Velké jarní putování č.5 (2014)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

[quote="Hombre"]No start je v 9:30 na Zbraslavskem namesti, dalsi casove udaje tak nejak vyplynou z prubehu cesty, ostatne tak, jako vzdy.

Pěkný den všem, ještě bych se zeptal na dvě věci, a to na upřesnění místa srazu na Zbraslavském náměstí ( nevím jak je to tam velké... :oops: ) popřípadě nějaké poznávací znamení ( kytka v klopě a pod. :lol: ) a jestli se akce koná za každého počasí, protože zatím to na "azuro" nevypadá. Díky....
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

Chozé Borůvka píše:
Hombre píše:No start je v 9:30 na Zbraslavskem namesti, dalsi casove udaje tak nejak vyplynou z prubehu cesty, ostatne tak, jako vzdy.

Pěkný den všem, ještě bych se zeptal na dvě věci, a to na upřesnění místa srazu na Zbraslavském náměstí ( nevím jak je to tam velké... :oops: ) popřípadě nějaké poznávací znamení ( kytka v klopě a pod. :lol: ) a jestli se akce koná za každého počasí, protože zatím to na "azuro" nevypadá. Díky....

Řekl bych, že takové větší poznávací znamení bude žigulík VB :mrgreen: :mrgreen: který na náměstí asi vzbudí rozruch... Krom toho naše obličeje by jste po takové době mohl znát už s fotek pana kolego.... :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Řekl bych, že takové větší poznávací znamení bude žigulík VB :mrgreen: :mrgreen: který na náměstí asi vzbudí rozruch... Krom toho naše obličeje by jste po takové době mohl znát už s fotek pana kolego.... :lol:
Díky za upřesnění. V ten žigulík jsem doufal, ale radši se desetkrát zeptám... ;) .
Jinak fotky už tisknu a do soboty se všechny naučím nazpaměť :D .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od huba.buba »

Chozé Borůvka píše:ale radši se desetkrát zeptám... ;)
V sobotu pojedu cca v 9,00 kolem Hlavního nádraží. Jesli se tam budeš pohybovat , napiš mi SZ a můžu Tě nabrat. To platí i pro ostatní , jejichž konečná je na Hlaváku...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od jasny.sokol »

huba.buba píše:
Chozé Borůvka píše:ale radši se desetkrát zeptám... ;)
V sobotu pojedu cca v 9,00 kolem Hlavního nádraží. Jesli se tam budeš pohybovat , napiš mi SZ a můžu Tě nabrat. To platí i pro ostatní , jejichž konečná je na Hlaváku...
No já tentokrát nedojedu... Časově to nestíhám... Ale ještě je 5% šance a dojedu na poslední chvíli jako posledně. Když jsem se rozhodl v 20 minutách před odjezdem vlaku.... Ale zatím u mě ne a u Dr. Veselého taky ne (na 99%)....
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Salaba »

Chozé Borůvka píše:Jinak fotky už tisknu...
Copak fotky...ale o 'bytelný nahrávky' bude zájem...originál "Bič boží" doufám máš, pane kolego?? :D
Jinak bohužel se musím omluvit, 'feudál' zavelel a já musím hasit nesrovnalosti ve kšeftě...Arny se nějak cuká takže víkend bude Berlin-west , jednání ve "White Lines".Doufám, že apartmán v hotelu v Pankowě bude OK, je to štrapáce ale co naděláme.... k tomu ještě 'Stardust' znovu na scéně...ach jo :( ...už se těším, až dorazím z těch nerváků a zmatků... ;)
Naposledy upravil(a) Salaba dne čtv 24. dub 2014 11:01:02, celkem upraveno 1 x.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Copak fotky...ale o 'bytelný nahrávky' bude zájem...originál "Bič boží" doufám máš, pane kolego?? :D
Tak určitěěě, nějaký bytelný nahrávky jsou, ale vezmu je až příště. Nejdřív se musím ujistit, že nejde o nějakou provokaci, ze strany vy víte koho nebo to snad nevíte? :lol: .
Jinak škoda, že nedorazíte, to platí i pro moravskou sekci, těšil jsem se, že osobně poznám co nejvíc těch skalních... :cry: .
Ale na druhou stranu, alespoň bude motivace dorazit i příště...
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...a můžu Tě nabrat. To platí i pro ostatní , jejichž konečná je na Hlaváku...
...A budete to mít i s neozbrojeným, ale policejním (přesněji SNB) doprovodem. :mrgreen:
Salaba píše:...je to štrapáce ale co naděláme....
...Každá výhybka, každý drcnutí. My víme. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja se docela bojim o pocasi, v sobotu ma pry intenzivne prset po cely den. Aby nam to trochu nenarusilo plany, gumaky radsi s sebou :?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

jak jsi nám to předsedo naplánoval,tak to máme... Ovšem nezapomínej předsedo,že já jsem z organizace,která poroučí větru dešti... :mrgreen: Tak bud v klidu...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Hanele »

Díky za pěkně naplánovanou trasu, stihli jsme toho hodně a zároveň to nebyla honička. Vydařilo se vše, včetně dobře načasovaného oběda a počasí "jako na objednávku".
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

Paní kolegyně ,to počasí jsem objednal já,,, Jinak chválím itinerář cesty ,který byl celkem logický, /teda až na ten výlet do hor :mrgreen: ,narušovaný cyklisty ,na který jsem neměl správné obutí.../ Jinak musím pochválit,že fan club má nadějný a uvědomělý dorost....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Soudružky a soudruzi :lol: ,
děkuji všem zúčastněným za krásně strávený den, spoustu nových zážitků a poznatku a také za milé přijetí.
Už teď se těším na příští setkání. Přeji krásný zbytek víkendu a dovolte mi rozloučit se pozdravem pana plukovníka ČEST!!! ;)

P.S. Doufám, že následné posezení proběhlo "v pořádku" a tradiční Lubošův" přeskok" se tentokrát povedl :lol: .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

Posílám nějaká ta fota /už se snad lepším :mrgreen: /...
Tentokrát bez hesla..

http://mecom.rajce.idnes.cz/putovani2014
Pokladníka ,mávajícího rudou vlajkou nebudeme skrývat... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Fredy »

Díky pane plukovníku za fotky z putování.Oživil jsem si situace a dobrou náladu,která na putování panovala.Jsem rád,že jsme poznali nového člena Chozého a doufám,že se mu mezi námi líbilo.Počasí vyšlo přímo ukázkové,já vím to jste také zařídil vy... 8-) A v neposlední řadě Lída slibovala překvapení,které jsem pak zahlédl na fotkách viz.Kateřinská hora.Bohužel jsem se musel před koncem putování odtrhnout,ale celou akci hodnotím na výbornou!Už se těším na reportáž od pana předsedy.Ahoj všem!
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Odpovědět