Výroční schůze 2013

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od nalim159 »

Nebylo by možné sem dát onen zmiňovaný test, celkem rád bych si poměřil svoje znalosti ;).
Díky
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

O to bych se předsedo přimluvil také , ať každý vidí,jaké má mezery...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak si to zkuste, ale cestne ;)
Přílohy
Vědomostní test ze seriálu Třicet případů majora Zemana.docx
(15.29 KiB) Staženo 181 x
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, ještě jednou bych chtěl poděkovat celému organizačnímu výboru i všem zúčastněným za skvělou výroční schůzi a těším se na další akce. Doufám, že důvěru ve mě při volbách vloženou nezklamete... ;) :D
Hanele píše:...A pokud jde o návrh pana předsedy - ráda se ujmu přípravy vědomostní soutěže na příště...
...v Tom případě připravím vědomostní test na výroční schůzi 2015. ;)
Naposledy upravil(a) malej Míra dne úte 19. lis 2013 9:45:23, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od nalim159 »

Hombre píše:Tak si to zkuste, ale cestne ;)
Těžká písemná práce, i já jsem měl co dělat... :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Hanele »

Vidím, pane kolego, že ten test vyvolává stejné reakce :lol:
A teď si ještě představte, že na to máte jen 15 minut - a žádnou nápovědu, samozřejmě. Navíc velkou konkurenci v podobě zkušenějších kolegů... O to víc si cením svého vítězství - byť to bylo skutečně o prsa :oops:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od nalim159 »

Tak to, Hanele, moc gratuluji ;) ...
Jen snad dodám, že nejhorší jsou otázky, kdy to úplně slyšíte, vidíte, ale prostě si nevybavíte (u mě to jsou třeba psi pana Wolfa - tady mám v uších i jeho hlas, i tu dikci, jak na psy volá, ale bohužel)... Potom jsem nedal role pana Tomsi, jelikož k němu nemám takový vztah jako vy ;). Pak jsem si nevzpomněl na komplet Zbraslav, byť jsem zrovna tento chyták "hrál", stejně jako Vy. To je pak fakt ke vzteknutí, tak děravá hlava :lol:

Dále - název kamionu Sorensena - absolutně se nechytám, kdybych se nepodíval, tak nevím. Nevím ještě 24. A u 27 bych viděl prostor pro diskuzi - střelila Rosemarie oba dva? Já žiju v domnění, že Hackl Hanku stáhl, ale trefená zasažená snad nebyla... Jo, a název zbraně též nevím.

Ale je fakt, že jsem žádný díl už celkem dlouho neviděl, takže bez přípravy... Ano ale 6 kousků není zase tak špatné skóre...

PS: Než jsem si vzpomněl na správné křestní jméno Hrabáka, napsal jsem (jaksi automaticky) Josefa :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Hanele »

nalim159 píše:Tak to, Hanele, moc gratuluji ;) ...
Díky, Nalime :)
Myslím, že je to opravdu test pro velké znalce a milovníky seriálu. A potíže nám působily přesně tytéž otázky - zbraně, auto, jména psů... :oops:
nalim159 píše:PS: Než jsem si vzpomněl na správné křestní jméno Hrabáka, napsal jsem (jaksi automaticky) Josefa :mrgreen:
Tohle je taky jen pro zasvěcené - něco jako cimrmanovský vtip pro chemiky - H2SO5 :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

U te zbrane, kterou strilela Rosemarie, stacilo napsat "Flintuvka". Mozna jsem to tam spatne vyjadril :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano je to Flintůvka. Ta zbraň oficiálně neexistuje.Továrník Čadek to říkal a ten zbraním jak známo rozumí.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od děda Dejmek »

Test parádní, pěkně těžkej, ale většinu jsem dal :)
nalim159 píše:... A u 27 bych viděl prostor pro diskuzi - střelila Rosemarie oba dva? Já žiju v domnění, že Hackl Hanku stáhl, ale trefená zasažená snad nebyla... Jo, a název zbraně též nevím. :mrgreen:
Stejně i já, dle mě taky střílela jen na Hackla. A zbraň snad žádný název nemá, je to podomácku udělaná puška s dalekohledem a tlumičem výstřelu, neznámé ráže ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:U te zbrane, kterou strilela Rosemarie, stacilo napsat "Flintuvka". Mozna jsem to tam spatne vyjadril :)
No, původně jsem to vůbec nechtěl rozporovat, ale teď, když si to tu čtu mi to nedalo a pustil jsem si příslušnou scénu znovu. Totiž vždycky jsem si myslel, že když Fanta mluví o "Flintůvce", že tím myslí Zbrojovku v Brně - továrnu, kde dříve pracoval a při tom mimoděk sáhne do stojanu pro jednu z pušek. Teď mám ten dojem zase. Podle mého názoru ta konkrétní puška jméno nemá... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od děda Dejmek »

malej Míra píše:
Hombre píše:U te zbrane, kterou strilela Rosemarie, stacilo napsat "Flintuvka". Mozna jsem to tam spatne vyjadril :)
No, původně jsem to vůbec nechtěl rozporovat, ale teď, když si to tu čtu mi to nedalo a pustil jsem si příslušnou scénu znovu. Totiž vždycky jsem si myslel, že když Fanta mluví o "Flintůvce", že tím myslí Zbrojovku v Brně - továrnu, kde dříve pracoval a při tom mimoděk sáhne do stojanu pro jednu z pušek. Teď mám ten dojem zase. Podle mého názoru ta konkrétní puška jméno nemá... ;) :D
Přesně tak, flintůvka byla zbrojovka, ne puška... ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Blanka »

Přátelé sice je to tady samý znalec ale pokud mi to čas dovolí, napadlo mě na příští výroční schůzi připravit vědomostní soutěž i pro slabší členy fanklubu ;) asi tento úkol zadám panu předsedovi abych se i já mohla zůčastnit a budu doufat že se ke mě někdo přidá :mrgreen: Jinak samozřejmě smekám před všemi kteří soutěžili :) ... já jsem si z celého testu vzpoměla pouze na jméno jednoho psa :? Budu se asi muset místo domácích prací pustit do podrobného studia seriálu...
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Hanele »

Anebo, Blanko, můžu rovnou já připravit dvě verze - jednodušší a složitější ;) Přece jenom, s testy a jejich přípravou mám z jazykovky určité zkušenosti, tak si troufám říct, že bych snad dokázala i správně nastavit úroveň obtížnosti 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět