Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, letos v breznu je to presne 40 let od prvni klapky nataceni serialu, ktera padla 22. brezna 1974 na zamku Lisno, kde se tocily sceny do dilu Vyznavaci ohne. Meli bychom urcite toto vyroci nalezite uctit a jelikoz letos v breznu vychazi presne 22. na sobotu, nabizi se idealni termin pro navstevu zahrady zamku. Jak jsem jiz nekde psal, muzeme tam bouchnout sampus a stylove sehnat nejakou klapku (daji se sehnat detske, ale jsou tam blbe anglicke napisy) a vhodne si ji popsat. Idealni by take bylo dovezt tam nekoho z hercu, nejlepe asi pana Brabce. Dale bychom tam mohli neco natocit, sehrat nejakou scenku apod., to tady nechavam k diskuzi a vasim napadum. Jen jsem si ted uvedomil, ze je zahrada nejak pres zimu zavrena a bojim se trochu toho, ze je tam cedule, ze se otevira az 1.4., nepamatuje se nekdo, jak to je? A druha vec je nase ocekavani druheho potomka - mame zatim termin na 1.4., takze uvidime, jak se to bude dale vyvijet. Kdyby to prislo driv, tak se nebudu moci ucastnit. Zatim bych ale s tim 22.3. pocital a vyhlasil to jako termin k usporadani teto akce. Co vy na to?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od huba.buba »

Nápad jak noha, předsedo. klapka by se určitě dala sehnat. Ohledně ,otvírací doby,, by se někdo při cestě kolem měl podívat, např. Lukáš z Mokré lhoty to má za rohem.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Letošní "40" je určitě dobré tak nějak hezky společně oslavit! ;) A nějakou hezkou klapku k tomu určitě seženeme. 8-) ;) Termín také vypadá dobře, myslím, že na kulturní program na Líšně by mohl navazovat tak nějak ideologicky přátelsko-společenský program s připomínkou doby kdy jsme nejen "zakládali Sbor" :D

P.S. TĚRAZKY SOM MAJOROM!!! :o Jo jo jooo, Terezko, Haničko, Lucinko, Ireeeéénko....! Já su tak šťastný!!! :D Ještě 1523 příspěvků a mám ho jak malej Míra...! :D Myslím ten bodový součet komentářů! :mrgreen: :lol: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Čekal jsem, jestli s tím nápadem někdo přijde, a stalo se :) Rozhodně by se to oslavit mělo, kdyby se podařilo zajistit i přímo účast Honzy Zemana, byla by to fantazie! ;)
P.S. a navíc, víte, kdo se narodil 22.března???
LaFontaine??? Mussolini??? Mikuláš Dačický???...ne ne, přece
JÁ!
:lol:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od kraken »

Já jsem se narodil 13. března
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od jasny.sokol »

no a co třeba pozvat pana Jelínka také si na Líšně střihl roli (4díl) :-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Vsechno se to odviji od toho, jestli bude zahrada otevrena uz v tom breznu. Pokud by se otevirala az od dubna, tak to cele muzeme soupnout treba o mesic a spojit to s jarnim putovanim. Samozrejme, ze oslovime i pana Jelinka.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od plk.Žitný »

Možná by se to s vedením zámku dalo domluvit, když bychom tam přivedli VIP hosty.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

plk.Žitný píše:Možná by se to s vedením zámku dalo domluvit, když bychom tam přivedli VIP hosty.. :mrgreen:
Apropó, zámek byl přece nedávno pořád na prodej...A koukám na katastr, že se prodal, protože aktuálním vlastníkem zámku je již CCK servis s.r.o.!!! :o
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Willy Kleiber píše:...koukám na katastr, že se prodal, protože aktuálním vlastníkem zámku je...
Pane kolego pátral jste stejným směrem jako já...není důvod to tady rozebírat ale pokud budete pátrat dál zjistíte zajímavé souvislosti (tj.majetkovou strukturu nynějšího vlastníka a vlastníka za dob "za komára" jak říkají na Moravě). Popravdě nedělá to na mě dobrý dojem, spíš někdo šikovně hezky zase něco lukrativně "zprivatizoval" :evil: Jinak jsem prověřoval alespoň možnost návštěvy zahrady zámku ale nikdo nic neví...
Btw. jinak chápu Willy, že by ses po letech opět rád pořádně vykoupal v pěkné koupelně... :mrgreen: :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od jasny.sokol »

Já si myslím, že by s přístupem do zahrady neměl být problém. Já totiž jsem se tam dostal v zimních měsících uplně normálně zadem přes takový lesík... Nevěděl jsem že je tam nějaká vstupní brána tak jsem šel kolem potůčku přes takový lesík tam i zpět a pohoda. Více na mapě......http://mapy.cz/#!x=14.689609&y=49.73347 ... 1064_1&t=s
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

jasny.sokol píše:...tak jsem šel kolem potůčku přes takový lesík tam i zpět a pohoda...
A kdo převádí, Kadlec? Prej má nějaký vroubky ještě z Protektorátu... 8-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od huba.buba »

jasny.sokol píše: Já totiž jsem se tam dostal v zimních měsících uplně normálně zadem přes takový lesík...
Nejmenoval se někdo z Tvých předků Kosík?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak mam potvrzeno, ze zahrada je normalne pristupna i ted, kolega bydli kousek odtud a včera to byl ověřit. Takze v pristupu nebude problém.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od plk.Žitný »

No a já už jsem v jednání s makléřkou realitky ,která objekt t.č. spravuje aby nás pustili dovnitř. Slíbila, že se optá majitelů a zavolá.Tak uvidíme...pokud by se tak stalo, natočím výstřel z okna, kde střílel Kalina. Nevím, zda to ovšem klapne na tu sobotu. Ale dovnitř bychom rádi ne?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět