Velké jarní putování č.5 (2014)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Fredy »

Chozé,zkus se domluvit přes soukr.zprávy s Dr.Veselým.Ten za námi jezdí z Moravy.Možná by tě svezl.....V Praze pak není problém,to se sejde vždy hodně aut na putování po místech natáčení...
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

huba.buba píše:
Chozé Borůvka píše:Zdravím všechny kolegy Zemanovce (myslím tím samozřejmě Honzu Zemana :lol: ),

jako správný moravák beru flašu trnkovice.... :
Že bychom se při cestě zastavili na farmě u Rudly Jelínka a dali mu ochutnat? Loni to mělo velký úspěch... ;)
Tak to by byla velká čest. Pro jistotu vezmu "archívní" , aby byl degustační zážitek co největší ;) .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Fredy píše:Chozé,zkus se domluvit přes soukr.zprávy s Dr.Veselým.Ten za námi jezdí z Moravy.Možná by tě svezl.....V Praze pak není problém,to se sejde vždy hodně aut na putování po místech natáčení...
Děkuji za info Fredy, zkusím Dr.Veselého zkontaktovat. Jinak do Prahy se není problém dostat, spíš jsem měl obavy, abych potom za Vámi nemusel běhat po svých i když i tak by ten zážitek stál určitě za to :lol: .
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak po dohodě s předsedou by se jarní putování tedy mělo konat sobotu 26.4. Tak já si to zařídím doma....a eventuálně můžu někoho vzít...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Hanele »

Dovoluji si spojit sobotní (pod)večerní posezení U Přístavu s neformálním připomenutím mých nedávných půlkulatých narozenin. Kdo budete mít čas, chuť, náladu - ráda si s vámi přiťuknu! A možná přijde i... kouzelník!? ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od huba.buba »

Dovoluji si spojit sobotní (pod)večerní posezení U Přístavu s neformálním připomenutím mých (v den konání) nedávných kulatých narozenin. Kdo budete mít čas, chuť, náladu - rád si s vámi přiťuknu!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše:Dovoluji si spojit sobotní (pod)večerní posezení U Přístavu s neformálním připomenutím mých...
huba.buba píše:Dovoluji si spojit sobotní (pod)večerní posezení U Přístavu s neformálním připomenutím mých (v den konání) nedávných kulatých narozenin. Kdo budete mít čas, chuť, náladu - rád si s vámi přiťuknu!
Pane kolego nechte toho opisování, popravdě úplně jste mě zmátl, v první chvíli jsem myslel, že už jste narozenej a já něco propásl :shock: :D. Každopádně až taky konečně budete mít toho svýho dudlíka, tak si s paní kolegyní a i s Vámi (pod)večer na Zbraslavi rád přiťuknu malinovkou na zdraví! :D ;). Snad budou mít pro nás připraveno i něco (pod)rukou... :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

neformálním připomenutím.... -Prostě se zhulákáme. Já přijdu,pokud mi to politická situace dovolí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Hanele »

Salaba píše:Pane kolego nechte toho opisování...
Pan kolega pokladník asi s přibývajícím věkem ztrácí invenci... Anebo svoji originalitu vyčerpal při vymýšlení narozeninových blahopřání pro druhé... :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:neformálním připomenutím.... prostě se zhulákáme...
Nevím jak vy, ale já zůstanu u "neformálního připomenutí" ;) Jako dáma - i když, jak víme: dáma může bejt i pěkná svině... :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Anglie »

huba.buba píše:Dovoluji si spojit sobotní (pod)večerní posezení U Přístavu s neformálním připomenutím mých (v den konání) nedávných kulatých narozenin. Kdo budete mít čas, chuť, náladu - rád si s vámi přiťuknu!
Přehlásilo tě to, Hanele. Dávej si na to pozor.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Anglie »

Příští týden beze mě, což mě obzvláště u Jinočan mrzí.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Hanele »

Anglie píše:
huba.buba píše:Dovoluji si spojit sobotní (pod)večerní ... rád si s vámi přiťuknu!
Přehlásilo tě to, Hanele. Dávej si na to pozor.
Myslím, že to o uživateli huba.buba vyjadřuje všechno možné, jen ne to, že mě to přehlásilo na jeho účet... Ale pozor je třeba si dávat vždy! 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od huba.buba »

Prosím odpovědné o bojový plán s časovým rozvrhem - dáme to na titulní stranu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

No start je v 9:30 na Zbraslavskem namesti, dalsi casove udaje tak nejak vyplynou z prubehu cesty, ostatne tak, jako vzdy. Pokud se bude chtit nekdo pridat cestou, tak at se ozve na mobil. Obed opet podle casovych dispozic, kdyz bude hlad, tak v Mnisku p.Brdy pred cestou na Skalku, jinak na Zbraslavi po navsteve Skalky. Jinak nevim, co bych dodal :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět