Vánoční sraz 2013

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

Jak jsme jiz nadhodili na vyrocni schuzi, tak i letos bychom se radi jeste naposled sesli tesne pred Vanoci, i s nejakymi temi umelci, herci atd. Termin jsme vybrali na patek 20.12. tradicne od 17:00, opet v Penzionu Polly, kde jsme meli posledni schuzi. Nehlaste se vsichni :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Hanele »

Já se hlásím :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od malej Míra »

Jak jsem již avizoval, tentýž den nám domů dorazí návštěva z kapitalistického zámoří, takže bohužel tentokrát beze mne. :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

malej Míra píše:Jak jsem již avizoval, tentýž den nám domů dorazí návštěva z kapitalistického zámoří, takže bohužel tentokrát beze mne. :?
Ještě že jsi to míro nahlásil, že budeš mít styk s občanem kapitalistického původu... :mrgreen:
Co se týká herců umělců tak jsem je obeslal, ale nevím kdo dorazí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Lída »

Předběžně se hlásí Lída a Spellmann ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:Ještě že jsi to míro nahlásil, že budeš mít styk s občanem kapitalistického původu...
Tuto připomínku jsem od hlavního ideologa fanklubu více méně očekával. Vím, co je moje občanská povinnost. Akorát, až budu vyplňovat dotazník, tak do kolonky "O čem jste spolu hovořili?" asi napíšu: "Celkem vo h...u, soudruhu klukovníku". Tak snad nebudu exkomunikován jako původní autor této věty, když jenom cituji. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:Co se týká herců umělců tak jsem je obeslal, ale nevím kdo dorazí..
Tak jak to vypadá , soudruhu ideologu ? ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Vypadá to velmi nejistě pane pokladníku. P. Brabec nemůže. S Liduškou jsem mluvil,má představení ale říkala že pokud bude moci,tak na chvíli přijde. Doufám že dorazí naše železná rezerva mjr. Hradec- tou dobou bude mít manželku v USA :!: tak bude na celý statek sám.- p. Gruber /také ještě neví/.Stručně řečeno s herci je to ,,na vodě,,. To je svodka za poslední týden...,, Nečteš svodky,,, :!: :mrgreen: Kaskadéry jsem zatím nezval..Hanka Bízová dostala doporučenou obsílku do schránky ale vidím to také bledě. Týden před tím bych zavolal ještě mladému Brůnovi, jak je na tom zdravotně.. Prostě nechte se překvapit..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Honza Zeman »

No, kdyby nahodou nevysel na vanocni sraz zadny umelec, tak se holt pobavime aspon mezi sebou. Zkousel jsem kontaktovat Alese Cibulku - zatim bez reakce. Jeste jsem zaukoloval Fredyho, at zkusi pozvat Daniela Ruzicku, autora knihy MZ - Propaganda nebo krimi, tak uvidime.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak můžu říct, že na Vánoční večírek dorazí praotec seriálu Adolf Gruber.. VAžte si toho, pojedu pro něj až někam za Kladno. Pokud se toho neujme kolega Fredy..
Předběžně potvrdil Ivo Niederle..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Lída »

Bohužel nemůžeme přijet - Spellmann má tou dobou pracovní povinnosti na Sněžce... :(
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od paní Truhlářová »

Já se taktéž omlouvám, již delší dobu mám domluvený Babinec ve Floře, i přesto, že to není čtvrtek.
Ale dávám si předsevzetí, že to příští rok s mojí účastí bude lepší..po těch letošních zmatcích. :D
Tímto také všem přeji krásné a klidné Vánoce. :)
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Hanele »

No to vypadá, že nás tam nakonec moc nebude... :? Co ostatní?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše:... Co ostatní?
Zbývá Orfeus... :D ;) No přiznám se, že i když je to teď u nás ve kšeftě pěkný předvánoční tóčo a k tomu ještě starej feudál doma klempýruje s nachlazením a podágrou tak se budu snažit v pátek dorazit. Na 15.hodinu čekám ještě jednoho kofra k prodeji barokní psací soupravy (sic takový človíček odněkud z Nuslí, ale sežene všechno... ;) , Chrášťanský se jmenuje), počítám, že kolem čtvrté zamknu kvelb a tradááá na soudružskou vánoční merendu :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vánoční sraz 2013

Příspěvek od huba.buba »

Salaba píše: kolem čtvrté zamknu kvelb a tradááá na soudružskou vánoční merendu :D
No - konečně slovo chlapa !!! :D
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět