Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Jako vrchní ideolog fan clubu vyhlašuji akci ,,udělení českých lvů našim umělcům,. Vzhledem k tomu, že jeden fanoušek fanclubu má soukromou ZOO a má i malého lva/narozeného v Česku -tedy je to český lev/ ,budeme našim postupně rozdávat tyto ceny za široké účasti fanclubu. Prvního lva získala paní Květa Fialová..
Přílohy
lev fialová.jpg
lev fialová.jpg (91.72 KiB) Zobrazeno 7274 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: Prvního lva získala paní Květa Fialová..
No to jsem si mohl myslet... první schůzka, setkání v obětí, spolu k obědu v McD a nyní už i společně do ZOO :? :mrgreen:. Pane kolego, zapřísahám Vás, pomněte na sekčního šéfa dr.Ulrycha! Rozvoj únavy, apatie, nechutenství s občasnou nevolností... kůže šedavě popelavá...šedomodrý lem na dásních. Bolesti v krajině břišní, bolesti kloubů, kalení zraku... Narušení mentálních funkcí, poruchy soustředění, paměti, snížení inteligence...a poškození pohlavní činnosti! Upamatujte se prosím a dejte více rozumu svým vilným citům...než kov Saturnův ovládne nejen Vaše tělo ale zcela i Vaši duši! :o :? :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Pane kolego ono to bylo obráceně,napřed Zoo ,pak MC Donald. Žádné příznaky otravy zatím nepocituji... Vlastčku teď necháme uležet. Další nominovaní jsou Hanka Bízová a mjr.Hradec,za to že statečně položili své životy aby vy jste mohl vyrůstat v míru... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...jeden fanoušek fanclubu má soukromou ZOO a má i malého lva/narozeného v Česku -tedy je to český lev/ ,budeme našim postupně rozdávat tyto ceny za široké účasti fanclubu...
Zatím je lev malý a vypadá, že je předhazován návštěvám za účelem focení. Obávám se, že časem jak poroste tomu bude naopak a o focení už rozhodně nepůjde... Musíme si tedy pospíšit... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne úte 11. úno 2014 15:45:33, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano. je to záležitost cca 2 měsíců. Teď mají šanci si umělci převzít Českého lva. Za půl roku už by si naše umělce přebral Český lev... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Takže vzhledem k velké časové vytíženosti jak lva tak Jaroslavy Obermaierové jsem nucen stanovit udělení českého Lva na středu 19.2 od 10.30. Jiný termín se bohužel vymyslet nedá, protože pak bude Blanka Muttlová 3 měsíce mimo..Cenu převezme od fan clubu za hlavní ženskou roli v seriálu a to v prostorách terária Dubeč Starodubečská 10/36
Praha - Dubeč 10700

viz mapka..

http://www.terariumpraha.cz/clanky/kudy-k-nam

Takže kdo to z fan clubu zvládne,nechť dá vědět a vezme s sebou případně ratolesti.Kdo ne- nezoufejte a počkejte si na další předání.. Další nominovanou je Ivanka Andrlová v kategorii hlavní dětská role... :mrgreen: Jmenování bychom mohli zakončit slavnostním obědem /který si každý zaplatí sám :mrgreen: / v nedaleké restauraci u Bohunky, což je majitelka restaurace,kde jsme se dříve scházeli...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od Honza Zeman »

Bohuzel jsem v tu stredu v praci, takze nemohu dorazit, ale at si to pani Obermaierova a lev oba uziji ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak kdo dnes nebyl může litovat. Raport napíšu později, zatím jen malé demo.../Všimněte si jak si lev odvedl největší kočku seriálu pěkně do ústraní... :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=BTFvNsYV ... e=youtu.be
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne stř 19. úno 2014 14:13:28, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od nalim159 »

Tak to video nemá chybu (technicky) :D :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od jasny.sokol »

Tak video nemá chybu :-) Prý ,,hele, hele , lev nám odvádí paní Rázlovou´´:-D Skvělá akce :-D
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od Honza Zeman »

No kdyz pominu to, ze si u sledovani zaznamu ukroutim krk, tak je to parada :P . Jak na sebe damy reagovaly? Puvodne mela jet pouze pani Obermaierova.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Původně ano, ale páni redaktoři z časopisu Sedmička usoudili, že jedna celebrita ze seriálu je málo tak domluvili i Hanku... Obě dámy si tykají a snášejí se dobře, protože spolu ted budou hrát..Až se mi sejdou fotky , udělám zprávu.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:...Obě dámy si tykají a snášejí se dobře, protože spolu ted budou hrát...
viz i zde ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od plk.Žitný »

Hanele píše:
plk.Žitný píše:
viz i zde ;)
paní kolegyně proč tak stroze :mrgreen:
tak mám tady pro vás ještě jeden ,,odřezek,, z přípravy lva .snad vás to potěší... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bf06lMpI ... e=youtu.be
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Udělení českých lvů našim oblíbeným hrdinům

Příspěvek od malej Míra »

Moc pěkné video, jen se přimlouvám - příště na ležato a nehoupat... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět