Velké jarní putování IV.

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Pane předsedo, díky za upřesnění ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

No ten konec jeste neni potvrzen, stale cekam, co zjistil kolega plukovnik od pana Jelinka.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Mistr zatím neví jestli bude v sobotu doma, tak jsme zatím po poradě s předsedou tomu nechali volný průběh a zavoláme mu tu sobotu a uvidí se, zda bude chtít dorazit do Želivce..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Doktor Vesely »

Tož rozhodnuto, v sobotu dojedeme. Ještě to musím upřesnit s Jasným sokolem a sestrou Marií.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Sestra Marie
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: ned 24. úno 2013 15:20:50
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Sestra Marie »

Já se bohužel nemohu zúčastnit, neboť musím být přítomna na narozeninové oslavě Matky představené :? Bohužel, mou neúčast by krutě "odměnila" a já si prozatím nechci komplikovat pobyt v klášteře, mém jediném domově. Budu na vás všechny věrně vzpomínat :cry:
... Bůh tomu chtěl...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Já se zúčastním a jen chci poprosit, aby mě někdo před desátou vyzvednul v Benešově a počítal se mnou s místem v autě :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Asi se domluv s plukovnikem, chce take cekat v Benesove. Je ale nutne, abyste cekali na tom parkovisti u kruhace, hned vedle serialoveho mostu pres koleje, konkretne zde.

Asi by tam mohl take cekat Dr.Vesely s finistem, at nemusi az na Zbraslav. Idealne mezi 9:30 a 10:00.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Fredy »

Přátelé,omlouvám se,zítra se nemohu zúčastnit.Přeji příjemné a zajímavé putování.Budu v duchu s vámi.Ahoj Fredy. :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od huba.buba »

Je to na pytel - nemám se jak dostat ani tam , ani nevím jak zpátky. Dokodrcat se až v neděli odpoledne - to mě doma zastřelej bez varování... :(
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

To se nám to hezky sype...
Pan Jelíek nemůže, je pryč...
Počasí na grilování a výlet taky nebude nejideálnější....

http://www.novinky.cz/domaci/300265-ver ... rezim.html :cry:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, nepodléhejme skepsi a berme nepříznivé počasí jako výzvu obsáhnout co nejvíc míst natáčení za jeden den. Když si vzpomenu, jak jsme byli prvně na Líšně, také nás nevítalo zrovna vlídné počasí. Abychom pořídili první záběry (scéna s pacienty :mrgreen: ) do našeho videa, tak jsme coby maskérnu a azyl před deštěm zadaptovali místní altánek, který vyloupil už kdosi před námi... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Asi se domluv s plukovnikem, chce take cekat v Benesove... Idealne mezi 9:30 a 10:00.
Už jsme domluveni. Jen na nás asi budete muset chvíli počkat, vlak mi přijíždí až v 9:56... :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:To se nám to hezky sype...
Pan Jelíek nemůže, je pryč...
Počasí na grilování a výlet taky nebude nejideálnější....:
A aby toho nebylo málo tak já asi s Martinem pojedeme po ukončení výletu domů..... Čili nocovat asi nebudem... Ještě uvidím zítra jak na tom budu..... Ale výletu se zůčastníme a s noclehem uvidím zítra.....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Tim padem rozhodneme az zitra podle casu, pocasi a chuti, jestli vubec neco u plukovniku bude, nebo se rozjedeme domu. Pana pokladnika teda asi nemuze nekdo nekde nabrat a pak vecer hodit aspon nekam na bus ci vlak?

Zitra tedy v tomto slozeni: predsedovic, malej Mira, Olga H.?, Baba korenarka, Jiřka s Blahou, Dr. Vesely, jasny.sokol, Anglie?, Lida s rodinou, Hanele, plk.Zitny. Zapomnel jsem na nekoho? :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Vypadá to, že brzo ráno zajedu pro Pokladníka do míst, kde se točil okres na severu a pojedeme žigulikem rovnou do Benešova..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět