Velké jarní putování IV.

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od huba.buba »

Vše už bylo řečeno - nemělo to chybu (tedy nějakou větší...) ;)
Přílohy
z dílu Bestie
z dílu Bestie
vlcsnap-2013-04-29-07h43m55s50.png (544.13 KiB) Zobrazeno 4146 x
DSC01987 – kopie.JPG
DSC01987 – kopie.JPG (93.17 KiB) Zobrazeno 4148 x
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Z fotek od plukovníka uveřejněných na rajčeti vybírám jednu z těch povedenějších ;)
Přílohy
U Rudolfa Jelínka-001.jpg
U Rudolfa Jelínka-001.jpg (43.9 KiB) Zobrazeno 4132 x
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od huba.buba »

pár fotek zde http://vyhaslejblesk.rajce.idnes.cz/po_ ... _27.4.2013
jméno : zeman
heslo stejné (jméno minipředsedy)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak pokud někdo máte nějaké fotky tak to dejte demokraticky sem, ať si ostatní vyberou...

Jinak mne kolega Pokladník přivedl na myšlenku koupit ještě jedno auto a polepit to jako žigula.. Vězeňská správa vyprodávala avie na převoz vězňů.Což by pro potřeby fan Clubu vyhovovalo. Ve předu 3 lidi, vzadu ve skříni 2 /pro strážné/+za přepážkou 2 lavice na 2x 5 lidí plus 2 samotky 1x1m /pro nepřizpůsobivé/. Celkem tedy 17 lidí.. :mrgreen:
Avie nemá vzadu okna ,což snad nevadí..Jde jen o přesun.. Ušetřily bychom za 4 auta. :mrgreen:
Bylo by to další stylové auto..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:kolega Pokladník přivedl na myšlenku koupit ještě jedno auto a polepit to jako žigula..
No počkej - buďto to proveď , nebo tady o tom zbytečně nemluv! To by mohlo být bráno jako vyzrazení státního tajemství.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:...kolega Pokladník mne přivedl na myšlenku koupit ještě jedno auto a polepit to jako žigula.. Vězeňská správa vyprodávala avie na převoz vězňů.Což by pro potřeby fan Clubu vyhovovalo. Ve předu 3 lidi, vzadu ve skříni 2 /pro strážné/+za přepážkou 2 lavice na 2x 5 lidí plus 2 samotky 1x1m /pro nepřizpůsobivé/...bylo by to další stylové auto..
Wau, toť nápad hodný pana pokladníka a (aniž bych předjímal výsledky budoucích voleb či páně plukovníku nějak pochleboval - však ví, že to nemám zapotřebí ;) ) budoucího místopředsedy plk.Žitného( btw.Honzo zasloužíš si to, jen bacha na mnou diagnostikovaný tzv.bizzareho syndrom - 3-4 roky je místopředseda v pohodě a pak zblbne a zpřetrhá všechny vazby, ještě že já toho ušetřen ráči byl :D ;) ).
Ale zpět k Avii - myslím, že díky sbírce mezi členy - a možná bychom se mohli inspirovat i lidovou sbírkou třeba na Národní divadlo, sbírka po "krejcaru" na pěknou vzpomínku na doby minulé :mrgreen: - by byla naděje na úspěch... ;) ;)
Naposledy upravil(a) Salaba dne stř 01. kvě 2013 9:46:09, celkem upraveno 1 x.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych do toho šel, otázkou zůstává zda by převážná část fan club byla ochotná jezdit antonem bez oken....Zase by byla výhoda ,že bychom se neztráceli a byli bychom všichni pohromadě....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...otázkou zůstává zda by převážná část fan club byla ochotná jezdit antonem bez oken...
Jasná otázka si žádá jasnou odpověď - já bych do toho nesedl. Navíc toto vozidlo nepatří mezi nejrychlejší a marná sláva pokrok nezastavíš. To se ukázalo i při minulém výletu, kdy tempo kolony udával žigulík. Nic proti, ale níž bych už fakt nešel, to bychom opravdu mohli pořádat jen spanilé jízdy, ale ne výlety po místech natáčení. Nic bychom nestihli... ;) :D
Salaba píše:...mnou diagnostikovaný tzv.bizzareho syndrom - 3-4 roky je místopředseda v pohodě a pak zblbne a zpřetrhá všechny vazby...
Vtipné, ale tohle vidím poněkud jinak. Byť velmi nerad, ale začínám se smiřovat s tím, že v důsledku opakovaného vyvíjení nesmyslného tlaku na zveřejnění vytvořeného filmového materiálu na youtube se může stát přesně pravý opak, tedy že už nožná nic dalšího v té kvalitě, na kterou jsme byli v posledních letech zvyklí, nevznikne. Ani nevím kdo říkal - kdo seje vítr... :mrgreen: :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:...tohle vidím poněkud jinak. Byť velmi nerad, ale začínám se smiřovat s tím, že v důsledku opakovaného vyvíjení nesmyslného tlaku na zveřejnění vytvořeného filmového materiálu na youtube se může stát přesně pravý opak, tedy že už nožná nic dalšího v té kvalitě, na kterou jsme byli v posledních letech zvyklí, nevznikne... :mrgreen: :roll:
Pane kolego, dovolím si reagovat, byť se tím dostáváme mimo téma...
Asi bych to nenazvala "opakovaným vyvíjením nesmyslného tlaku na zveřejnění" - vše, u čeho já jsem byla přítomna, jsem považovala za diskuzi, demokratickou výměnu názorů členů fanklubu na zveřejňování natočeného materiálu, kde nikdo nikoho do ničeho netlačil. Je potom otázkou osobních dispozic každého z nás, jak takovou výměnu názorů ustojí a vyhodnotí a jak s rozdílnými názory (a natočeným materiálem) naloží... :|
Nicméně s Vámi souhlasím, že s panem Černým fanklub ztrácí výborného kameramana, střihače, režiséra i organizátora a (přes všechno, co třeba nebylo úplně dobré) vůbec fajn člověka.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:
Salaba píše:...mnou diagnostikovaný tzv.bizzareho syndrom - 3-4 roky je místopředseda v pohodě a pak zblbne a zpřetrhá všechny vazby...
Vtipné, ale tohle vidím poněkud jinak. nevím kdo říkal - kdo seje vítr... :mrgreen: :roll:
Předem se omlouvám, za další off topic, ale hodnotím to jen ze své zkušenosti. Měl jsem tu možnost strávit noc -tedy pozor!, upřesním- s původním panem kolegou místopředsedou již nějaký ten rok zpátky v rozhovoru do ranních hodin nad promítáním "našeho" seriálu v památečném hotelu v Roztokách u Prahy a měl jsem pocit, že ten ´kluk´ je chytej, v pohodě a dá se s ním rozumně mluvit. Pak nastal obrat, problémy... ;) ...a záhy přišel pan Černý - skvělý rekognoskátor míst natáčení, zapálený pro činnost ve fanklubu, díky jeho badatelské, filmařské a komentátorské práci získaly stránky minimálně o 1-2 levely víc ;) ...o to víc mne mrzí nedorozumnění? nějaký těžký problém? ztráta důvěry, snahy? z jeho strany... :? Psal jsem mu i SZ a moc jsem se toho nedozvěděl... Chápu, že každý z nás může mít rozličné problémy (rodina, práce, zdraví...) ale přiznám se, že (zvlášť po tak usilovné a obdivuhodné práci pro fanklub - a ještě jednou za zásluhy smekám) zmáčknout tlačítko DELETE nad svými příspěvky mi připadá trochu ubohé...
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od malej Míra »

Tak nějak se mi chce ukončit tuto tématickou odbočku výzvou k větší smířlivosti a toleranci k názorům druhých. Na druhou stranu k vlastní iniciativě všech ostatních, a to i filmařské, se meze nekladou... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
pan Černý
čekatel SNB
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:08:23
Bydliště: Řeznická, Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od pan Černý »

Kolegové a kolegyně.
diskuse o mě beze mě? Aby bylo jasno, tak do toho všeho vnesu trochu světla. Někdo z vás napsal, že tím impulzem byly opakované tlaky na zveřejnění videa na youtube, jiný oponoval, že to byla demokratická diskuse. No když do vás někdo neustále buší něco zveřejnit? Kde zůstala ta demokracie paní kolegyně, nezlobte se, ale byla jste pouze u jedné diskuse, kolik podobných bylo předtím a nebylo to jen to, toho bylo zatraceně moc, třeba před srazem v roce 2011 jsem odcházel z obhlédnutí hospody ve Velehradské jako spráskanej pes, co nic za celej rok nenatočil a je pitomá nula, hostům nebude co předvést, já měl natočen přejezd v Hraštici, což považuju i dnes za to nej, co jsem pro potřeby fanklubu kdy natočil. Zkrátka to přestávala být zábava a někteří měli chuť úkolovat, že se mi to nelíbilo? Komu by se to taky líbilo, že. Moje akce, kdy jsem si s několika málo lidmi domluvil natočení něčeho, tajně, aby o tom nikdo nevěděl, byly zpětně nazvány partyzánštinou. Nemohu za to, že svá videa tvořím, jak je tvořím a ne, jak si někdo přeje a v SW v kterém je tvořím, napadá mne jediné slovo, nenapíšu ho. A pokud moje chování někdo nazve „bizzareho syndrom“, na to mám jednoduchou odpověď, mám pocit, že ten kluk vás všechny o peníze připravoval, o co jsem koho připravil já? Já spíš investoval, zkuste najet na sekci místa natáčení, zamyslete se, které místo jsem nefotil, zkuste ta místa sjezdit a pak se pokuste zmínit, kolik stály pohonné hmoty. O co jsem vás tedy připravil? Skutečnost, kdo zatáhl upgrade stránek, jde zjevně mimo vás, pane kolego, prostě když jsem něco domluvil, tak jsem to i zatáhl, pro mě je slovo víc, než stohy smluv, já se rád dívám do zrcadla, když se ráno musím oholit, i když není při tom pohledu, o co stát:D.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Timto pravdivym prispevkem pana Cerneho tady ukoncuji tuto diskuzi. Kazdy dalsi prispevek nezapadajici do tematu jarniho putovani bude smazan, bez milosti.

Dopisuji nyni zpravu z putovani a rad bych to pres vikend zverejnil. Pokud jeste nekdo mate fotky, zaslete je na infomail. Zatim mi stale chybi tvorba jasneho sokola...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Nemá někdo mojí srovnávací fotku jak jsem u kašny? :mrgreen: :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak zprava i s fotkami je konecne na webu, tak snad se vam to libi :) :

Velke jarni putovani 2013
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět