Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Se mnou to opět nakonec vypadá špatně :cry: sklátila nás nějaká nemoc...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak kelimky mam, vezmu tedy jen jednu flasku nealko sampus, kdyz plzenaci vezou take. U nas na namesti tedy naberu Honzu, jestli to jeste ctes, tak staci kolem 8:15. Vstup do zamku pry bude nejdriv v 10:00 (dle s.plk. Zitneho), takze neni kam spechat.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:Vstup do zamku pry bude nejdriv v 10:00 (dle s.plk. Zitneho), takze neni kam spechat.
Jestli je to tak, tak já pojedu vlakem až o 2 hodiny později, než jsem chtěla, a poprosím, aby mě někdo vyzvednul na nádraží v Benešově v 9:49... :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Willy Kleiber píše:Se mnou to opět nakonec vypadá špatně :cry: sklátila nás nějaká nemoc...
Willy Willy, jako bych Ti neříkal, že ty vlhký suterény nejsou pro Tebe! :? V Krakowě nebo na Moravě bylo sic horko ale jak se káča se nakonec pěkně okotila co? ;) A pak kdyby ses na zámku nechtěl ještě koupat... :D No nic, tak "šášky" dáme příště, Rudiho to v SS naučili mizerně :mrgreen: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše:
Willy Kleiber píše:Se mnou to opět nakonec vypadá špatně :cry: sklátila nás nějaká nemoc...
Willy Willy, jako bych Ti neříkal, že ty vlhký suterény nejsou pro Tebe! :? V Krakowě nebo na Moravě bylo sic horko ale jak se káča se nakonec pěkně okotila co? ;) A pak kdyby ses na zámku nechtěl ještě koupat... :D No nic, tak "šášky" dáme příště, Rudiho to v SS naučili mizerně :mrgreen: ;)
No jo... :cry: fakt mě to hodně mrzí, dnešní absence...ale věřím, že to stálo za to. Těším se aspoň na nějaké komentáře...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak se myslím výlet podařil,i přes drobné prostoje. Jinak to naplánovat nešlo.Na Líšně jsme myslím viděli a natočili,co jsme chtěli..
I když mě mrzí,že ten,kterému jsem půjčil kameru se zoomem aby mne natočil,jak střílím z okna /Co by Kalina/ natočil jen trávu. :cry: Tak jen doufám,že to někdo z vás obstojně natočil... Znovu připomínám, že neschválené fotky uvnitř Líšna se nesmí dostat na net. Dal jsem slovo důstojníka STB. :mrgreen: :mrgreen: Tak kdo co má,deje to pod heslem na Rajče a něco z toho vybereme .
Posílám odkaz,co jsem natočil já...
Uživatelské jméno je :lisno
heslo je jméno předsedova prvorozeného syna

http://mecom.rajce.idnes.cz/lisno
tak ostatní následujte mého příkladu...

Dále jsem rád ,že mezi nás přišel i můj kamarád ,majitel terária a českého lva ,kterému jsem dal pracovně přezdívku ,,prokurátor Ševčík,, :mrgreen:
Není to ještě zdatný Zemanista,ale učí se... :mrgreen:
Přílohy
final.jpg
final.jpg (158.63 KiB) Zobrazeno 4254 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím vás, také se musím připojit k hodnocení dnešní akce... Líšno bylo super, bylo to neopakovatelné, kdo nebyl, může litovat. Skvělou atmosféru pak navodil pan Jelínek, který nám na Líšně zapózoval při jeho záběru, když střílí po Petru Haničincovi. Škoda že se pan Jelínek nebyl podívat uvnitř zámku. Odpolední část programu byla taky super. A pan Grubner byl taky v pohodě. Teda ten si toho pamatoval.... Doufáme, že jsme se s oběma pány neviděli naposled... A pro vás ostatní co jste fotili interiéry zámky, tak by bylo dobré kdyby jste to rozeslali pod heslem at mužem z toho vytvořit nějakou fotokoláž nebo at muže něco promítnout na výroční schůzi. Samozřejmě hesla by jsme znali pouze my (dnešní zúčastnění) Myslím že vás vevnitř fotilo dost Já, Plk. Žitný, Hombre, Malej Míra, Michal z Plzně takže myslím že tak pět sad záběrů bychom měli a pak můžeme vybírat.....
Tak na podobné akci nazdar :-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, byl to moc fajn vylet s raritni navstevou interieru zamku, po ktere jsme vzdy touzili, kdyz jsme na Lisno dorazili. Konecne tedy splneno, diky s.ideologu :) . Neco malo nafoceneho vlozim do galerie, zaroven prosim, aby tam take nekdo zverejnil to video s mym hereckym vykonem :) . Sampano jsme bouchli a slavnostne pripili a kdo nespechal, mohl ochutnat vytecnou babovku od pani ucitelky Lidy ;) . Strelby pak taky fajn, urcite musime jeste vytezit a zaznamenat vse od p.Grubera, to je nejspis hluboka studnice zajimavosti. A doufam, ze navstevu Lisna lze zopakovat treba s kaskadery, urcite by take meli na co vzpominat, hlavne asi p. Engel. A rovnez diky panu Jelinkovi za ochotu to vse s nami absolvovat, je to vlastne jediny vytrvalec, ktery nas prakticky nikdy neodmitne.

Lisno
Lisno
heslo stejne

Bohuzel na natocenem videu je videt nedostatecna priprava s.plukovnika, nebot pohyb rukou se zbrani je zcela obracene, nez tak cinil Kalina :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Tak "Líšno po 40ti letech" bylo naprosto skvělé! Počasí nám přálo a možnost nahlédnout do míst kde "řádil" nejen dr.Wolf ale i trojice z 'RK' byla úžasná. Přikládám odkaz na fotečky z 'vlastní zahrádky' včetně videa záškodnické střelby Rudiho "Hombre" Mauera :D ;)
Lisno
heslo nadále stejné ;) (malá písmena)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Tak se myslím výlet podařil,i přes drobné prostoje. Jinak to naplánovat nešlo.Na Líšně jsme myslím viděli a natočili,co jsme chtěli..
I když mě mrzí,že ten,kterému jsem půjčil kameru se zoomem aby mne natočil,jak střílím z okna /Co by Kalina/ natočil jen trávu. :cry:
No teda přátelé soudruzi nejsem žádný odborník ale jak jsem zhlédl album páně plukovníka ta práce s kamerou... :roll: to je slabota :? 8-) To by vám nevzal ani Filípek Renčů jako pracovní materiál pro novou Sanitku III. 8-) :lol:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, to je stara bolistka naseho plukovnika, sehnat dovede ledacos, ale prace s videotechnikou pokulhava ;) . Jinak pekne album pane doktore a diky za tu moji etudu :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od huba.buba »

plk.Žitný píše:Tnatočil jen trávu. :cry:
Pane kolego, točil jsem taky na své zařízení a než jsem se vzpamatoval , byl jste v prd..., no tam , co plukovníci občas bývají.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Ano, to je stara bolistka naseho plukovnika, sehnat dovede ledacos, ale prace s videotechnikou pokulhava ;) . Jinak pekne album pane doktore a diky za tu moji etudu :P
Ano , sebekriticky přiznávám a pracuji na tom.
Přihlásil jsem se do večerní filmařské školy pro pracující...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Lída »

Tento výlet byl moc krásný a povedený, stejně jako počasí ten den ;), ale hlavně proto, že s námi byl poprvé na místech natáčení jeden z hlavních hrdinů ;) ;). Děkujeme panu Jelínkovi a ostatním organizátorům - zde bych chtěla vyzdvihnout práci soudruha plukovníka :lol: - který sice s kamerou zacházet neumí :mrgreen: , zato jeho vlivné styky nemají konkurenci :lol: . A mimochodem se přiznávám, že jedno video jsem mu také natáčela já (to na gauči :lol: ). PS: Už se moc těšíme na jarní putování ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od jasny.sokol »

No tak se nám to tu kupí :-) To je dobře. Já svoje fotky z Líšna přidám na rajče o víkendu. Tak jen abyste věděli, že jsem nezapomněl ;-)
Odpovědět