Vánoční sraz 2013

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od huba.buba »

Přidávám se ke kladnému hodnocení. Oba pozvaní pánové celý večer obohatili historkami nejen z natáčení, mám dokonce slíbenu slavnostní uniformu od pana Grubera, kterou se chystal si vzít jednou do penálu! S panem Niederlem jsme zase upekli plán , jak dostat na sraz pana Němce. K celé atmosféře a průběhu večera se nedá dát jiná známka než jednička. Děkuji tímto ještě panu předsedovi za zprostředkování videoprojekce na dálku. Všechny to opět velice pobavilo.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Salaba »

Přátelé díky, vánoční besídka jak má být! ;) Hosté příjemně naladěni a hlavně překvapeni naším zaujetím o 30PMZ, účast velmi dobrá - díky spoluorganizátorům/řidičům - plk.Žitný a Fredy, díky za objednaný catering panu pokladníkovi... A díky Jirkovi 6529 vím jaká bude letos zima a díky Honzíkovi z Anglie vím, že alkohol je metla lidstva... :D Zkrátka taškařice jak jsme zvyklí... ;) Přeji všem štastné a veselé a v novém roce stálé zdraví! ;)
P.S. v soudružské debatě s plk.Žitným jsme hodnotili účast členek fanklubu, resp. členky Hanele, která byla bohužel, resp. vlastně bohudík tentokráte jedinou dámskou ozdobou na účasti členské základny. Závěrem jsme se tak s hlavním ideologem shodli, že stále je co zlepšovat a na náboru nových členek jest třeba zapracovati :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Fredy »

Také se připojuji s kladným hodnocením celé akce.Pan Gruber je dobrý vypravěč a pamětník,měl jsem možnost to zažít při cestě na akci a zpět.Byl námi příjemně překvapen,říkal mi,že by si to ještě s námi zopáknul, až pozveme pana Jelínka a pana Brabce...Jinak přeji všem kolegyním a kolegům z fanklubu příjemné prožití vánočních svátků a vše nej v nadcházejícím roce 2014! :)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Anglie »

Přítomným děkuji za účast.
Aspoň takto přeji klidný zbytek roku a úspěšný ten nový všem, kteří na (před)vánočním srazu nebyli.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Odpovědět