Velké jarní putování č.5 (2014)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Lída »

Celý den byl krásný :P ...a škoda, že už je to za námi ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

I pro nas to byl moc fajn vylet, byt s mrnousama je to vsechno o chlup narocnejsi. Diky vsem za ucast a tesime se na dalsi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od huba.buba »

Také jsem něco nafotil, stahujte na http://uloz.to/x4RBWJbe/po-stopach-nataceni-5-rar
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes se snad konecne dostanu k tomu, abych sepsal nejaky referat z jarniho putovani, prida jeste nekdo fotky? Na rajce zatim umistil plukovnik, pan pokladnik idealne v archivu na uloziste, jeste nekdo dalsi? Ja nestihal fotit, takze nemam nic. Z Plzne mam cca 4 fotky, nepustite jeste neco ;) ?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Lída »

Klidně se do toho referátu pusť, předsedo. Spellmann chodí z vykopávek domů pozdě, tak se mu už nebude chtít řešit fotky...Příště se polepšíme ;) a na referát se už moc těšíme :)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od malej Míra »

Přiznám se, že jsem tentokrát také nefotil... :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak konecne je na svete zprava z jarniho putovani, uff.

Velke jarni putovani 26.4.2014
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Salaba »

Díky pane předsedo za skvělou reportáž ;). Jak vidno kdo nebyl (včetně mě) může jen litovat... :(. Jen tu 'Malou Hraštici' proč nám tak nehezky vyasfaltovali? :evil: A pan plukovník ve své typické kožené bundě také nevypadá jako právě postřelený Prágr (spíš jako člen STB propuštěný z ministerstva krátce po listopadu '89) :D (ještě, že se šel alespoň poklonit k hrobu paní Inky). Vlajka osvoboditelů po letech na mostě přechodu "hranice" super...'ale hen prečo má na ňu v ruke pán pokladnik iba takú obyčajnú zkrútěnú haluzku'??? :D Chvilku jsem váhal...ale není to nová členka, to jen z obrazové galerie září kolegyně Hanele v roli 'náčelnice sboru dopravní policie - VB', bravo! :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od malej Míra »

Když budu parafrázovat citát z jistého oblíbeného filmu, tak musím napsat, že předseda, toť učiněný klubový Homér... ;) :D
Díký za skvělou reportáž a přístě zase na Ydykseb! :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

malej Míra píše:Když budu parafrázovat citát z jistého oblíbeného filmu, tak musím napsat, že předseda, toť učiněný klubový Homér... ;) :D
Díký za skvělou reportáž a přístě zase na Ydykseb! :mrgreen:
Reportáž opravdu zdařilá. Jen doufám, expedice Apalucha bude dřív než za rok :) .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od jasny.sokol »

Chozé Borůvka píše: Reportáž opravdu zdařilá. Jen doufám, expedice Apalucha bude dřív než za rok :) .
No obávám se Chozé že si ten rok budeš muset počkat. Velké Jarní putování se dělá 1x za rok... Ale nebuď smutný, už ted se mužeš tešit na říjen, kdy se dělá podobná akce a to Procházka Prahou po místech natáčení a samozřejmě v listopadu na Výroční schůzi, kde si dokonce mužeš zasoutežit :-) Ale pozor, konkurence je dosti silná :-D :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

jasny.sokol píše:
Chozé Borůvka píše: Reportáž opravdu zdařilá. Jen doufám, expedice Apalucha bude dřív než za rok :) .
No obávám se Chozé že si ten rok budeš muset počkat. Velké Jarní putování se dělá 1x za rok... Ale nebuď smutný, už ted se mužeš tešit na říjen, kdy se dělá podobná akce a to Procházka Prahou po místech natáčení a samozřejmě v listopadu na Výroční schůzi, kde si dokonce mužeš zasoutežit :-) Ale pozor, konkurence je dosti silná :-D :lol: :lol:
Pokud to bude časově jen trochu možné a pokud budu "připuštěn", tak se dalších akcí určitě rád zúčastním, protože se mi Jarní putování moc líbilo, ale co takhle udělat Letní putování, Zářijové putování, úterní putování atd... :lol: ?
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Odpovědět