40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od plk.Žitný »

Jako vrchního ideologa /od slova Idea -nápad/ mě napadlo :mrgreen: :mrgreen: :

A sice uspořádat k našemu kulatému výročí výstavu seriálu spojenou se seriálem a prací našeho fan clubu kde jinde než v prostorách Muzea SNB./Na rozdíl od Líšna které by bylo také fajn/,bychom tady měli plnou podporu-/ Paní ředitelka Marcelka, řekl bych by byla našemu záměru nakloněná /známe se skoro 30 let/ a jistě by se ní nechala ,,vydojit,, samostatná místnost. Dále by nám mohla vyjít vstříc s nějakými drobnostmi ,jako plakáty,zvětšeniny fotek atd atd + služby architekta, který by to nějak vkusně zkomponoval. ¨

Další bych nápady ,co by se dalo ukázat bych stručně shrnul v dalších bodech.

1.Na dobu výstavy bych ,,sesypal,, všechny artefakty co ,máme s muzeem dohromady./též bych poprosil kolegu Knihomola,zda by něco zajímavého ,,nepustil,,

2.Na slavnostní otevření bych pozval všechny naše hosty /co budou mít odvahu přijít -počítám hlavně s mjr.Hradcem a Adolfem Gruberem / spojeno s jeho autogramiádou př.autogramiádou hostů, co přijdou. Též bych pozval herce,kteří v mjz nehráli ,ale seriál se jim líbí, coby čestné hosty.

3.Na výstavě /se souhlasem účinkujících / m.Míra Olinka a další/by se pouštěla nějaká videa z našich míst. /smyčka by běžela v místnosti na velkém LCD/

4.Tovární Čadek by zapůjčil na dobu výstavy zbraně co si v seriálu zahráli./Rád by si tam udělal reklamu pro NK Team/. Pod dozorem jeho lidí nebo v jeho přítomnosti,by si návštěvníci mohli zbraně ,,osahat,,

5.Případné P.R. by si mohl vzít na starost redaktor Holan,popř.kolega Knihomol. Případná tiskovka by se mohla konat v promítacím sále muzea.
/já sám znám několik produkčních z různých televizí/ tak bych jim mohl říci aby si to přišli natočit/. Určitě si na výročí někdo vzpomene a výstava by se mohla lecjaké televizi ,,hodit do krámu,,

4.Na výstavu bych pozval také herce,co ještě váhají mezi nás přijít a ukázat jim naší činnost. Výstava bude na týden nebo déle a nebudou se moci vymlouvat, že nemají čas./prostě oddělíme zbývající zrno od plev/ :D

6.Celou výstavu bych dal cca na týden. Členové fan clubu by tam byly pouze na zahájení, nebo během týdne s nějakým hercem nebo významným hostem v průběhu konání výstavy,když by host neměl zrovna na den zahájení čas... /Byl by to takový Zemanovský týden.../ Jinak by výstava běžela sama. Pouze by se tam někdo ze členů občas ,,mrknu, třeba do pamětní knihy, co by tam byla...

7.Kolega pokladník by si mohl vydělávat tím, že by mohl bohaté návštěvníky vozit svým VB žigulíkem v okruhu přes most a zpět . :mrgreen: /popřípadě odvézt zákazníka až domů / Z každé jízdy by po odečtení svých nákladů mohl věnovat určitou částku do klubové kasy a vylepšit náš skromný rozpočet. :D . Pokud bych chtěl na výstavě vkusně participovat třeba z klubu VB vhodným artefaktem, byli bychom asi rádi..
Na výstavě by se mohla prodávat poř.i figurka mjz. Comicspoint by se třeba rád přidal...

8.Na výstavě bude pamětní kniha s prosbou -kdo z návštěvníků o někom ví,kdo se podílel na natáčení seriálu, ať na něj napíše kontakt.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od celé akce bych si sliboval zejména
1.Zviditelnění fan clubu
2.příliv nových členů /zejména členek :mrgreen: / naplnění klubové kasy
3.posílení družby mezi fanklubem a muzeem SNB /dnešní policie/
4.Třeba to zlomí herce,co na srazu dosud nebyli,kteří se na výstavě přesvědčí činnosti fan clubu a pak přijdou./ Pokud kývne p. Němec, rád ho tam kdykoliv přivezu a odvezu. /
5.Získání nových kontaktů na další neznámé lidi okolo seriálu ,kteří třeba na internetu nejsou, a rádi se s námi podělí o své zážitky a zkušenosti.


Prosím vedení ,aby s k tomu urychleně vyjádřilo, zda se jim můj nápad líbí nebo ne...

P.S. Kdy jindy bude nejvhodnější doba s takovou akcí,než na výročí.????

Čas kvapí , a je potřeba pokud bychom se rozhodli ,na tom začít dělat. Spoustu věcí máme.. Jde o to to naplánovat nějak organizačně.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od Honza Zeman »

No je to smely napad, asi nejvetsi "bejkarna :) ", kterou bychom organizovali, ale za sebe musim objektivne rict, ze cas na to moc mit nebudu. Jednak z duvodu pracovnich povinnosti a jednak z duvodu naseho bliziciho se druheho materstvi. Pokud se do toho nekdo pustite, rad se podle casovych moznosti pridam, ale jako hlavni organizator byt nemuzu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych se toho ujal ....spíš se jedná o nějaká ty artefakty, co máme tak po různu doma na zapůjčení na dobu výstavy. Zvětšeniny fotek a články z míst by se nechali vzít z našich stránek.My bychom tam byli fakt jen na to zahájení . Spoustu takhle udělaných rekvizit a plakátů ,bychom použili potom třeba použili jako pro výzdobu nějaké budoucí restaurace..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od Hanele »

Mně se to zdá jako výborný nápad - samozřejmě by se to muselo patřičně doladit. A taky nevím, jestli na to vše není už poněkud pozdě... Každopádně kdyby se to realizovalo, můžu taky přiložit ruku k dílu ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak přítelé , díky za podporu. Kolega Knihomol mi dal ústní souhlas,že tam mohu pouštět jeho dokument,který se bojí televize odvysílat,,,, :D A kolega Heerec mi přislíbil,že celou akci /ZDARMA :!: /odmoderuje ...V nejhorším ho zavřu do nějaké vitríny a budu ho ukazovat jako relikvii, živého Kordu juniora. :D Mj.Hradec mi slíbil,že nás přijde podpořit...Ve čtvrtek mám jednání s Marcelkou...tak uvidíme,,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak bohužel akce kterou jsem plánoval se bohužel vinou reakce neuskuteční. Asi muzeum vyděsil dokument kolegy Knihomola. Dnes jsem dostal vyjádření, které tady přetiskuji...

Ahoj /krycí jméno :mrgreen: /, Váš námět na výstavu jsme projednali v užším vedení muzea a musím Ti bohužel sdělit náš společný závěr.
Nebudeme ji realizovat. Jednak nezapadá do oficiální koncepce prezentace bezpečnostní politiky státu v našem zařízení (je to skutečně v daných konsekvencích napadnutelné včetně promítání dokumentu, který se bojí televize odpromítat), jednak není prostor pro uskutečnění týdenní akce tohoto druhu. Akce je asi pro příznivce "Majora Zemana" přínosná a zajímavá, určitě divácky atraktivní, nicméně se do našich oficiálních akcí nehodí.
Nezříkáme se spolupráce ve formě případné zápůjčky některých marginálií pro váš záměr.
S pozdravem Marcela Machutová.

Nicméně si stále myslím, že bychom měli udělat nějakou akci pro veřejnost..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od Honza Zeman »

Na jednu stranu je chapu, ze meli nedavno tu specialni vystavu venovanou serialu, takze se tema trochu vycerpalo. Na druhou stranu kdyby si pani reditelka ten dokument pustila, tak tam prece nic zavadneho nenejde. No nic, jedeme dal. Moc si nedokazu predstavit, ze nekam pozveme novinare a tam jim dokument pustime a oni se nas na neco budou ptat. Relikvii k ukazovani moc neni a publicitu mame myslim dostatecnou, kdo chce, ten si nas najde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...promítání dokumentu, který se bojí televize odpromítat...
Plukovníku, zaujala mě tahle formulace. Takhle to ta paní pojmenovala sama od sebe, nebo to slyšela od Tebe? :?
Pokud je "B" spávně, jak předpokládám, protože je mi to tak nějak povědomé slovní spojení, tak bych byl s podobnými výroky opatrnější... :(
Nicméně neočekávám, že by to mělo nějak zásadní vliv na (ne)konání zamýšlené akce... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od plk.Žitný »

Ne výrok nemá na funkci vliv.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:Ne výrok nemá na funkci vliv.. :D
...ani na funkci rostlináře? :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od nalim159 »

Jen se zeptám - o jaký dokument jde? Rád bych se případně taky mrkl :)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od Hanele »

Nalime, dokument se jmenuje Hříšný člověk Jiří Sequens - viz třeba zde nebo zde ... A k sehnání právě nikde není - je to dílo jednoho z našich členů (Jardy Spěváčka) a dostat se k němu je možné po prověření na některém z našich srazů... O důvod víc, abyste někdy konečně dorazil, pane kolego! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od nalim159 »

Hned dvakrát děkuji, milá paní kolegyně ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od huba.buba »

mimo téma... 40 let od klapky... 40 let od narození dr.Salaby a mého... nevymyslíme něco ?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: 40 výročí první klapky výstava v Muzeu Policie /dříve SNB/

Příspěvek od Hanele »

A navíc ještě v květnu 80 let od narození pana Brabce... něco by to určitě chtělo! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět