Výroční schůze 2013

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Hanele »

"Má pravdu, předsedo!" :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja s tim nemam problem, aby nebyli zverejneni hoste, jen to jeste muze dopadnout vselijak. At klidne kolega plukovnik zverejni ty, kteri nam to prislibili, snad to tim nezakrikneme :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak já to odtajním. Slíbili R.Jelínek Regina Rázlová,Ivo Niederle a kaskadéři... Další hosté jsou ještě v jednání. Hlavně aby bylo dost aut. ;)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Elden »

Skvělá práce, plukovníku.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě jeden bombónek měl by dorazit p.Jirsa -tvůrce figurky majora Zemana . Slavnostně předá do rukou předsedy figurku i s náhradním oblečkem. Dnes jsem s ním mluvil. Říkal,že se figurka dobře prodává i v USA mezi sběrateli.Bohužel hloupí Američané seriál a figurku nepochopili a představují tam našeho Honzu jako ,,Rudého lovce imperialistických agentů,, což je velmi nepřesné. Líbí se jím hlavně uniforma.
P. Jirsa by rád promluvil s dalšími umělci ohledně jejich ,,naklonování. Takžr pokud bych tam nebyl a potuloval se v okolí pán co drží v ruce figurku,tak ho uveďte dál. Je to pan Jirsa.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě dodatek.
Dnes jsem telefonicky mluvil s mladým Brůnou /p.Kubíčkem/, se kterým se mi podařilo spojit nakonec přes jeho dceru./Kterou mi můj podřízený agent našel :mrgreen: / Svůj telefon prakticky vůbec nebere. Bohužel ho právě pustili z nemocnice ,takže nemůže přijít. Rád vzpomíná na na srazy na kterých byl, všechny Vás pozdravuje a myslím, že je náš fan club u Kubíčkovic rodiny velmi dobře zapsán.. ;)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od huba.buba »

Tak VB žihadlo dostalo na poslední chvíli zimní obutí , takže pro nějakého hosta mohu zajet tímto speciálem...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak to by jsi mohl pro p.Pohana. Dnes mi to potvrdil a pojedeš i trochu po chodníku ve vnitřní Praze. /Mistr nemůže moc chodit/. Bude to mít mistr s celou parádou.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Fredy »

Zítra máme doma oslavu narozenin dcery.Zkusím se utrhnout,ale neslibuji to na 100%....Ahoj Fredy.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Fredy píše:Zítra máme doma oslavu narozenin dcery.Zkusím se utrhnout,ale neslibuji to na 100%....Ahoj Fredy.
Nechci ti pane kolego radit,ale když já jsem vyráběl potomka tak jsem bral v úvahu, aby případné narození nekolidovalo s oslavami založení fan clubu, tedy v půlce listopadu. Tak vezmi dcerku s sebou. Kdy se jí poštěstí,aby jí popřáli naše celebrity,, :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Elden »

Výroční schůze se vydařila. Plno hostů, kteří vyprávěli zajímavé historky, volilo se a také soutěžilo. Díky panu předsedovi za poměrně těžký test k seriálu. To si pak člověk uvědomí, co za detaily přehlédnul, resp. si na ně není schopen v daný moment vzpomenout.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak i ja se pridam s hodnocenim, verim, ze opravnene kladnym. Hoste byli bajecni, skvele bylo, ze nezklamal pan Jelinek a dorazil i s manzelkou. Prijemnym prekvapenim byl prijezd pana Srstky s manzelkou, takze tam pan Engel nebyl za kaskadery sam. Pan Pohan rovnez vtipny a i pres pohybove omezeni v dobre nalade. No a o Milanovi Hejrovi jiz vime od minula, ze je to fajn spolecnik a informaci o serialu vi dost. A to ze nevysel pan Niederle a pani Razlova uz nas tak nebolelo. Volby dopadly prakticky tak, jak jsem si myslel, ze dopadnou. Gratuluji malemu Mirovi k funkci mistopredsedy a kolegovi plukovnikovi ke clenstvi v damske revizni komisi. Doufam, ze sve clenstvi v ni nebude zneuzivat :) . Soutez se tedy snad libila, priste mozna trochu snizim nastavenou latku, ale i tak verim, ze to bylo vyvazene. Gratuluji vitezum, cest porazenym :P . Kdyby se tak nekdo na priste nasel a neco podobneho vymyslel, abych si mohl take zasoutezit, vubec bych se nezlobil ;) . Bohuzel trochu neverejne probehlo predani tvurcu figurky majora Zemana nasemu fanklubu, z casovych duvodu pana Jirsy, takze i timto mu dekuji a zatim jsem se ji zmocnil ja a doma si ji vystavil. Figurka muze byt putovni a bude-li o ni mit nekdo zajem, rad ji zapujcim. Diky personalu Penzionu Polly za obsluhu a pripravu obcerstveni, urcite to zase nekdy vyuzijeme. A nebyli bychom komplet, kdyby se neukazal kolega Kraken a dokonce si nezazpival :P . Takze jeste jednou diky vsem za ucast a kdo mate fotky, tak zasilejte, souhrne info na web urcite vytvorim.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

I já se připojuji s kladným hodnocením večera. Sice mě mrzí že to hosté na poslední chvíli odřekli, ale zase mi ubyla práce s logistikou. Nevím uplně přesně co tím pan předseda myslel že nebudu členství ve vedení zneužívat,protože moje úmysly s fan clubem jsou čisté jak horská studánka... :mrgreen: Milánek nezklamal...
A s umělci to byla myslím ta pravá ,,družba,, Jinak děkuji členům za projevenou důvěru kterou se budu snažit nezklamat. Doufám že pana Jirsu někdy uvidíme. Dohodli jsme se, že osloví p. Jelínka a naši Lidušku . Ta se bude vyrábět /pokud bude souhlasit / v těch černých šatech , co jí na pohřbu plk. Kaliny tak slušely,,, :mrgreen: Jinak chválím kolegu K , který se letos taktně zdržel předvádění své tvorby naším hostům. Dokonce ani nevydal nové CD. O to více mě potěšila vzpomínka na pohádku o pejskovi a kočičce, která patří k mým oblíbeným.Prostě večer byl ales gute. Důkazem spokojenosti je to ,že si předseda vždy ke konci zapálí doutník. Bohužel ne Kubánský , za což ho jako ideolog musím pokárat... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Lída »

Byl to krásný večer, děkujeme všem... :) . A Michalovi doma stále říkám: "Tak tys to podepsal...!" :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Hanele »

Dobře, že Michal podepsal! :D Aspoň máme dalšího platného (a platícího ;) ) člena... Jinak též díky všem za organizaci i za účast - bylo to milé, příjemné, dokonce si troufám říct, že na naše poměry i velmi decentní. A pokud jde o návrh pana předsedy - ráda se ujmu přípravy vědomostní soutěže na příště. Tak už se těšte! 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět