Výroční schůze 2013

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od nalim159 »

Hombre píše:U te zbrane, kterou strilela Rosemarie, stacilo napsat "Flintuvka". Mozna jsem to tam spatne vyjadril :)
Takže to mám správně, Flintůvka je to jediné, co mě napadlo, nicméně...
malej Míra píše: No, původně jsem to vůbec nechtěl rozporovat, ... že když Fanta mluví o "Flintůvce", že tím myslí Zbrojovku v Brně...
Přesně tak, Flintůvka neboli Flinta = Zbrojovka.- A dodnes se ve štatlu říká "jít na Flintu" (což se rovná jít na Zbrojovku).
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

No vidite, a ja celou dobu ziju v dojmu, ze to mysli k te zbrani, kterou pritom bere do ruky. No chybicka se tedy vloudila, omlouvam se :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak info a fotky jsou jiz na strankach. Skoda jen tech neostrych fotek od kolegy plukovnika :roll: ;)

Výroční schůze fanklubu 16.11.2013
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Hanele »

Výborný článek, pane předsedo! :D Oceňuji zevrubnou reportáž z celého večera i podrobnou analýzu naší roční činnosti. Snad se nám tedy v příštím, v mnoha ohledech jubilejním, roce konečně podaří najít stabilní místo ke scházení...
PS: Bylo by také dobré do příště naučit kolegu plukovníka pracovat s fotoaparátem :mrgreen: A vzpomene-li si někdo, nebyla by od věci ani kamera ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Dobrý den všem,
jako nový člen si nejsem jistý, jestli mi přísluší reagovat na téma Výroční schůze, když jsem se ještě žádné nezúčastnil, ale z pozice poctivého čtenáře si malou reakci dovolím... ;) . Referát je opravdu pěkně napsaný a těším se až se budu moct zúčastnit nějakého výletu po místech natáčení či podobné akce a setkat se s fandy seriálu.
Tušil jsem, že fanklub je plný nadšenců, ale pan předseda mě utvrdil, při pohledu na čas vložení jeho příspěvku, že se asi řídí heslem Vše pro fanklub až do roztrhání těla :lol: .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od malej Míra »

Předsedo, teď mě máš v předklonu, skvělý článek. Ten nápad s oslavou první klapky na Líšně by neměl spadnou pod stůl. Steně tak jako vyhledávání tématické hodpody, ikdyž v našem dočasném útočišti v Polly se docela snaží... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Elden »

Vypomohu si slovy mgr. Kocourkové ze Života na zámku: "Pane předsedo, musím vás pochválit. Vysoko hodnotim, ze jste ani po 10 letech nepropadl rutině." :D
Líšeň a šampaňské je vynikající nápad. A kvituji také aktivitu kolegy Borůvky.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...PS: Bylo by také dobré do příště naučit kolegu plukovníka pracovat s fotoaparátem...
Plukovníku, doplň si vzdělání, kroužek mladých fotografů plně postačí. A víš co? Ber tenhle můj plán jako rozkaz... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Výborný článek, na nic předseda nezapomněl-zhodnocení minulosti i výhled do budoucna.. Tenhle rok byl myslím ,,mediálně úspěšný,, fan club se zapsal do podvědomí veřejnosti a to hlavně zásluhou Ivo Holana /kterého zase letos pustím na západ :D / ...Líšno je samozřejmě výborný nápad a 40 výročí klapky a 10 výročí založení fan clubu jsou srovnatelná snad jen s výročím VŘSR... :mrgreen: .Hospoda, toť prioritní úkol na rok 2014.
Co se týče fotografií , tak kritiku samozřejmě přijímám :( a je to způsobené tím, že jsem si v pátek pořídil zrcadlovku, se kterou jsem se za jeden den nenaučil.. :oops: Měl jsem použít osvědčený automat.

Ještě jsi předsedo zapomněl napsat takovou drobnost , že když padlo při vyhlášení voleb jméno ideologa , že se spustil spontánní frenetický potlesk :mrgreen: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, dekuji za kladne ohlasy na uvedeny clanek. Pokud jde o cas vlozeni, tak jsem tak cinil na nocni sluzbe, kdy mam obcas paradoxne vice casu na psani a praci na strankach, nez doma :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět