdo nebude do 9:15 na Zbraslavi, tak s nim pocitame do Benesova. Tak se dobre vyspete a zitra cest ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Už mám naskladněného Pokladníka se žigulem. Cesta od s ním byla zajímavá. Museli jsem si svítit zapalovačem na tachometr, abychom vůbec zjistili ,kolik vůbec jedeme. :mrgreen: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Uff, tak to mame za sebou. Bylo to pro nas asi zatim nejtezsi putovani po mistech nataceni, hlavne diky minipredsedovi, proto jsme se odpojili nakonec driv a nejeli s vami do Hrastice, i kdyz jsme vas tam zahledli :) . Mist bylo hodne, mozna az moc, hlavne pro deti to vystoupeni, rychle obhlidnuti a zase nastup do auta bylo asi vycerpavajici. Ale jinak to moc nejde. Skvele bylo zapojeni VB auta pana pokladnika do kolony, ze zacatku jsem mel z toho trochu strach, ale nakonec to bylo fajn a budili jsme zadanou pozornost, parada :P . Pocasi taky vyslo tip top, dest padal az vecer a jak jsem dostal sms od pana pokladnika, zakoncovalo se u Jelinku v obyvaku :) . Takze proste fajn vylet s fajn lidma. Diky vsem a poprosim o nejake fotky, at je co dat do clanku, moc jsem toho nestihl.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Anglie »

Nejzajímavější bod výletu? Určitě Jistebnice. Jednak nafocení scény pózování na kašně (kde si roli pózující střihla Lída) a potom samozřejmě prohlídka tamního zámku, konkrétně jeho věže. Tady máte schody až nahoru, vylezte si tam úzkými chodbami po nich a pozor na hlavu ;) Celkově to hodnotím jako povedenou trachtaci.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ano, byl to moc pěkný výlet! Moc jsem si to užila, zvlášť na věži kostela bylo krásně! Díky všem, a už se těším na nějakou další akci!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano moc hezký výlet se zakončením u Jelínků--
fotky zde...
http://mecom.rajce.idnes.cz/putovani

už jmeno:zitny
heslo : /jmeno minipředsedy/


Už jsem si odvykl řídit auto bez posilovače...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Anglie »

plk.Žitný píše:Už jsem si odvykl řídit auto bez posilovače...
Dneska jsi to měl místo posilovny. 8-)
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Lída »

Krásný výlet, skvělé počasí, výborný oběd - moc jsme si to užili, děkujeme ;). A Babi kořenářku si dovoluji poprosit o recept na výbornou buchtu (pošli mi to třeba do SZ)... ;).
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

zdravím, výlet se povedl na 120% :-D... počasí se drželo..... Místa měli svou atmosféru např: Líšno, Vojkov.... Až teda na ty cesty, to byl děs..... :-D A nejlepší bylo zakončení výletu na statku u pana Jelínka..... a pečení u plukovníka..... Takže výlet se povedl :-D Už se těším na příští rok..... :-)
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Připojuji se ke všemu řečenému - byl to příjemný výlet. Pro mě osobně navíc zpestřený spanilou jízdou ve VB žigulíku páně pokladníka, kterému tímto děkujeme za zapůjčení vozidla do rukou plukovníka a zároveň i za celodenní trpělivost s poněkud těžkopádným stylem řízení téhož ;)
Jak to tak bývá, nejzajímavější momenty často vznikají spontánně a neplánovaně - tentokrát to byl jednak výstup na věž v Jistebnici spolu s milým výkladem místního "kastelána", jednak podvečerní "přepadovka" u pana Jelínka. Ten byl moc rád, že nás vidí, obzvlášť vděčně kvitoval demižón slivovice od dr. Veselého :D
Celkově se vše vydařilo a myslím, že náš kolektivní kolektiv se opět utužil.
Takže díky všem zúčastněným a někdy brzy zase na viděnou! :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět