Velké jarní putování IV.

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak zakladam toto tema, jelikoz se blizi tradicni cas, kdy v dubnu vyrazime po mistech nataceni serialu. Loni jsme zamirili na sever a navstivili tak premierove dalsi mista. Letos bychom mohli opet zamirit dolu na jih od Prahy a zopakovat si tak nektera mista, na kterych jsme dlouho nebyli. Itinerar zatim davam dohromady (nevim, jestli se zapoji i pan Cerny), takze ho sem pozdeji umistnim. Nicmene o terminu mam jasno - sobota 27.4. Kdo se pripoji? Hlavne, at nam vyjde pocasi a uz nesnezi :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

uvidím, možná se připojím ;-) Tak tedy jsem zvědav na ten itinerář...... No prý v Praze je to Pohoda, ale u nás je 50cm sněhu :-D
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Já zřejmě ano :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Já také můžu a říká předseda na jih, tak se alespoň ohřejeme...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Tady jsem sestavil prozatimni plan cesty:

Start na Zbraslavskem namesti v 9:30
Benesov (Pan ze Salcburku - Rudy zmizel s Honzou a embeckem Nemcum)
Hotel Amber Konopiste (Ruze pro Zemana - Sachs jde za Kuffou)
Lisno (Vyznavaci ohne) - tady je to na zvazenou jestli se nam tam bude chtit, preci jen nic noveho tam asi nenajdeme
Vojkov (Vrah se skryva v poli a Stvanice) - mozno zopakovat a rozsirit Beh Karla Mutla
Kosova Hora (Smrt u jezera - Honza bezi k domovu)
obed, nejspis v Sedlcanech
Chlum - Nalzovice (kostel a hrbitov z Krizove cesty)
Krepenice (autobus. zastavka, kde vystupuje varhanik Michalek)
Cholinsky most (Konec velke sance - "kokrouč" :) )
Novy Knin (Smrt u jezera - hranicni prechod)
Mala Hrastice - (zeleznicni prejezd - Vrah se skryva v poli a Stvanice)
silnice mezi Mala Hrastice a Nova Ves pod Plesi (Stvanice a pani ridici na silnici)
Skalka u Mnisku pod Brdy (Rubinove krize, Bestie a Mimikry)
Cisovice (nadrazi v Bestii)

Zakonceni v pozdne odpolednich hodinach na Zbraslavi v restauraci U Pristavu nebo Skoda lasky, pokud bude jeste chut a dobre pocasi :) .
Je toho dost, ale jako vzdy to zvladnem ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...o terminu mam jasno - sobota 27.4....
Pane předsedo, vy mi snad čtete z kalendáře. Lepší termín bych nevybral ani já. :)
K itineráři asi tolik: Určitě zařadit místa, na kterých jsme byli jen jednou-dvakrát nebo vůbec (viz Hraštice, kde krom nás "fimařů" asi nikdo organizovaně nebyl). Tedy dále Motel Konopiště, Vojkov, dal bych i Líšno kvůli jedinečné atmosféře, i ten křížek, kde Rudi stopuje dodávku. Asi bych tentokrát vynechal Benešov (možná i Skalku, protože zabere dost času), kde jsem byli pokaždé, ale přimlouval bych se za Jistebnici, byť je to trochu zajížďka. Tam jsme byli jen jednou. Příště můžeme vynechat Vojkov i Jistebnici a zase zařadit ta bližší místa (Benešov, Sázava atd.).
Klidně bych vyrazil i v 9:00 nebo v 8:30, záleží, jak se dostanou přespolní... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:Asi bych tentokrát vynechal Benešov...Klidně bych vyrazil i v 9:00 nebo v 8:30, záleží, jak se dostanou přespolní... ;) :D
Jestli se můžu přimluvit za ponechání Benešova i času odjezdu ze Zbraslavi v 9:30 - zjednodušilo by mi to dopravu - a před desátou bychom se mohli potkat na "staveništi" u benešovského nádraží ;)
Ale bude-li třeba, přizpůsobím se většině.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak to jsem rad, ze termin vyhovuje. Vybirali jsme ho totiz pred casem s panem Cernym. Klidne tedy zaradime Jistebnici, zdalo se mi to uz moc z ruky, ale muzeme neco vynechat. Jen kdy ji tam zaradit? Jestli tam jet uz z Lisna po E55, kolem Milicina (Pan ze Salcburku - Rudy, vy jste extratrida :) ) a zpatky pak nahoru zpet na Vojkov a pres Sedlcany do Chlumu? Nebo z Lisna do Vojkova a pak dolu do Jistebnice a zase zpet nahoru do Chlumu? Zda se mi vyhodnejsi prvni varianta. Obed bud ponechat v Sedlcanech nebo zkusit Jistebnici. Anebo opet v Milicine v Ceske Sibiri, jako predminule, jestli to nebude moc brzo. Kdyztak mrkni na mapu jako hlavni ridic s navigaci ;) .
Start dame v tech 9:00, to by melo stacit. A Benesov ponechame, je to na trase a muzou se pripojit i dalsi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od jasny.sokol »

Já bych taky nevyřazoval Líšno.... Ta atmosféra atd a navíc mužem natočit i scénku jak se jde k altánku nebo tak něco....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od malej Míra »

Souhlasím. Start v 9:00 by byl ideální, v Benešove naberem Hanele, ještě před tím obhlédneme "staveniště", dal bych Líšno, Miličín, Jistebnici (vše po E55), potom Vojkov, Kosovu Horu, Nalžovice a okolí, most a pak podle časových dispozic a možností. Zvážíme tedy ten Motel a asi vynecháme něco na konci, co je blíž Praze.
Příště až pojedeme na jih od Prahy můžeme zase vynechat Jistebnici, Vojkov, Kosovu Horu a Nalžovice a soustředit se na Sázavu, Benenšov, Jílové u Prahy, Štěchovice, Nový Knin, Mníšek... ;) :D
S tím natáčením bych to viděl střízlivě. Pokud to má k něčemu vypadat, tak to chce důkladnou přípravu a dost času "na place". Věřte zkušenému. A navíc, čím víc čumilů - tím víc režisérů také nepřispívá kvalitě výsledku (viz Memoriál Karla Mutla). :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Honza Zeman »

Jeste je tu snad jedna moznost na zaver putovani. Dostal jsem ted zpravu od plukovnika, ze zrovna v sobotu 27.4. ma volno pan Jelinek, tak bychom mohli putovani zakoncit u nej na farme a okouknout kone a zazemi. Tusim, ze bydli v Pohori u Jiloveho? Co na to rikate? Myslim, ze by souhlasil, vid plukovniku :) ?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

Skvělé nápady, kolegové. Snad nám to vše vyjde podle plánu. A díky za vstřícnost :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od malej Míra »

OK. Pokud to klapne, tak bychom asi rádi protentokrát vynechali Kozí Hory, Hraštici, Čisovice a Mníšek a z Nalžovic nebo od cholínského mostu bychom to střihli směr Jílové, kde Sorensen marně čeká na Bláhu a pak k Jelínkovům. Mohli bychom si po cestě dát Křečovice: "Chlapi, nelejto to pivo z těch voken, podívejte se jak vypadám..." nebo: "Dali mi nový auto, tak to jdu projet" :mrgreen:
V tom případě bychom ale určitě stihli ten motel na Konopišti ;) :D
Koneckonců bychom mohli loupnout okem i na místa natáčení "Zdivočelé země", to je při cestě.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od Hanele »

No jo, ale to potom bude téměř identický program jako před dvěma lety - a já se právě těšila na ta nová místa! :? Ale nechám to na organizátorech - a na panu Jelínkovi ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování IV.

Příspěvek od plk.Žitný »

Už jsme u p.Jelínka byli ohledně Kuby,, Delagace Žitný,m.Míra O.Halámková.
Myslím, že exkurzi by mistr jistě snesl..
A zakončit to můžete klidně u Žitných a p. Jelínka pozvat...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět